Cineman VODFilmy VODNews

Kickboxer: Odwet – premiera na Cineman VOD w dniu premiery kinowej w USA

W dniu premiery kinowej w USA, polscy widzowie zobaczą film „Kickboxer: Odwet” w internetowym kinie Cineman VOD. Zobacz zwiastun.

26 stycznia w dniu amerykańskiej premiery kinowej na Cineman VOD będzie można zobaczyć kontynuację gorąco przyjętego przez fanów remake’u hitu z Jean-Claude Van Dammem Kickboxer: Odwet. W filmie u boku zawodowych aktorów – gwiazd kina akcji Alaina Moussi, Christophera Lamberta i Jean-Claude Van Damme’a zagrał mistrz boksu zawodowego Mike Tyson, a w epizodach pojawiła się legenda FC Barcelony – Ronaldinho.

Zwiastun: Kickboxer: Odwet

Cineman VOD prezentuje:

Akcja filmu Kickboxer: Odwet rozgrywa się rok po zwycięskiej walce, w której Kurt Sloan, młody mistrz MMA, pomścił śmierć swojego brata. Jednak nie wszystkie rachunki zostały wyrównane. Porwany, wywieziony do Bangkoku i zamknięty w więzieniu musi stoczyć najtrudniejszą walkę życia. W morderczym treningu pomogą mu współwięźniowie.

Dimitri Logothetis zgromadził na planie nie tylko prawdziwych gigantów kina akcji, ale również ikony sportu. Na ekranie spotkają się: kultowy Nieśmiertelny, czyli Christopher Lambert i legenda kickboxingu Jean-Claude Van Damme, a sam wielki mistrz Mike Tyson wcieli się w mentora, a zarazem trenera Kurta Sloana (Alain Moussi). W filmie pojawia się również Ronaldinho, jeden z najsławniejszych piłkarzy świata, gracz FC Barcelony i dwukrotny zdobywca tytułu Piłkarza Roku nadawanego przez FIFA. Rolandinho będzie uczył Kurta jak skutecznie skopać przeciwnika. W rolę monstrualnego przeciwnika Kurta wciela się Haf?ór Júlíus Björnsson – olbrzym znany z serialu Gra o tron.

Film jest dostępny w cenie od 11,00 zł, zainteresowanych zapraszamy pod TEN adres.Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: