IPLANewsSport VOD

KSW 38 już w piątek w internetowej telewizji IPLA

7 kwietnia br. w serwisie IPLA będzie można obejrzeć galę Federacji KSW w nowym wydaniu – KSW 38: Live in Studio.

W walce wieczoru, transmitowanej na kanałach z rodziny Polsat, rękawice skrzyżują Artur „Kornik” Sowiński oraz Łukasz „Sasza” Chlewicki. W największej telewizji internetowej IPLA wydarzenie będzie dostępne na żywo i w jakości HD, w cenie 7 zł. Transmisję będzie można obejrzeć w dowolnym miejscu, na dowolnie wybranym urządzeniu. Więcej szczegółów znajdziecie na TEJ stronie.

KSW 38: Live in Studio jest zupełnie nowym formatem – walki odbędą się w podwarszawskim studiu telewizyjnym. Zmagania zawodników będzie można obejrzeć w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Prowadzone przez doświadczonych dziennikarzy studio rozpocznie się o godz. 19.00 na kanale Polsat Sport i równolegle zostanie udostępnione w IPLI. O godz. 19.30 zmierzą się pierwsi zawodnicy.

Osiem walk na KSW 38: Live in Studio

Podczas KSW 38: Live in Studio obędzie się osiem walk. W walce wieczoru zmierzą się były mistrz KSW w kategorii piórkowej Artur „Kornik” Sowiński (17-8, 6 KO) z weteranem podejmowania nowych i trudnych wyzwań Łukaszem „Saszą” Chlewickim (14-5-1, 5 KO). Najbardziej doświadczony zawodnik MMA nad Wisłą Antoni Chmielewski (32-15, 2 KO) skrzyżuje rękawice z młodym i zdolnym „Polskim Wanderlei” – Łukaszem Bieńkowskim (4-1, 2 KO). W kategorii piórkowej po raz drugi wystąpią: pochodzący z Poznania Roman Szymański (9-2, 1 KO) vs wywodzący się z Brazylii Denilson Neves de Oliveira (11-4, 5 KO).

Po ponad rocznej przerwie na matę powróci Anzor Azhiev (6-2, 1 KO), który przywita debiutującego w okrągłej klatce KSW 22–letniego Kamila Selwę (10-5, 2 KO). Niepokonany przedstawiciel kategorii lekkiej Kamil Szymuszowski (15-4, 2 KO) zmierzy się z Rosjaninem Marifem Piraevem (13-1-1, 3 KO). Przeciwnikiem nieobliczalnego Grzegorza Szulakowskiego (7-1, 1 KO) będzie Renato „Pezinho” Gomes Gabriel (20-9, 12 KO). Kolejnym pojedynkiem będzie starcie szczecińskiego Berserkera Sebastiana Romanowskiego (11-7, 4 KO) z poznańskim Ankosiakiem Łukaszem Rajewskim (6-2, 5 KO). Stawiający pierwsze waleczne kroki Maciej Kazieczko (2-0, 1 KO) stanie do walki z Tomaszem Matusewiczem (2-0, 2 KO).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL