Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HBO MaxNews

HBO z okazji premiery serialu „Gra o tron” przygotował filtry do Snapchata

„Gra o tron” to nie serial, a stan umysłu. Do Snapchata trafiły filtry z okazji nadchodzącej premiery. Zobacz efekty zabawy z filtrami.

Na kilka dni przed oficjalną premierą pierwszego odcinka siódmego sezonu Gry o tron, HBO udostępniło specjalny filtr Snapchata dla fanów serialu. Filtr można pobrać za pomocą kodu opublikowanego na fanpage’u Gry o tron HBO, który aktywuje się przy użyciu aplikacji Snapchat. Wystarczy skierować aparat telefonu na logo aplikacji i przytrzymać ekran palcem. Filtr zostanie pobrany w ciągu kilku sekund. Z efektu można korzystać przez godzinę.

HBO: Wszyscy możemy być Białymi Wędrowcami
HBO: Wszyscy możemy być Białymi Wędrowcami

Filtr można zastosować na dwa sposoby. Użytkownicy korzystający z przedniej kamery mogą zrobić selfie ze specjalnym efektem. Aby uruchomić jego działanie, należy otworzyć usta – ekran zacznie zamarzać, przemieniając użytkownika aplikacji w Innego (White Walkera). Filtr zastosowany w widoku tylnej kamery przekształca całe otoczenie w zimowy krajobraz. W tym trybie również ujawnią się Inni. Postaci można pokonać sztyletem ze smoczego szkła widocznym w prawym dolnym rogu ekranu.

Zastosowanie filtrów w aplikacji Snapchat:

Do soboty, 15 lipca filtr HBO jest dostępny wyłącznie przy użyciu specjalnego kodu, który można zeskanować z oficjalnego, polskiego fanpage’a Gry o tron: https://www.facebook.com/graotron/. Od niedzieli, 16 lipca filtr HBO będzie dostępny również w aplikacji, wśród innych filtrów Snapchata.

Specjalny kod umożliwiający z filtru serialu "Gra o tron"
Specjalny kod umożliwiający z filtru serialu „Gra o tron”

Premiera nowego, siódmego sezonu serialu HBO Gra o tron odbędzie się w poniedziałek, 17 lipca w HBO i HBO GO. Zobacz najnowszą zapowiedź oraz kulisy powstawania siódmej serii pod TYM adresem. Na łamach naszego serwisu VODnews.pl publikowaliśmy także plakat prezentujący klimat bitwy ognia z lodem – sprawdź TUTAJ. Dowiedz się więcej o zarysie fabuły siódmego sezonu, przejdź do TEGO artykułu.

Przypominamy, iż jest to przedostatni sezon, a HBO pracuje już nad kolejną serią. Jak dowiedział się serwis VODnews.pl, w planach jest aż pięć spin-offów pozostawiających widzów w świecie George’a R.R. Martina.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!