HBONewsSeriale VOD

HBO GO przejmuje „Opowieść podręcznej” od Showmaxa

Pierwszy sezon jest już dostępny w HBO GO. Kolejny zapowiedziany jest na 13 kwietnia. Z kolei trzeci, nadchodzący sezon, będzie w czerwcu – dzień po emisji w USA.

Nowy sezon wyróżnionego szeregiem nagród Emmy serialu „Opowieść podręcznej” (The Handmaid’s Tale) będzie miał premierę 6 czerwca w HBO GO. Do tej pory prawo pierwszeństwa emisji serialu w Polsce miał Showmax. Po zniknięciu z polskiego rynku, licencje zostały odebrane przez HBO GO.

Serial „Opowieść podręcznej” uratowany, trzeci sezon będzie w HBO GO

W serialu, będącym adaptacją powieści Margaret Atwood, występują Elisabeth Moss i Joseph Fiennes. Produkcję stworzy Bruce Miller, a dystrybuuje MGM Television. Serial opowiada o życiu w dystopijnym świecie Republiki Gilead, totalitarnym społeczeństwie, które powstało na terenie Stanów Zjednoczonych. W obliczu katastrof ekologicznych i gwałtownego przyrostu naturalnego Gilead rządzony jest przez przedstawicieli fundamentalistycznego reżimu, który traktuje kobiety jak własność państwową.

Zobacz zwiastun

Trzeci sezon serialu liczyć będzie 13 odcinków i skoncentruje się na tytułowej podręcznej June (Elisabeth Moss) i jej buncie przeciwko Republice Gileadu. Kobieta trafia ponownie do tego świata po tym, jak pod koniec drugiego sezonu, zrezygnowała z możliwości ucieczki ze swoim dzieckiem do Kanady. Teraz będzie musiała stawić czoła reżimowi i wielu przytłaczającym ją przeciwnościom losu. Zaskakujące spotkania, zdrady i podróż do przerażającego serca Gileadu zmuszają wszystkich bohaterów do działania. Na ustach mają oni tylko jedną prowokacyjną modlitwę: „Błogosławiona walka”.

Premiera dzień po emisji w USA, tj. od 6 czerwca

W serialu występują: Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Amanda Brugel, Ann Dowd, O-T Fagbenle, Max Minghella, Samira Wiley i Bradley Whitford. Serial Opowieść podręcznej produkowany jest przez MGM. Jego twórcą i scenarzystą jest Bruce Miller.

Producentami wykonawczymi serialu są Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman oraz Mike Barker. Międzynarodowym dystrybutorem serialu jest spółka MGM.

Pierwszy sezon Opowieści podręcznej jest dostępny jest w HBO GO, emisja drugiego zaplanowana została od najbliższej soboty, 13 kwietnia w HBO GO. Trzeci sezon będzie miał premierę 6 czerwca w HBO GO, dzień po światowej premierze.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!