Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
IPLANewsSport VOD

IPLA: Igrzyska Olimpijskie z kanałami Eurosport bez dodatkowych opłat

W internetowej telewizji IPLA, kanały Eurosport 3, 4 i 5 już dostępne. Igrzyska Olimpijskie w pakiecie sportowym bez dodatkowych opłat.

IPLA przygotowała niezwykłą niespodziankę dla miłośników sportu. Od 9 do 25 lutego specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich zostały udostępnione kanały: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5. Na dedykowanych stacjach można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

Co więcej, także flagowe kanały Eurosportu – Eurosport 1 i Eurosport 2 są dostępne w ofercie sportowej. Tym samym subskrybenci IPLI bez dodatkowych opłat zyskają dostęp do blisko 1000 godzin relacji z igrzysk w PyeongChang.

Wszystkie kanały Eurosport bez dodatkowych opłat dla klientów internetowej telewizji IPLA

Już 9 lutego uroczysta Ceremonia Otwarcia rozpocznie wielkie święto sportu – XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie, które potrwają do 25 lutego. Na to wydarzenie fani sportów zimowych, jak i sami uczestnicy zawodów, czekają 4 lata. Tym razem rozgrywki odbędą się w południowokoreańskim PyeongChang. Na poprzednich igrzyskach w Soczi Polacy zdobyli 6 medali. Jaki wynik osiągnie reprezentacja Polski w tym roku?
Użytkownicy pakietu IPLA SPORT w serwisie IPLA odpowiedź na to pytanie będą mogli uzyskać, oglądając relacje na aż 5 kanałach Eurosportu.

Sport zawsze był bardzo ważny dla nas i naszych klientów. Wszystkim abonentom Cyfrowego Polsatu, niezależnie od posiadanego pakietu, włączymy 3 dodatkowe kanały Eurosport bez dodatkowych opłat i z realizowanym przez naszą redakcję sportową polskim komentarzem. Podobnie jak użytkownicy telewizji internetowej IPLA będą je mogli oglądać przez 24 godziny na dobę, w bardzo dobrej jakości i atrakcyjnej oprawie, w niezwykle wygodny sposób, także na urządzeniach mobilnych – mówi Maciej Stec, Członek Zarządu

W ofercie sportowej nie tylko Igrzyska OlimpijskieSwoim użytkownikom dodatkowe kanały sportowe zapewni od 9 do 25 lutego również telewizja internetowa IPLA. W pakiecie IPLA SPORT dostępnych będzie jeszcze więcej relacji z igrzysk na żywo. W IPLI będą one dostarczane bez dodatkowych opłat i z polskim komentarzem. Będzie je można oglądać zarówno na komputerach i urządzeniach mobilnych, jak i wybranych modelach SmartTV. Widzowie w trakcie trwania promocji będą mieli zatem dostęp do łącznie 12 stacji sportowych – znajdujących się w ofercie pakietu: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Extreme Sports Channel, FightBox HD i Golf Channel Polska HD oraz dodatkowo olimpijskich kanałów od Eurosportu. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z pakietu IPLA SPORT, mogą wypróbować jego zawartość w ramach promocji i testować przez 14 dni za darmo.

Podczas igrzysk sportowcy będą walczyć o medale olimpijskie w ponad 100 konkurencjach w 15 dyscyplinach. Na igrzyskach zadebiutują 4 konkurencje – Big Air, curling par mieszanych, zawody drużynowe w narciarstwie alpejskim i bieg masowy w łyżwiarstwie szybkim. Skład polskiej reprezentacji będzie liczył 60 zawodników, którzy będą startować w następujących konkurencjach: biathlon, bobsleje, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, short track, biegi narciarskie, kombinacja norweska, skoki narciarskie, konkurencje alpejskie, narciarstwo dowolne, snowboard, saneczkarstwo.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!