Filmy VODHBONews

Kino w domowym zaciszu. Lutowe premiery w HBO GO

W bibliotece HBO GO pojawi się w lutym film produkcji HBO „Prawdziwy gangster”. W premierach do zobaczrnia również „Walentynki” oraz „Bękarty”.

Dla amatorów obrazów pełnometrażowych nie zabraknie nowości. Będą wśród nich m.in. najnowszy film HBO z Jeffreyem Wrightem w roli głównej – Prawdziwy gangster (O.G.). Obraz przedstawiający historię mężczyzny osadzonego w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Zbliżające zakończenie kary i wyjście na wolność stają nagle pod znakiem zapytania. Do zobaczenia także film Bękarty z Owenem Wilsonem oraz Edem Helmsem. Aktorzy wcielą się w bliźniaków, którzy postanawiają odnaleźć swojego ojca. A w dniu święta zakochanych emisja filmu Walentynki opowiadającego historie kilkunastu osób zmagających się z sercowymi wyzwaniami.

Nie tylko dla dorosłych. Propozycja dla najmłodszych subskrybentów

W lutym również najmłodsi widzowie znajdą dla siebie nowe propozycje filmowe i serialowe Wśród nich sympatyczny familijny film Piotruś Królik. Bohater nieustannie wkrada się do ogrodu warzywnego. Dzieci obejrzą również nowe sezony amerykańskiego serialu animowanego Pora na przygodę! O perypetiach żądnego przygód, nastoletniego chłopca o imieniu Finn oraz jego przybranego brata – żółtego psa Jake’a.

Filmy dokumentalne na HBO GO znakiem doskonałej jakości

Biblioteka HBO GO powiększy się o nowe filmy dokumentalne. Produkcja HBO Breslin i Hamill: Mistrzowie reportażu przedstawiająca sylwetki Jimmy’ego Breslina oraz Pete’a Hamilla. Mowa o dwóch pisarzach, którzy w drugiej połowie XX wieku zdefiniowali nowojorskie dziennikarstwo. W bibliotece zobaczymy również Pamiętniki z Oslo przedstawiające kulisy tajnych rozmów, które doprowadziły do podpisania izraelsko-palestyńskich Porozumień z Oslo.

Nowości filmowe propozycje na platformie HBO GO

Plejada gwiazd w ramówce filmowej na luty w serwisie HBO GO. Najgorętsze nazwiska zobaczymy w produkcji „Walentynki„, która zadebiutuje 14 lutego 2019. W filmie zobaczymy niezwykłe pary, począwszy od Julii Roberts i Ashtona Kutchera. Na ekranie pojawią się także Jennifer Garner i Patrick Dempsey. Obsadę zasili również Bradley Cooper, który zagrał fenomenalną rolę w firmie „Narodziny gwiazdy” u boku Lady Gagi. Co jeszcze pojawi się w bibliotece?

Mewa (The Seagull) | 3 lutego 2019 |

Komedia na podstawie sztuki Antoniego Czechowa opowiadająca o ludziach, którzy desperacko starają się odmienić swój los.

Paweł, apostoł Chrystusa (Paul, Apostle of Christ) | 17 lutego 2019

Opowieść o ostatnich dniach życia świętego Pawła, jednego z dwunastu biblijnych apostołów.

Ella i John (The Leisure Seeker) | 17 lutego 2019 |

Helen Mirren oraz Donald Sutherland jako kochankowie, którzy próbują odnaleźć utraconą radość życia.

Bękarty (Father Figures) | 24 lutego 2019 |

Owen Wilson oraz Ed Helms jako bracia bliźniacy, którzy postanawiają odnaleźć swojego ojca.

Prawdziwy gangster (O.G.) | 24 lutego 2019 |

Nowy film HBO przedstawiający historię mężczyzny (kończącego odbywanie wyroku) osadzonego w więzieniu o zaostrzonym rygorze, którego zbliżające się wyjście na wolność staje pod znakiem zapytania. Jeffrey Wright w roli głównej.

HBO GO dla młodszych widzów:

Piotruś Królik (Peter Rabbit) – familijna komedia o krnąbrnym króliku, który nieustannie wkrada się do ogrodu warzywnego należącego do rolnika, czym wywołuje wojnę między nimi – 10 lutego.

  • Pora na przygodę IV, V oraz VII – nowe sezony amerykańskiego serialu animowanego, który od ponad dekady cieszy się zainteresowaniem fanów z całego świata. Kreskówka przedstawia perypetie żądnego przygód, nastoletniego chłopca o imieniu Finn oraz jego przybranego brata Jake’a- żółtego psa, potrafiącego w magiczny sposób zmieniać swój kształt i rozmiar – 1 lutego: VII sezon, 8 lutego: sezon IV, 22 lutego: sezon V.
  • Zwyczajny serial IV – czwarty sezon wyróżnionego nagrodą Emmy serialu animowanego przedstawiającego codzienne życie dwóch pracujących w parku kumpli – 15 lutego, cały sezon.

To nie koniec propozycji HBO GO na luty. Zobacz ofertę filmów dokumentalnych

  • Pamiętniki z Oslo (The Oslo Diaries) – film dokumentalny przedstawiający kulisy tajnych rozmów, które doprowadziły do podpisania izraelsko-palestyńskich Porozumień z Oslo – 7 lutego.
  • Breslin i Hamill: Mistrzowie reportażu (Breslin and Hamill: Deadline Artists) – film dokumentalny HBO przedstawiający sylwetki Jimmy’ego Breslina oraz Pete’a Hamilla – dwóch pisarzy, którzy w drugiej połowie XX wieku zdefiniowali nowojorskie dziennikarstwo – 21 lutego.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!