Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Cineman VODFilmy VODNews

Jak powstał McDonalds? Fastfoodowe McImperium w Cineman VOD

Michael Keaton w dramacie biograficznym „McImperium”. Zobacz jak powstał McDonalds – największy fastfood świata. Już dziś na Cineman VOD.

Geniusz, wizjoner czy oszust?  Burzliwe losy Raya Kroca – twórcy fastfoodowego imperium McDonalds już teraz do zobaczenia na platformie Cineman VOD w cenie od 9,90 zł.

Jak powstał McDonalds? Sprawdź w filmie "McImperium" w serwisie Cineman VOD
Jak powstał McDonalds? Sprawdź w filmie „McImperium” w serwisie Cineman VOD

Jak powstał McDonalds? Poznaj opis filmu opartego na prawdziwej historii

Ray Kroc (Keaton) to charyzmatyczny biznesmen, który od lat walczy o swoje pięć minut sławy. Jednak każdy jego pomysł przeradza się w klęskę, a szanse na realizację marzeń maleją z dnia na dzień. Niespodziewanie otrzymuje zamówienie od nieznanej mu restauracji w Kalifornii. Poznaje braci McDonaldów, którzy wymyślili nowatorski system serwowania jedzenia w 30 sekund od złożenia zamówienia. Ray, zachwycony rewolucyjnym pomysłem, namawia braci do stworzenia sieci restauracji w całych Stanach Zjednoczonych. W miarę rozrastania się fastfoodowego imperium, Ray chce mieć coraz więcej władzy. Jak wiele poświęci, aby zbudować najbardziej rozpoznawalną markę na świecie i stać się jedną z największych osobowości XX wieku.

Zwiastun:

Film inspirowany prawdziwą historią jest dostępny pod TYM adresem. Produkcja zwiera polską ścieżkę dźwiękową i  odtwarzana także w jakości HD.

Wśród premier tygodnia w serwisie Cineman VOD wymienia się również film „Głowa rodziny” (sprawdź). Gerald Butler, Willem Dafoe i Alison Brie w świetnie przyjętym przez krytykę debiucie reżyserskim Marka Williamsa.

Głowa rodziny jako premiera tygodnia w serwisie Cineman VOD
Głowa rodziny jako premiera tygodnia w serwisie Cineman VOD

Dane Jensen (Gerald Butler) pracuje w wielkiej filmie headhunterskiej. Jego największym pragnieniem jest przejąć schedę po swoim odchodzącym na emeryturę szefie (Willem Dafoe). Jednak nie tylko on marzy o kierowniczej posadzie. Jego konkurentką jest błyskotliwa i piękna Lynn Vogel (Alison Brie). Dan gotów jest poświęcić wszystko, byle by przekonać szefa do swojej kandydatury. Dane coraz szybciej biegnie w wyścigu szczurów, zupełnie tracąc z oczu rodzinę. Sytuacja ulega zmianie, kiedy u 10-letniego syna Dane’a zdiagnozowano nowotwór. Czy zawodowy specjalista od ludzkiej natury będzie w stanie stawić czoła najważniejszemu wyzwaniu w swoim życiu?

Zwiastun:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!