Cineman VODFilmy VODNews

Kickboxer: Odwet – premiera na Cineman VOD w dniu premiery kinowej w USA

W dniu premiery kinowej w USA, polscy widzowie zobaczą film „Kickboxer: Odwet” w internetowym kinie Cineman VOD. Zobacz zwiastun.

26 stycznia w dniu amerykańskiej premiery kinowej na Cineman VOD będzie można zobaczyć kontynuację gorąco przyjętego przez fanów remake’u hitu z Jean-Claude Van Dammem Kickboxer: Odwet. W filmie u boku zawodowych aktorów – gwiazd kina akcji Alaina Moussi, Christophera Lamberta i Jean-Claude Van Damme’a zagrał mistrz boksu zawodowego Mike Tyson, a w epizodach pojawiła się legenda FC Barcelony – Ronaldinho.

Zwiastun: Kickboxer: Odwet

Cineman VOD prezentuje:

Akcja filmu Kickboxer: Odwet rozgrywa się rok po zwycięskiej walce, w której Kurt Sloan, młody mistrz MMA, pomścił śmierć swojego brata. Jednak nie wszystkie rachunki zostały wyrównane. Porwany, wywieziony do Bangkoku i zamknięty w więzieniu musi stoczyć najtrudniejszą walkę życia. W morderczym treningu pomogą mu współwięźniowie.

Dimitri Logothetis zgromadził na planie nie tylko prawdziwych gigantów kina akcji, ale również ikony sportu. Na ekranie spotkają się: kultowy Nieśmiertelny, czyli Christopher Lambert i legenda kickboxingu Jean-Claude Van Damme, a sam wielki mistrz Mike Tyson wcieli się w mentora, a zarazem trenera Kurta Sloana (Alain Moussi). W filmie pojawia się również Ronaldinho, jeden z najsławniejszych piłkarzy świata, gracz FC Barcelony i dwukrotny zdobywca tytułu Piłkarza Roku nadawanego przez FIFA. Rolandinho będzie uczył Kurta jak skutecznie skopać przeciwnika. W rolę monstrualnego przeciwnika Kurta wciela się Haf?ór Júlíus Björnsson – olbrzym znany z serialu Gra o tron.

Film jest dostępny w cenie od 11,00 zł, zainteresowanych zapraszamy pod TEN adres.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL