IPLANewsSport VOD

IPLA: Igrzyska Olimpijskie z kanałami Eurosport bez dodatkowych opłat

W internetowej telewizji IPLA, kanały Eurosport 3, 4 i 5 już dostępne. Igrzyska Olimpijskie w pakiecie sportowym bez dodatkowych opłat.

IPLA przygotowała niezwykłą niespodziankę dla miłośników sportu. Od 9 do 25 lutego specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich zostały udostępnione kanały: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Na dedykowanych stacjach można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

Co więcej, także flagowe kanały Eurosportu – Eurosport 1 i Eurosport 2 są dostępne w ofercie sportowej. Tym samym subskrybenci IPLI bez dodatkowych opłat zyskają dostęp do blisko 1000 godzin relacji z igrzysk w PyeongChang.

Wszystkie kanały Eurosport bez dodatkowych opłat dla klientów internetowej telewizji IPLA

Już 9 lutego uroczysta Ceremonia Otwarcia rozpocznie wielkie święto sportu – XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie, które potrwają do 25 lutego. Na to wydarzenie fani sportów zimowych, jak i sami uczestnicy zawodów, czekają 4 lata. Tym razem rozgrywki odbędą się w południowokoreańskim PyeongChang. Na poprzednich igrzyskach w Soczi Polacy zdobyli 6 medali. Jaki wynik osiągnie reprezentacja Polski w tym roku?
Użytkownicy pakietu IPLA SPORT w serwisie IPLA odpowiedź na to pytanie będą mogli uzyskać, oglądając relacje na aż 5 kanałach Eurosportu.

Sport zawsze był bardzo ważny dla nas i naszych klientów. Wszystkim abonentom Cyfrowego Polsatu, niezależnie od posiadanego pakietu, włączymy 3 dodatkowe kanały Eurosport bez dodatkowych opłat i z realizowanym przez naszą redakcję sportową polskim komentarzem. Podobnie jak użytkownicy telewizji internetowej IPLA będą je mogli oglądać przez 24 godziny na dobę, w bardzo dobrej jakości i atrakcyjnej oprawie, w niezwykle wygodny sposób, także na urządzeniach mobilnych – mówi Maciej Stec, Członek Zarządu

W ofercie sportowej nie tylko Igrzyska OlimpijskieSwoim użytkownikom dodatkowe kanały sportowe zapewni od 9 do 25 lutego również telewizja internetowa IPLA. W pakiecie IPLA SPORT dostępnych będzie jeszcze więcej relacji z igrzysk na żywo. W IPLI będą one dostarczane bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem. Będzie je można oglądać zarówno na komputerach i urządzeniach mobilnych, jak i wybranych modelach SmartTV. Widzowie w trakcie trwania promocji będą mieli zatem dostęp do łącznie 12 stacji sportowych – znajdujących się w ofercie pakietu: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Extreme Sports Channel, FightBox HD i Golf Channel Polska HD oraz dodatkowo olimpijskich kanałów od Eurosportu. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z pakietu IPLA SPORT, mogą wypróbować jego zawartość w ramach promocji i testować przez 14 dni za darmo.

Podczas igrzysk sportowcy będą walczyć o medale olimpijskie w ponad 100 konkurencjach w 15 dyscyplinach. Na igrzyskach zadebiutują 4 konkurencje – Big Air, curling par mieszanych, zawody drużynowe w narciarstwie alpejskim i bieg masowy w łyżwiarstwie szybkim. Skład polskiej reprezentacji będzie liczył 60 zawodników, którzy będą startować w następujących konkurencjach: biathlon, bobsleje, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, short track, biegi narciarskie, kombinacja norweska, skoki narciarskie, konkurencje alpejskie, narciarstwo dowolne, snowboard, saneczkarstwo.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: