Biblioteka VODHBOHOT! SerialeNewsSeriale VOD

Intrygujący serial „Wychowane przez wilki” niebawem w HBO GO

Nowy projekt sci-fi „Wychowane przez wilki” wyprodukowany przez Ridleya Scotta będzie miał premierę 4 września w HBO GO.

Serial „Wychowane przez wilki” opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem. Scott wyreżyserował dwa pierwsze z liczącej łącznie 10 odcinków produkcji, stając po raz pierwszy za kamerą amerykańskiego serialu telewizyjnego.

„Wychowane przez wilki” – zobacz zwiastun HBO GO

W obsadzie serialu znaleźli się Amanda Collin (Wybawienie, Straszna kobieta), Abubakar Salim (Fortitude, Jamestown) i Winta McGrath (Do nieba, Moje wakacje z Rudym). A także Niamh Algar (The Virtues), Jordan Loughran (Boss, Emerald City) oraz Matias Varela (Narcos, Point Break – na fali). W serialu zobaczymy również Felix Jamieson (The Ghost), Ethan Hazzard (The Long Song) oraz Aasiya Shah (Z pamiętnika położnej, Niezapomniane). Na ekranach pojawi się także Ivy Wong (Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Czarownica 2) i Travis Fimmel (Wikingowie).

Serial został wyprodukowany przez Scott Free Productions. Producentami serialu są Ridley Scott, Aaron Guzikowski, który jest również twórcą i scenarzystą serialu, David W. Zucker (Człowiek z Wysokiego Zamku), Jordan Sheehan (Terror), Adam Kolbrenner (Labirynt) oraz Mark Huffam (Marsjanin).

Premiera nowego serialu sci-fi już 4 września w HBO GO

Premiera serialu Wychowane przez wilki (Raised by Wolves) odbędzie się 4 września w HBO GO. Serial będzie dostępny od godz. 9.00 rano. W HBO serial będzie emitowany od 23 października.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!