Filmy VODHBONews

Seria „X-Men” i „Mary Poppins powraca” w sierpniu w HBO GO

Sierpień w HBO GO zawita pod znakiem superbohaterów z serii „X-Men”. Dla widzów przygotowano także gorące tytuły „Mary Poppins powraca”, „Player One” oraz „Tomb Rider”.

W sierpniu będzie sporo nowości filmowych w serwisie HBO GO.Subskrybenci zobaczą Willa Ferrella oraz Johna C. Reilly’ego w filmie „Holmes i Watson” jako tytułowi bohaterowie. Na ekranach użytkowników pojawi się również Emily Blunt jako legendarna niania, czyli „Mary Poppins powraca„. Nie zabraknie także wysokobudżetowych produkcji związanych z grami komputerowymi, tj. wyreżyserowany przez Stevena Spielberga obraz „Player One”. Mowa także o „Tomb Raider„, filmie z Alicią Vikander w roli Lary Croft, która stara się poradzić sobie ze swoimi demonami i odnaleźć zaginionego przed laty ojca.

Sierpień w HBO GO to także nowe propozycje dla miłośników stand-upu. Do serwisu dodany zostanie pierwszy zrealizowany dla HBO stand-up Ramy’ego Youssefa, popularnego amerykańskiego komika o egipskich korzeniach – „Ramy Youssef: Uczucia„. W bibliotece znajdziemy również „Julio Torres: Moje ulubione kształty” – zrealizowany dla HBO występ komediowy Julio Torresa. Premierowo zobaczyć będzie można także serial komediowy „A Black Lady Sketch Show„, który w niezwykle oryginalny sposób opowiada o perypetiach kilku kobiet. W każdym odcinku produkcji pojawi się wiele gwiazd i celebrytów.

Premiery filmowe w sierpniu na platformie HBO GO. Oto co warto zobaczyć

Alfa (Alpha) | Już w serwisie

W Europie, 20 tys. lat temu, w czasach epoki lodowcowej. Młody, niedoświadczony myśliwy stara się przetrwać w nieprzyjaznym świecie wiecznej zmarzliny. Pozostawiony na śmierć przez współtowarzyszy, próbuje przetrwać w puszczy i powrócić do domu. W filmie występuje polski aktor Marcin Kowalczyk (Jestem Bogiem).

Holmes i Watson (Holmes and Watson) | Już w serwisie

Will Ferrell oraz John C. Reilly jako Holmes i Watson, którzy próbują rozwikłać kolejną skomplikowaną zagadkę. Znajomy brytyjski klimat i dwa wielkie umysły – to musi skończyć się tylko w jeden sposób. Dobrze, w dwóch sposobach, bo mamy do czynienia z komedią.

Mary Poppins powraca (Mary Poppins Returns) | 18 sierpnia 2019

Emily Blunt jako legendarna niania, która powraca, kiedy w rodzinie Banksów znowu pojawiają się kłopoty. Mary postanowiła pomóc przy nowym pokoleniu rodziny, której niegdyś służyła. Niania na swój magiczny sposób, ponownie zamie zwykłe, szare i nielubiane zadania w niezapomniane przygody.

Tomb Raider | 18 sierpnia 2019

Alicia Vikander jako Lara Croft, która stara się poradzić sobie ze swoimi demonami i odnaleźć zaginionego przed laty ojca. Croft u wybrzeży Japonii, będzie musiała zmierzyć się z niezbadanym do tej pory miejscem. Przez to jej pierwsza podróż będzie znacznie trudniejsza.

Player One (Ready Player One) | 25 sierpnia 2019

Wyreżyserowane przez Stevena Spielberga wysokobudżetowe kino o młodym chłopaku i jego przyjaciołach, którzy biorą udział w konkursie o wysoką stawkę. W niedalekiej przyszłości, w 2045 roku, świat nie wygląda już tak, jakbyśmy chcieli. Mieszkańcy ziemi postanawiają ukoić swoje nerwy i realizować marzenia za sprawą wirtualnej rzeczywistości. Twórca wspomnianej technologii przed śmiercią postanawia przekazać cały swój majątek osobie, która znajdzie ukryty „easter egg”. Sprawa komplikuje się o tyle, że wiadomość bogacza znajduje się właśnie w wirtualnym świecie.

Berek (Tag) | 25 sierpnia 2019

Piątka kumpli z dzieciństwa raz do roku gra w grę, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Ed Helms, Jon Hamm oraz Jeremy Renner w rolach głównych.

HBO GO prezentuje filmy na podstawie komiksów z serii X-Men

  • X-Men Geneza: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine) – Hugh Jackman jako rozdarty wewnętrznie mężczyzna, który musi zmierzyć się ze swoim okrutnym bratem.
  • X-Men: Pierwsza klasa (X-Men: First Class) – Młodzi Charles Xavier i Erik Lehnsherr gromadzą elitarną drużynę, aby zapobiec wybuchowi III wojny światowej.
  • X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (X-Men Days of Future Past) – Wolverine zostaje wysłany w przeszłość, by zapobiec zagładzie mutantów i ludzi.

Filmy dostępne są już w bibliotece HBO GO, tj. od 3 sierpnia 2019 roku.

Filmy i seriale dokumentalne oraz programy specjalne już w sierpniu w HBO GO

Ramy Youssef: Uczucia (Ramy Youssef: Feelings) – pierwszy zrealizowany dla HBO stand-up Ramy’ego Youssefa, popularnego amerykańskiego komika o egipskich korzeniach.

Pionier (El Pionero) – nowy, czteroodcinkowy hiszpański serial dokumentalny HBO Europe, którego bohaterem jest hiszpański polityk, magnat rynku nieruchomości i właściciel klubu piłkarskiego Jesús Gil – jedna z najbardziej fascynujących i kontrowersyjnych postaci hiszpańskiego życia publicznego ostatnich dekad.

Julio Torres: Moje ulubione kształty (My Favorite Shapes by Julio Torres) – pierwszy zrealizowany dla HBO występ komediowy Julio Torresa, w którym artysta analizuje swoje ulubione kształty – premiera: 11 sieprnia
Alternatywne zakończenie: Sześć nowych sposobów, by powitać śmierć w Ameryce (Alternative Endings: 6 New Ways to Die in America) – film dokumentalny poświęcony zmieniającym się tradycjom, obrzędom i podejściu do doświadczenia śmierci. W 2018 roku po raz pierwszy więcej Amerykanów wybrało kremację niż tradycyjny pochówek. Za produkcję i reżyserię odpowiadał zwycięzca Emmy Matthew O’Neill oraz Perri Peltz. Premiera zapowiadana jest na 15 sierpnia 2019 roku.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: