Filmy VODHBONews

„Dom wygranych”, „TO” oraz „Pułapka czasu” wśród premier HBO GO

W listopadowym rozkładzie premier filmowych znajdziemy najstraszliwszy horror „TO” oraz „Dom wygranych” z Willem Ferrelem. W HBO GO do zobaczenia także „Pułapka czasu” z gwiazdorską obsadą.

W tym miesiącu do serwisu dodane zostaną nowości filmowe. W propozycji HBO GO zobaczymy Dom wygranych o zdesperowanych małżonków, którzy zrobią wszystko, żeby zdobyć pieniądze potrzebne na opłacenie studiów córki. Fanów Stephena Kinga z pewnością ucieszy premiera filmu pt. To, którego fabuła oparta jest na jego bestsellerowej powieści i opowiada rozgrywającą się w małym miasteczku historię dzieci, które są terroryzowane przez tajemniczą istotę przybierającą postać klauna. Amatorzy malowniczych historii znajdą w HBO GO film Pułapka czasu – opowieść o niezwykłych istotach, które pomagają pewnej dziewczynce i jej bratu odnaleźć ojca. W produkcji występują Oprah Winfrey, Reese Witherspoon oraz Mindy Kaling.

Zobacz pełny program seriali dostępnych w listopadzie w serwisie HBO GO >>

Nie zabraknie też propozycji dla młodszej widowni. W HBO GO pojawi się m.in. film Disneya przedstawiający historię pewnej nastolatki, której marzy się kariera mistrzyni jazdy figurowej na lodzie – Księżniczka na lodzie, czy kolejny sezon serialu o chłopcu, który za dnia jest zwykłym ośmioklasistą, a nocami przeżywa szalone przygody i walczy z przestępcami u boku superbohatera Kapitana B. – Niebezpieczny Henryk III. Dla amatorów przygód przyjaciół ze Stumilowego Lasu czekać będą też Kubuś i przyjaciele oraz Prosiaczek i przyjaciele.

Listopad w HBO GO to także nowe filmy dokumentalne w tym m.in. Elvis Presley: Poszukujący, cz. 1-2 – dwuczęściowy film dokumentalny HBO pokazujący życie Elvisa Presleya, jednej z największych gwiazd muzyki rozrywkowej, dokument McKellen: Odegrać życie przybliżający biografię Iana McKellena, jednego z najbardziej uznanych angielskich aktorów, a także dokument HBO Prawda o robotach zabójcach przedstawiający przypadki, w których roboty spowodowały śmierć ludzi – od zautomatyzowanej fabryki Volkswagena w Niemczech po robota z bombą używanego przez policję w Dallas. W obrazie twórcy zadają pytanie, kto ponosi odpowiedzialność, kiedy robot zabija człowieka.

Nowości filmowe na platformie HBO GO. Co w listopadzie?

 • Dom wygranych

Will Ferrell oraz Amy Poehler w rolach zdesperowanych małżonków, którzy zrobią wszystko, żeby zdobyć pieniądze potrzebne na opłacenie studiów córki – 4 listopada.

 • Pułapka czasu

Oprah Winfrey, Reese Witherspoon oraz Mindy Kaling jako niezwykłe istoty, które pomagają małej dziewczynce i jej bratu odnaleźć ojca. Scenariusz na podstawie powieści Madeleine L’Engle – 11 listopada.

Zwiastun:

 • Księgowy

Ben Affleck w roli bystrego księgowego. Nawiązuje współpracę z pewną organizacją i szybko odkrywa prawdziwy obraz jej sytuacji finansowej – 18 listopada.

 • To

Dzieci z małego miasteczka są terroryzowane przez tajemniczą istotę, która przybiera postać klauna. Dzieło oparte na bestsellerowej powieści Stephena Kinga – 25 listopada.

Zwiastun:

Dla młodszych widzów także w serwisie HBO GO. Zobacz, czym Twoja pociecha zachwyci się już w listopadzie

 • Księżniczka na lodzie

Film Disneya przedstawiający historię pewnej nastolatki, której marzy się kariera mistrzyni jazdy figurowej na lodzie – 2 listopada.

 • Bąbelkowy świat gupików IV

Kolejny sezon szalonej opowieść o grupie gupików, które codziennie uczą się czegoś nowego o otaczającym je świecie – 2 listopada, cały sezon.

 • Kubuś i przyjaciele oraz Prosiaczek i przyjaciele

Dla amatorów przygód przyjaciół ze Stumilowego Lasu: Kubuś i przyjaciele oraz Prosiaczek i przyjaciele – kolejno: 3 listopada oraz 10 listopada.

 • Sanjay i Craig

Animowana opowieść o przygodach dwóch nierozłącznych kumpli – dwunastoletniego chłopca i gadającego węża – 9 listopada, dwa sezony.

 • Umizoomi II – III

Serial edukacyjny, w którym dzielna drużyna superbohaterów przedstawia dzieciom podstawy matematyki – 16 listopada, dwa sezony.

 • Filmy świąteczne

Dla miłośników filmów świątecznych. Trzy filmy Disneya: Opowieść wigilijna, Magiczne święta, Będę w domu na święta oraz Opowieść Wigilijna Muppetów – 16 listopada.

 • Niebezpieczny Henryk III

Kolejny sezon serialu o chłopcu, który za dnia jest zwykłym ośmioklasistą. A co porabia nocami? Przeżywa szalone przygody i walczy z przestępcami u boku superbohatera Kapitana B. – 30 listopada.

 • Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości II

Szalone przygody odważnego wojownika Po i jego przyjaciół, którzy strzegą spokoju w pewnej chińskiej dolinie – 30 listopada, cały sezon.

Filmy dokumentalne oraz programy specjalne dla widzów HBO GO

 • Elvis Presley: Poszukujący, cz. 1 -2 – dwuczęściowy film dokumentalny HBO pokazujący życie Elvisa Presleya, jednej z największych gwiazd muzyki rozrywkowej – 1 listopada, obie części.
 • To jeszcze w nas trwa – film dokumentalny HBO o weteranach starających się pozbyć wojennej traumy za pomocą poezji – 9 listopada.
 • McKellen: Odegrać życie – film dokumentalny przybliżający biografię Iana McKellena, jednego z najbardziej uznanych angielskich aktorów – 22 listopada.
 • Prawda o robotach zabójcach – film dokumentalny HBO przedstawiający przypadki, w których roboty spowodowały śmierć ludzi – od zautomatyzowanej fabryki Volkswagena w Niemczech po robota z bombą używanego przez policję w Dallas. W obrazie twórcy zadają pytanie, kto ponosi odpowiedzialność, kiedy robot zabija człowieka – 27 listopada.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!