IPLANewsSport VOD

IPLA i SCI FI z transmisjami z turnieju Universal Open Rocket League

Jedno z najważniejszych wydarzeń ze świata e-sportu − Universal Open Rocket League – jest już dostępne bezpłatnie dla użytkowników IPLI.

W dniach 24-26 sierpnia od godz. 18:00 fani gry i entuzjaści sportów wirtualnych będą mogli na żywo śledzić rozgrywki finałowe Rocket League. Dodatkowo użytkownicy IPLI mogą obejrzeć bezpłatnie 6 jednogodzinnych odcinków. Prezentują one najbardziej emocjonujące momenty zmagań finałów regionalnych oraz zapowiedź i podsumowanie wielkiego finału. Materiały znajdują się w dedykowanej sekcji SCI FI.

Universal Open Rocket League za darmo w internetowej telewizji IPLA

Wchodzący w skład portfolio NBCUniversal International Networks kanał SCI FI oraz największy serwis rozrywki internetowej IPLA zapraszają na drugą edycję turnieju NBC Sports Group and FACEIT, Universal Open Rocket League. Rozgrywki zostały udostępnione w IPLI bezpłatnie w dedykowanej sekcji kanału SCI FI. Gracze reprezentujący różne poziomy umiejętności, zmierzą się w turnieju 2v2 Rocket League, w którym łączna pula nagród to 100 000 dolarów.

Stworzona przez wywodzącą się z San Diego firmę Psyonix sportowa gra komputerowa Rocket League to nietypowe połączenie piłki nożnej rozgrywanej przy pomocy samochodów z napędem rakietowym. Intuicyjne sterowanie, nieskomplikowane zasady i efektowna grafika sprawiły, że gra szybko podbiła scenę e-sportu, a jej społeczność liczy już ponad 46 milionów użytkowników na całym świecie.

Gdzie oglądać transmisje IPLI i SCI FI?

W dniach 24-26 sierpnia od 18:00, dzięki współpracy serwisu internetowego IPLA i SCI FI, fani gry i entuzjaści sportów wirtualnych będą mogli bezpłatnie śledzić finałowe rozgrywki Universal Open Rocket League na żywo z siedziby NBC Sports Group International Broadcast Center w Stamford w stanie Connecticut. Użytkownicy serwisu uzyskają również dostęp do 6 jednogodzinnych odcinków prezentujących najbardziej emocjonujące momenty zmagań finałów regionalnych oraz zapowiedź i podsumowanie wielkiego finału. Transmisje w IPLI będą dostępne bez opłat.

Kanał SCI FI na platformie IPLA dostarcza ekscytującą i wciągającą rozrywkę dla fanów gatunku w każdym wieku. Wraz z uznanymi produkcjami science-fiction oraz pełnych akcji i przygody hitami filmowymi, SCI FI otwiera przed widzami bramy nieskończonej wyobraźni. Wśród wielu godzin materiałów odświeżanych co miesiąc, są takie pozycje jak Dark Matter, Killjoys czy filmy Rekinado.

Finały regionalne można oglądać TUTAJ. Z kolei transmisje LIVE dostępne pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL