Filmy VODHBO MaxNews

Filmowa klasyka na HBO GO, czyli „Ojciec Chrzestny” i inne premiery

W kwietniu, na platformie HBO GO, zadebiutuje filmowa trylogia „Ojciec Chrzestny”. Dla młodszych widzów do zobaczenia m.in polską animację „Za niebieskimi drzwiami”. Z kolei Al Pacino pokaże swój aktorski warsztat w filmie „Paterno”.

Spośród filmowych produkcji premierowo na HBO GO będzie można zobaczyć film Paterno z Alem Pacino w roli głównej – opartą na faktach historię szkolnego trenera, który musi przyznać się do porażki w obliczu skandalu seksualnego, jak również polską produkcję z Ewą Błaszczyk Za niebieskimi drzwiami o nastoletnim chłopaku, który odkrywa, że drzwi w jego pokoju prowadzą do zupełnie innej rzeczywistości. A oprócz tego również widowiskowy film wojenny Strefa wroga, komediodramat Witamy u Hartmannów czy prezentowany w konkursie głównym w Sundance film Połączenia.

Najmłodsi widzowie znajdą dla siebie sporo nowości, a wśród nich nowe przygody dziesięcioletniego Rydera i małych piesków w Psi Patrol II, najnowsze odcinki serii LEGO, jak również trzy animowane filmy o Kopciuszku i Pamiętnik księżniczki.

Nowości filmowe na platformie HBO GO w kwietniu

Za niebieskimi drzwiami – polska produkcja fantasy o nastoletnim chłopaku, który odkrywa, że jedne drzwi w jego pokoju prowadzą do zupełnie innej rzeczywistości – 1 kwietnia.

Paterno – Al Pacino w filmie produkcji HBO jako odnoszący ogromne sukcesy szkolny trener, który musi przyznać się do porażki w obliczu skandalu seksualnego. Historia oparta na faktach – premiera 8 kwietnia.

Strefa wroga – widowiskowy film wojenny opowiadający historię skomplikowanej akcji ratunkowej, która rozegrała się w 2012 roku w Afganistanie – 18 kwietnia.Witamy u Hartmannów – historia niemieckiej zamożnej rodziny, która decyduje się zaprosić pod swój dach emigranta z Nigerii. Komediodramat poruszający aktualny problem dotyczący fali migrantów, która zalała niedawno Europę – 26 kwietnia.

Połączenia – dwie siostry zaczynają podejrzewać swojego ojca o zdradę i w sekrecie przed matką postanawiają sprawdzić, czy ich domysły są prawdziwe. Produkcja brała udział w konkursie o Główną Nagrodę Jury na MFF w Sundance – 29 kwietnia.

Filmowa klasyka, czyli „Ojciec Chrzestny” wjeżdża na salony

Klasyka kina gangsterskiego, opowieść o rodzie Corleone, nowojorskiej rodzinie mafijnej – wszystkie trzy filmy dostępne będą od 2 kwietnia.

Dla młodszych widzów

Psi patrol II, 26 odcinków – dziesięcioletni Ryder oraz osiem małych piesków zajmują się ratowaniem miasta i jego mieszkańców z przeróżnych tarapatów – 1 kwietnia.

Pamiętnik księżniczki – nastoletnia Mia staje przed najtrudniejszym wyborem w swoim dotychczasowym życiu. Anne Hathaway i Julie Andrews w czarującym filmie twórcy Pretty Woman – 2 kwietnia.

Urodzinowa przygoda Dory oraz Z Dorą dookoła świata – dwie części radosnej animacji o przygodach małej dziewczynki o imieniu Dora i jej przyjaciół – 6 kwietnia.Trzy filmy animowane z serii Kopciuszek o losach młodej, pracowitej dziewczyny, która niespodziewanie poznaje przystojnego księcia – 13 kwietnia.

Dla dzieci do dyspozycji będzie także:

  • SpongeBob Kanciastoporty VIII, cały sezon (26 odcinków) – 18 kwietnia
  • LEGO Friends, 7 odcinków – 20 kwietnia
  • LEGO: City 2017, 11 odcinków – 27 kwietnia
  • Be-be-niedźwiedzie, 26 odcinków – 27 kwietnia

Filmy dokumentalne w HBO GO

  • Dzienniki Zen Garry’ego Shandlinga, dwie części – dwuczęściowy dokument Judda Apatowa będący pośmiertnym hołdem dla wybitnego amerykańskiego komika Garry’ego Shandlinga – 5 kwietnia.
  • Arthur Miller: Pisarz – dokument produkcji HBO opowiadający o życiu i twórczości wybitnego amerykańskiego dramaturga: Arthura Millera – 19 kwietnia.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL