IPLANewsSport VOD

IPLA ze świąteczną galą KSW 41: Popek Monster vs. Tomasz Oświeciński

Na gali KSW 41 w walce zmierzą się raper Popek Monster i aktor oraz strongman Tomasz Oświęciński. Poznaj pełną kartę walk.

Ruszyła sprzedaż dostępu do świątecznej gali KSW 41, która odbędzie się w katowickim spodku na dzień przed Wigilią Świąt Bożego Narodzenia. W sobotę, 23 grudnia br. w najważniejszych walkach wieczoru spotkają się Borys Mańkowski i Dricus Du Plessis w pojedynku o tytuł mistrza KSW wagi półśredniej oraz znani szerszej publiczności Popek Monster i Tomasz Oświeciński. Dla użytkowników IPLI gala jest dostępna w systemie „pay-per-view” (PPV) w cenie 40 zł.

Walka wieczoru: Borys Mańkowski vs. Dricus Du Plessis

Karta walk KSW 41 wygląda jak zwykle bardzo ciekawie. W katowickim Spodku odbędzie się aż dziewięć pojedynków gwiazd KSW. Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 Sub) wraca po sławnej walce z Mamedem Khalidovem na KSW 39, żeby tym razem zmierzyć się z utytułowanym, podwójnym mistrzem największej organizacji południowoafrykańskiej EFC – Dricusem Du Plessisem (11-1, 3 KO, 8 Sub). „Diabeł Tasmański” będzie bronił po raz czwarty swojego pasa w kategorii półśredniej. Du Plessis w swojej karierze zawodowej zanotował aż 11 zwycięstw, wszystkie przed czasem, a Mańkowski może pochwalić się serią sześciu kolejnych zwycięstw, które miały miejsce przed walką z Khalidovem.

Długo wyczekiwana walka: Popek Monster vs. Tomasz Oświęciński

W kolejnych starciach wieczoru KSW 41 raper Popek Monster (3-2, 3 KO) spotka się z byłym judoką i jednocześnie popularnym aktorem Tomaszem „Strachem” Oświecińskim, a o pas KSW w wadze piórkowej zawalczą w rewanżu Japończyk o brazylijskich korzeniach Kleber Koike Erbst (22-4-1, 2 KO, 18 Sub) i śląski zawodnik Artur „Kornik” Sowiński (18-8,6 KO, 7 Sub).Walka otwarcia świątecznej gali KSW to pojedynek pomiędzy trenującym w Poznaniu Maciejem Kazieczko (3-0, 2 KO) a niebezpiecznym zawodnikiem ze Stargardu Gracjanem Szadzińskim (6-2, 4 KO). Oprócz nich w okrągłej klatce spotkają się tego wieczoru: królowie nokautów Michał Andryszak (19-6, 12 KO, 6 Sub) i Fernando Rodrigues Jr. (11-3, 8 KO, 2 Sub), a także Marcin Wrzosek (12-4, 5 KO, 3 Sub) i Roman Szymański (10-3,1 KO,3 Sub), Kamil Szymuszowski (16-4,2 KO, 4 Sub) i Grzegorz Szulakowski (8-1,2 KO, 4 Sub), Salahdine Parnasse (9-0, 1 KO, 4 Sub) i Łukasz Rajewski (7-2, 5 KO) oraz brązowy medalista z igrzysk olimpijskich w Londynie – Damian Janikowski (1-0, 1 KO) i Antoni Chmielewski (32-16, 5 KO, 18 Sub).

Jak zamówić dostęp do gali KSW 41 w internetowej telewizji IPLA

Dla użytkowników IPLI wydarzenie zacznie się studiem o godzinie 19.00 w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk KSW 41

  • Borys Mańkowski vs Dricus Du Plessis
  • Popek Monster vs Tomasz Oświeciński
  • Kleber Koike Erbst vs Artur Sowiński
  • Marcin Wrzosek vs Roman Szymański
  • Fernando Rodrigues Jr. vs Michał Andryszak
  • Damian Janikowski vs Antoni Chmielewski
  • Kamil Szymuszowski vs Grzegorz Szulakowski
  • Salahdine Parnasse vs Łukasz Rajewski
  • Maciej Kazieczko vs Gracjan Szadziński

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL