HBONewsPromocje VOD

Nielimitowany dostęp do Wi-Fi i HBO GO na Helu – za darmo!

Planujesz wakacje nad polskim morzem? Czeka Cię zimny powiew z "Gry o tron".

Nad polskim morzem trwa specjalna letnia akcja promocyjna HBO GO na Półwyspie Helskim. Oglądaj filmy i seriale zupełnie za darmo!

Turyści przebywający na Helu mogą korzystać z nielimitowanego dostępu do Wi-Fi i serwisu HBO GO w specjalnie przygotowanych strefach do końca września. Na widzów czeka około 800 filmów i ponad 150 seriali z oferty HBO GO.

Wakacje z „Grą o tron”? Tak, to możliwe!

Akcja HBO daje widzom wyjątkową możliwość wypróbowania platformy HBO GO podczas wakacji na Półwyspie Helskim. Wystarczy skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi pod nazwą ‘HBO GO nad morzem’, zarejestrować się na stronie https://www.hbogo.pl/ i wyszukać wybrany film lub serial. Oferta jest dostępna na obszarze sześciu partnerskich obiektów we Władysławowie i Chałupach na kempingach: Małe Morze, Solar, Ekolaguna, Albatros, Chałupy 3, Chałupy 6 oraz w Hotelu Meridian. Akcję dodatkowo promują banery reklamowe o łącznej długości ponad 300 metrów, towarzyszące turystom podróżującym drogą na Hel.

W ofercie „Gra o tron” i wiele innych seriali

Oferta HBO GO powiększa się z miesiąca na miesiąc. W lipcu serwis wzbogacił się o nowe odcinki siódmego sezonu „Gry o tron”. Sprawdź wszystkie informacje o nadchodzącej bitwie ognia z lodem na dedykowanej podstronie – przejdź TUTAJ.W serwisie pojawiły się również nowe odcinki seriali HBO – Gracze i Niepewne,The Affair, a także nowy serial Dziewczyna z doświadczeniem. Wśród filmowych premier tego lata w HBO GO znajdują się: Doktor Strange, Inferno, Jack Reacher: Nigdy nie wracaj, Ostatnia Rodzina, Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Nowy początek, Trumbo, Underworld: Wojny krwi czy Najdłuższy marsz Billy’ego Lynna.

W trakcie wakacji najmłodsi widzowie znajdą w HBO GO bogatą ofertę filmów, m.in. Auta, Samoloty, Zaplątani i Angry Birds Movie, a także nowości – Monster Trucks (od 20 sierpnia) i Vaiana: Skarb oceanu (od 27 sierpnia).

Dostęp do HBO GO to również możliwość oglądania najgłośniejszych produkcji ostatnich lat, m.in. seriali: Westworld, Młody papież, Wielkie kłamstewka czy Pozostawieni, a także kultowych produkcji HBO, takich jak Rodzina Soprano, Kompania braci czy Seks w wielkim mieście.

Akcja potrwa do końca września 2017 roku. Więcej informacji o samej akcji znaleźć można pod TYM adresem.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: