Filmy VODHBONews

Seria „X-Men” i „Mary Poppins powraca” w sierpniu w HBO GO

Sierpień w HBO GO zawita pod znakiem superbohaterów z serii „X-Men”. Dla widzów przygotowano także gorące tytuły „Mary Poppins powraca”, „Player One” oraz „Tomb Rider”.

W sierpniu będzie sporo nowości filmowych w serwisie HBO GO.Subskrybenci zobaczą Willa Ferrella oraz Johna C. Reilly’ego w filmie „Holmes i Watson” jako tytułowi bohaterowie. Na ekranach użytkowników pojawi się również Emily Blunt jako legendarna niania, czyli „Mary Poppins powraca„. Nie zabraknie także wysokobudżetowych produkcji związanych z grami komputerowymi, tj. wyreżyserowany przez Stevena Spielberga obraz „Player One”. Mowa także o „Tomb Raider„, filmie z Alicią Vikander w roli Lary Croft, która stara się poradzić sobie ze swoimi demonami i odnaleźć zaginionego przed laty ojca.

Sierpień w HBO GO to także nowe propozycje dla miłośników stand-upu. Do serwisu dodany zostanie pierwszy zrealizowany dla HBO stand-up Ramy’ego Youssefa, popularnego amerykańskiego komika o egipskich korzeniach – „Ramy Youssef: Uczucia„. W bibliotece znajdziemy również „Julio Torres: Moje ulubione kształty” – zrealizowany dla HBO występ komediowy Julio Torresa. Premierowo zobaczyć będzie można także serial komediowy „A Black Lady Sketch Show„, który w niezwykle oryginalny sposób opowiada o perypetiach kilku kobiet. W każdym odcinku produkcji pojawi się wiele gwiazd i celebrytów.

Premiery filmowe w sierpniu na platformie HBO GO. Oto co warto zobaczyć

Alfa (Alpha) | Już w serwisie

W Europie, 20 tys. lat temu, w czasach epoki lodowcowej. Młody, niedoświadczony myśliwy stara się przetrwać w nieprzyjaznym świecie wiecznej zmarzliny. Pozostawiony na śmierć przez współtowarzyszy, próbuje przetrwać w puszczy i powrócić do domu. W filmie występuje polski aktor Marcin Kowalczyk (Jestem Bogiem).

Holmes i Watson (Holmes and Watson) | Już w serwisie

Will Ferrell oraz John C. Reilly jako Holmes i Watson, którzy próbują rozwikłać kolejną skomplikowaną zagadkę. Znajomy brytyjski klimat i dwa wielkie umysły – to musi skończyć się tylko w jeden sposób. Dobrze, w dwóch sposobach, bo mamy do czynienia z komedią.

Mary Poppins powraca (Mary Poppins Returns) | 18 sierpnia 2019

Emily Blunt jako legendarna niania, która powraca, kiedy w rodzinie Banksów znowu pojawiają się kłopoty. Mary postanowiła pomóc przy nowym pokoleniu rodziny, której niegdyś służyła. Niania na swój magiczny sposób, ponownie zamie zwykłe, szare i nielubiane zadania w niezapomniane przygody.

Tomb Raider | 18 sierpnia 2019

Alicia Vikander jako Lara Croft, która stara się poradzić sobie ze swoimi demonami i odnaleźć zaginionego przed laty ojca. Croft u wybrzeży Japonii, będzie musiała zmierzyć się z niezbadanym do tej pory miejscem. Przez to jej pierwsza podróż będzie znacznie trudniejsza.

Player One (Ready Player One) | 25 sierpnia 2019

Wyreżyserowane przez Stevena Spielberga wysokobudżetowe kino o młodym chłopaku i jego przyjaciołach, którzy biorą udział w konkursie o wysoką stawkę. W niedalekiej przyszłości, w 2045 roku, świat nie wygląda już tak, jakbyśmy chcieli. Mieszkańcy ziemi postanawiają ukoić swoje nerwy i realizować marzenia za sprawą wirtualnej rzeczywistości. Twórca wspomnianej technologii przed śmiercią postanawia przekazać cały swój majątek osobie, która znajdzie ukryty „easter egg”. Sprawa komplikuje się o tyle, że wiadomość bogacza znajduje się właśnie w wirtualnym świecie.

Berek (Tag) | 25 sierpnia 2019

Piątka kumpli z dzieciństwa raz do roku gra w grę, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Ed Helms, Jon Hamm oraz Jeremy Renner w rolach głównych.

HBO GO prezentuje filmy na podstawie komiksów z serii X-Men

  • X-Men Geneza: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine) – Hugh Jackman jako rozdarty wewnętrznie mężczyzna, który musi zmierzyć się ze swoim okrutnym bratem.
  • X-Men: Pierwsza klasa (X-Men: First Class) – Młodzi Charles Xavier i Erik Lehnsherr gromadzą elitarną drużynę, aby zapobiec wybuchowi III wojny światowej.
  • X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (X-Men Days of Future Past) – Wolverine zostaje wysłany w przeszłość, by zapobiec zagładzie mutantów i ludzi.

Filmy dostępne są już w bibliotece HBO GO, tj. od 3 sierpnia 2019 roku.

Filmy i seriale dokumentalne oraz programy specjalne już w sierpniu w HBO GO

Ramy Youssef: Uczucia (Ramy Youssef: Feelings) – pierwszy zrealizowany dla HBO stand-up Ramy’ego Youssefa, popularnego amerykańskiego komika o egipskich korzeniach.

Pionier (El Pionero) – nowy, czteroodcinkowy hiszpański serial dokumentalny HBO Europe, którego bohaterem jest hiszpański polityk, magnat rynku nieruchomości i właściciel klubu piłkarskiego Jesús Gil – jedna z najbardziej fascynujących i kontrowersyjnych postaci hiszpańskiego życia publicznego ostatnich dekad.

Julio Torres: Moje ulubione kształty (My Favorite Shapes by Julio Torres) – pierwszy zrealizowany dla HBO występ komediowy Julio Torresa, w którym artysta analizuje swoje ulubione kształty – premiera: 11 sieprnia
Alternatywne zakończenie: Sześć nowych sposobów, by powitać śmierć w Ameryce (Alternative Endings: 6 New Ways to Die in America) – film dokumentalny poświęcony zmieniającym się tradycjom, obrzędom i podejściu do doświadczenia śmierci. W 2018 roku po raz pierwszy więcej Amerykanów wybrało kremację niż tradycyjny pochówek. Za produkcję i reżyserię odpowiadał zwycięzca Emmy Matthew O’Neill oraz Perri Peltz. Premiera zapowiadana jest na 15 sierpnia 2019 roku.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!