HBO MaxNewsSeriale VOD

HBO GO: Premiera miniserialu „Wielkie kłamstewka” już w poniedziałek

Miniserial w gwiazdorskiej obsadzie „Wielkie kłamstewka” zadebiutuje w HBO GO już 20 lutego o godz. 3.00 w nocy – równolegle z premierą amerykańską.

W produkcji dostepnej w HBO GO występują Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley. Z okazji premiery przypomniane zostaną inne produkcje HBO z wyjątkowymi kobietami w rolach głównych.

Od 18 do 20 lutego w HBO3 obejrzeć będzie można m.in. Figurantkę, Niepewne, Rozwód, miniserial Olive Kitteridge czy piąty sezon serialu Dziewczyny. Te i wiele więcej produkcji z niezwykłymi bohaterkami można oglądać także online w serwisie HBO GO.

Nowy siedmioodcinkowy miniserial HBO oparty na bestellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule oczami trzech kobiet opowiada o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach.

W spokojnym, nadmorskim miasteczku pełnym ukrytych konfliktów i pilnie strzeżonych tajemnic dochodzi do tragedii, co uruchamia lawinę podejrzeń i spekulacji.

Pojawia się podejrzenie, że mogło mieć to coś wspólnego z napięciami, który pojawiły się pomiędzy matkami dzieci z lokalnej szkoły.

Produkcja podejmuje temat mitu perfekcyjnego rodzinnego życia i sprzeczności, jakie kryją się za misternie skonstruowanymi fasadami domów, małżeństw i przyjaźni.

W główne role kobiet, w których pozornie idealnym życiu nic nie jest takie, jakim się wydaje, wcielają się wyróżniona Nagrodą Akademii Reese Witherspoon (Spacer po linie), nagrodzona Oscarem Nicole Kidman (Godziny) i nominowana do nagrody Złotego Globu i nagrody SAG Shailene Woodley (Spadkobiercy).

Partnerują im Alexander Skarsgård, Laura Dern, Zoë Kravitz, Adam Scott, James Tupper i Jeffrey Nordling. Autorem scenariusza jest wielokrotnie nominowany do nagrody Emmy David E. Kelley (Gdzie diabeł mówi dobranoc, Prawnicy z Miasta Aniołów, Kancelaria adwokacka i Ally McBeal).

Zwiastun:

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL