IPLANews

Wybrane mecze do MŚ 2018 wyłącznie w internetowej telewizji IPLA

Już wkrótce decydujące mecze w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej. W IPLI do zobaczenia wybrane mecze nieemitowane w TV.

W październiku odbędą się dwie decydujące kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej w Rosji, w których wystąpią Biało-Czerwoni. 5 października w 9. kolejce drużyna Adama Nawałki spotka się z reprezentacją Armenii, a kilka dni później, 8 października w 10. kolejce – z reprezentacją Czarnogóry.

Telewizja internetowa IPLA pokaże wszystkie 54 mecze legalnie i na żywo

Po udanym meczu z Kazachstanem w Warszawie, Reprezentacja Polski z 19 punktami i 6 zwycięstwami na koncie znów zbliżyła się do wyjścia z grupy, choć od Danii i Czarnogóry dzielą ją jedynie 3 punkty w tabeli. Oczekiwania są duże, a napięcie rośnie, już na początku października Biało-Czerwoni rozegrają dwa decydujące mecze: w czwartek, 5 października o 18.00 rozpocznie się spotkanie z Armenią w Erywaniu, a trzy dni później, w niedzielę, 8 października o godz. 18.00 drużyna Adama Nawałki z Robertem Lewandowskim na czele zmierzy się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie z Czarnogórą.

Rozgrywane podczas eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 spotkania dostępne będą w specjalnie przygotowanych przez IPLĘ pakietach. Użytkownicy obejrzą spotkania na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, iOS) oraz wybranych telewizorach Samsung smart TV. Co ważne, fani piłki nożnej znajdą w pakietach IPLI nawet te mecze, które nie będą emitowane na żywo w telewizji:

  • IPLA EUROPEAN QUALIFIERS KOLEJKA 9 i IPLA EUROPEAN QUALIFIERS KOLEJKA 10 – obejmujące wszystkie mecze danej kolejki (obecnie 9. i 10.), w cenie 14,90 zł za pakiet;
  • IPLA EUROPEAN QUALIFIERS SEZON – obejmujący wszystkie mecze eliminacji (zarówno mecze grupowe, jak i barażowe), w cenie 49,90 zł;
  • IPLA SPORT – oprócz zmagań piłkarzy oferuje również popularne kanały, jak Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, FightBox HD, Extreme Sports Channel, Golf Channel Polska, oraz inne ekscytujące rozgrywki sportowe – mecze Ekstraklasy, piłkarskiego Pucharu Polski, a także tenisowe turnieje ATP, w cenie 19,90 zł.

Mecze Armenia – Polska oraz Polska – Czarnogóra abonenci Cyfrowego Polsatu i klienci sieci Plus obejrzą bez dodatkowych opłat.



Terminarz 9. i 10. kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata 2018:

Czwartek, 5 października

  • Azerbejdżan – Czechy, godz.17:50
  • Armenia – Polska, godz.17:50
  • Czarnogóra – Dania, godz. 20:35
  • Rumunia – Kazachstan, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Irlandia Północna – Niemcy , godz. 20:35
  • San Marino – Norwegia, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Anglia – Słowenia, godz. 20:35
  • Malta – Litwa, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Szkocja – Słowacja, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)

Piątek, 6 października

  • Gruzja – Walia, godz. 17:50
  • Austria – Serbia, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Irlandia – Mołdawia, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Włochy – Macedonia, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Liechtenstein – Izrael, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Hiszpania – Albania, godz. 20:35
  • Chorwacja – Finlandia, godz. 20:35
  • Turcja – Islandia, godz. 20:35
  • Kosowo – Ukraina, godz.20:35 (wyłącznie w IPLI!)

Sobota, 7 października

  • Szwecja – Luksemburg, godz. 17:50
  • Wyspy Owcze – Łotwa, godz.17:50
  • Bośnia i Hercegowina – Belgia, godz.17:50
  • Gibraltar – Estonia, godz. 17:50 (wyłącznie w IPLI!)
  • Cypr – Grecja, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Andora – Portugalia, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Szwajcaria – Węgry, godz. 20:35
  • Białoruś – Holandia, godz. 20:35
  • Bułgaria – Francja, godz. 20:35

Niedziela, 8 października

  • Litwa – Anglia, godz. 17:50
  • Słowacja – Malta, godz. 17:50 (wyłącznie w IPLI!)
  • Słowenia – Szkocja, godz. 17:50 (wyłącznie w IPLI!)
  • Dania – Rumunia, godz. 17:50
  • Kazachstan – Armenia, godz. 17:50 (wyłącznie w IPLI!)
  • Polska – Czarnogóra, godz. 17:50
  • Czechy – San Marino, godz. 20:35
  • Niemcy – Azerbejdżan, godz. 20:35
  • Norwegia – Irlandia Północna, godz.20:35

Poniedziałek, 9 października

  • Mołdawia – Austria, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Serbia – Gruzja, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Walia – Irlandia, godz. 20:35
  • Albania – Włochy, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Macedonia – Liechtenstein, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Izrael – Hiszpania, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Finlandia – Turcja, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Ukraina – Chorwacja, godz. 20:35
  • Islandia – Kosowo, godz.20:35

Wtorek, 10 października

  • Francja – Białoruś, godz. 20:35
  • Luksemburg – Bułgaria, godz.20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Holandia – Szwecja, godz. 20:35
  • Węgry – Wyspy Owcze, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Łotwa – Andora, godz.20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Portugalia – Szwajcaria, 20:35
  • Belgia – Cypr, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Estonia – Bośnia i Hercegowina, godz.20:35 (wyłącznie w IPLI!)
  • Grecja – Gibraltar, godz. 20:35 (wyłącznie w IPLI!)



Dodaj komentarz

Comodo SSL
Close
%d bloggers like this: