HBONewsSeriale VOD

HBO GO promuje „Opowieść podręcznej”. Tytuł przejęty od Showmaxa

Showmax wprowadził do Polski jeden z najciekawszych seriali z ostatnich lat. Tytuł „Opowieść podręcznej” doczekał się także kampanii społecznej. Teraz HBO GO wykorzystuje popularność serii.

Trwa kampania reklamowa trzeciego sezonu serialu „Opowieść podręcznej”. Po odejściu Showmaxa z naszego rynku, to właśnie platforma HBO GO powoli przejmowała zagraniczne hity. Jednym z przejętych tytułów jest serial o świecie Republiki Gilead, w którym kobiety stanowią własność państwową. Serial doczekał się kampanii społecznej, gdzie Showmax mocno wypromował tytuł i tym samym zwiększył świadomość wśród polskiej widowni. Koncern HBO postanowił wykorzystać szansę i uruchomił własną promocję pt, „Żyj jak chcesz. bo ja już nie mogę”.

HBO GO wspiera trzeci sezon serialu „Opowieść podręcznej”

W bibliotece HBO GO obecnie znaleźć można wszystkie serie „Opowieści podręcznej”. W trzecim sezonie, który obecnie trwa, fabuła koncentruje się na tytułowej podręcznej June (Elisabeth Moss). Kobieta postanowiła powrócić do Republiki Gileadu i postanowiła rozpocząć bunt.  Zaskakujące spotkania, zdrady i podróż do przerażającego serca Gileadu zmuszają wszystkich bohaterów do działania. Na ustach mają oni tylko jedną prowokacyjną modlitwę: „Błogosławiona walka”.

Mów to, co myślisz, bo ja już nie mogę. Opowieść podręcznej - HBO GO
Mów to, co myślisz, bo ja już nie mogę. Opowieść podręcznej – HBO GO

W ramach promocji serialu na kreacjach w social media i OOH można zobaczyć intrygujące hasła „Żyj, jak chcesz, bo ja już nie mogę”, „Bądź sobą, bo ja już nie mogę.”, „Mów, co myślisz, bo ja już nie mogę”.

Ocknij się - Opowieść podręcznej - HBO GO
Ocknij się – Opowieść podręcznej – HBO GO

W ramach działań agencja VMLY&R Poland odpowiada m.in. za przygotowanie strategii, koncepcji kreatywnej, opracowanie komunikacji na fan page’u HBO oraz kreację do kampanii OOH. Koncept kampanii został zastosowany również na trzech innych rynkach zagranicznych, na których funkcjonuje HBO.

„Opowieść podręcznej” – zobacz zwiastun

Wszystkie dotychczasowe odcinki z nowego sezonu do zobaczenia pod TYM adresem,

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!