Biblioteka VODFilmy VODHOT! FilmyHOT! SerialeIPLANewsSeriale VOD
Popularne

Jesienna ramówka Telewizji Polsat w IPLI

Już dziś transmisja z ramówki jesiennej Telewizji Polsat do zobaczenia w IPLI!

Już w najbliższą niedzielę, 30 sierpnia br. o godz. 19.40 w serwisie rozrywki internetowej IPLA odbędzie się oficjalna prezentacja nadchodzącej jesiennej ramówki Telewizji Polsat.

Wśród jesiennych propozycji IPLI pojawią się m.in. nowe odcinki znanych i lubianych seriali: „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość”, „Gliniarze”, „Policjantki i Policjanci”, „Dlaczego ja?”. A także emocjonujące programy: „Love Island. Wyspa miłości”, „Ninja Warrior Polska”. W tym sezonie nie zabraknie również nowych sezonów popularnych show: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wybrane tytuły będą dostępne przedpremierowo w pakiecie IPLA PREMIUM.

Wieczór z Gwiazdami w serwisie rozrywki internetowej IPLA

IPLA zaprasza swoich użytkowników na spotkanie z gwiazdami jesiennej ramówki telewizji Polsat. „Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020” rozpocznie się o godz. 19.40. Przewodnikami po nowej ramówce będą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, a na scenie pojawią się gwiazdy programów i seriali Polsatu. Prowadzący porozmawiają m.in. z Przyjaciółkami, powspominają przerwaną 11.edycję „Tańca z Gwiazdami”, a Karolina Gilon wyciągnie Krzysztofa Ibisza na plażę! Transmisję z wieczora pełnego niespodzianek będzie można również obejrzeć na portalach: polsat.pl, polsatnews.pl oraz interia.pl, a także w serwisie Plus Fun.

Premiery znanych i lubianych seriali w IPLI

[aesop_image img=”https://vodnews.pl/wp-content/uploads/2020/08/przyjaciolki_IPLA_nowe-odcinki.png” panorama=”off” alt=”Nowy sezon "Przyjaciółek". Do serialu dołącza Paweł Małaszyński” align=”left” lightbox=”off” captionsrc=”custom” captionposition=”left” revealfx=”inplaceslow” overlay_revealfx=”off”]

Użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej IPLA mogą już oglądać nowe, powakacyjne odcinki swoich ulubionych seriali. Dostęp nawet do 7 dni przed premierą telewizyjną zapewni pakiet IPLA PREMIUM. Wśród jesiennych propozycji widzowie znajdą m.in. cieszące się od 8 lat ogromną popularnością „Przyjaciółki”, do obsady których dołączył Paweł Małaszyński. Co wydarzy się w 16. sezonie? Przed „Przyjaciółkami” kolejne wyzwania, trudne życiowe decyzje, ale również wiele wspaniałych chwil i wzruszających momentów.

Wśród pozostałych propozycji znalazły się: „Pierwsza miłość”, „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Na ratunek 112”, „Gliniarze”, „Ewa gotuje”, „Nasz nowy dom”, a także cieszące się olbrzymim zainteresowaniem widzów produkcje kanału TV4: „Sprawiedliwi – wydział kryminalny” oraz „Policjantki i policjanci”.

W IPLI do zobaczenia także premiery programów rozrywkowych

[aesop_image img=”https://vodnews.pl/wp-content/uploads/2020/08/Love-Island-Wyspa-milosci-IPLA.png” panorama=”off” align=”right” lightbox=”off” captionsrc=”custom” captionposition=”left” revealfx=”inplaceslow” overlay_revealfx=”off”]

Równolegle z emisją w telewizji, w IPLI pojawią się premiery show Telewizji Polsat z nowej, jesiennej ramówki. Już w poniedziałek, 31 sierpnia powróci niekwestionowany hit na skalę światową – „Love Island. Wyspa Miłości”. W drugiej edycji grupa młodych, wysportowanych i atrakcyjnych uczestników ponownie przeniesie się na egzotyczną wyspę, by tam szukać swej drugiej połówki. Odcinki dostępne będą codziennie, od poniedziałku do niedzieli (bez sobót) o godz. 22.05. Przedpremierowe odcinki show będzie można zobaczyć już o 20.00 w dniu emisji w pakiecie IPLA PREMIUM.

W każdy wtorek, począwszy od 1 września, o godz. 20.05 granice ludzkiej wytrzymałości przekraczać będą uczestnicy „Ninja Warrior Polska”. Czy w drugim sezonie wyłoniony zostanie pierwszy polski Ninja? Aby zdobyć tytuł i nagrodę w wysokości 150 000 złotych, uczestnicy mają do pokonania wyjątkowo trudny tor – 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Do tej pory udało się to tylko 9 śmiałkom na świecie.

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa powróci XI edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – wyjątkowego tanecznego show, które rozpala od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Pierwszy odcinek widzowie zobaczą już 4 września, a kolejne w każdy piątek o godz. 20.05.

5 września odbędzie się jesienna premiera 13. sezonu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zmagania uczestników wcielających się w gwiazdy sceny muzycznej emitowane będą w każdą sobotę o godz. 22.05.

W jesiennej ramówce nie zabraknie również potężnej dawki śmiechu. Programy kabaretowe, a wśród nich nowość – „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni show” oraz znane już – „Kabaret na Żywo. Klinika Skeczów Męczących” i „Kabaret na Żywo. Przystanek Radość”, pojawią się tradycyjnie w niedziele oraz dodatkowo – w środy.

Zajrzyj z IPLĄ za kulisy swojej ulubionej produkcji

Jak co sezon, z myślą o swoich widzach, IPLA przygotowuje także materiały pokazujące kulisy powstawania seriali i programów oraz wywiady z aktorami. Są one dostępne w serwisie bezpłatnie jako dodatkowa porcja rozrywki z ulubionymi gwiazdami i bohaterami programów.

IPLA PREMIUM – jeszcze więcej filmów

Oprócz ulubionych seriali i produkcji Telewizji Polsat dostępnych wcześniej niż w TV, w pakiecie IPLA PREMIUM widzowie znajdą także tysiące polskich i zagranicznych filmów, w tym kinowe hity: m.in. „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Jak poślubić milionera”, „Mission: Impossible”, a także rozrywkę, informacje, publicystykę i treści popularnonaukowe. Wszystko to bez reklam, w jednym wygodnym pakiecie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!