Filmy VODHBONews

Filmowe klasyki motywem przewodnim w lipcu w HBO GO

Dla amatorów filmów w serwisie HBO GO przygotowano kilka nowości. Widzowie zobaczą także ulubione klasyki oraz nieziemskie animacje dla najmłodszych.

HBO GO w tym miesiącu publikuje filmowe klasyki, które koniecznie trzeba zobaczyć. Wśród nowości warto spojrzeć na tytuł Dusza towarzystwa. Szalona komedia z Melissą McCarthy w roli kobiety po czterdziestce, która po latach wraca do szkoły. Dla subskrybentów przygotowano także film Życzenie śmierci, czyli Bruce Willis jako pragnący zemsty mąż i ojciec. W lipcu zobaczymy również Gentleman z rewolwerem z Robertem Redfordem. Odgrywa on rolę notorycznego i dość sędziwego już złodzieja, któremu trudno przejść na emeryturę. Z klasyki warto wymienić: Top Gun z Tomem Cruisem w roli głównej, film Romana Polańskiego Dziecko Rosemary, Gorączkę sobotniej nocy – a w niej John Travolta jako chłopak bez przyszłości, który w sobotnie wieczory staje się królem parkietu w lokalnej dyskotece, czy Grand Budapest Hotel z Ralphem Fiennesem jako legendarnym konsjerżem, który jest świadkiem nieprawdopodobnych zdarzeń w jednym ze słynnych europejskich hoteli w okresie międzywojennym.

Najmłodsi widzowie nie będą się nudzić. Co nowego w HBO GO?

Dla widzów HBO GO, którzy szukają familijnej rozrywki w lipcu zostaną dodane m.in. Hotel Transylwania 3. Trzecia część lubianego filmu animowanego, w której Drak i jego kumple wracają, by wyruszyć na wakacje ekskluzywnym statkiem. A także Dziadek do orzechów i cztery królestwa – film z wytwórni Disneya o młodej dziewczynie, Niespodziewanie trafia do niezwykłego świata, w którym toczy się wojna między królestwami. W obsadzie znaleźli się m.in. Keira Knightley, Helen Mirren oraz Morgan Freeman.

Mocny miesiąc HBO GO pod szyldem filmów dokumentalnych

Lipiec to także sporo ciekawych filmów i seriali dokumentalnych HBO, a wśród nich przede wszystkim najnowszy tytuł Pionier. Bohaterem jest hiszpański polityk, magnat rynku nieruchomości i właściciel klubu piłkarskiego Jesús Gil. Jeden z najbardziej fascynujących i kontrowersyjnych postaci hiszpańskiego życia publicznego ostatnich dekad. Do zobaczenia także Wiatr – polski film dokumentalny HBO Europe w reżyserii Michała Bielawskiego. Obraz pokazujący zmagania mieszkańców Podhala z potężnymi siłami natury. Wśród nowych dokumentów będą także: Cudowni gladiatorzy – węgierski dokument produkcji HBO Europe o jedynym w kraju profesjonalnym teatrze, w którym występują upośledzeni umysłowo aktorzy i aktorki, czy Kocham Cię, teraz umieraj – dwuczęściowy film dokumentalny HBO o sprawie samobójstwa nastolatka, która wywołała ogromną dyskusję publiczną w Stanach Zjednoczonych w 2014 roku.

Nowości filmowe w HBO GO. Oto tytuły warte Waszej uwagi

 • Dusza towarzystwa – szalona komedia z Melissą McCarthy w roli kobiety po czterdziestce, która po latach wraca do szkoły – premiera: 7 lipca.
 • Życzenie śmierci – Bruce Willis jako pragnący zemsty mąż i ojciec, który zaczyna wymierzać sprawiedliwość – premiera: 7 lipca.
 • Gentleman z rewolwerem – Robert Redford w roli notorycznego i dość sędziwego już złodzieja, któremu trudno przejść na emeryturę – premiera: 21 lipca

 • Operacja Overlord – amerykańscy spadochroniarze odkrywają niebezpieczne eksperymenty prowadzone przez nazistów w okupowanej Francji – premiera: 26 lipca.

Familijne nowości filmowe na platformie HBO GO

 • Hotel Transylwania 3 – trzecia część lubianego filmu animowanego; Drak i jego kumple wracają, by wyruszyć na wakacje ekskluzywnym statkiem – premiera: 14 lipca.
 • Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali – animowana komedia; Gnomeo i Julia proszą detektywa Sherlocka, aby zbadał sprawę tajemniczych zniknięć z ich ogrodu – premiera: 14 lipca.
 • Dziadek do orzechów i cztery królestwa – film familijny z wytwórni Disneya, młoda dziewczyna niespodziewanie trafia do niezwykłego świata, w którym toczy się wojna między królestwami – premiera: 28 lipca.

Szukacie filmowych klasyków? W lipcu do zobaczenia w serwisie HBO GO

 • Top Gun – Tom Cruise jako utalentowany pilot, który zakochuje się w swojej instruktorce z elitarnej jednostki lotniczej – premiera: 1 lipca.
 • Dziecko Rosemary – Mia Farrow jako pobożna żona, która niespodziewanie zachodzi w ciążę. Film Romana Polańskiego, deszcz nagród – premiera: 12 lipca.
 • Grand Budapest Hotel – Ralph Fiennes jako legendarny konsjerż, który jest świadkiem nieprawdopodobnych zdarzeń w jednym ze słynnych europejskich hoteli w okresie międzywojennym. Szereg nagród, w tym cztery Oscary – premiera: 13 lipca.
 • Gorączka sobotniej nocy – John Travolta jako chłopak bez przyszłości, który w sobotnie wieczory staje się królem parkietu w lokalnej dyskotece – premiera: 15 lipca.

Filmy i seriale dokumentalne. Do zobaczenia polski dokument „Wiatr”

 • Ocalmy wspólne jutro (Saving My Tomorrow) – serial dokumentalny HBO pokazujący stosunek dzieci do środowiska naturalnego i jego ochrony – premiera: 1 lipca – odcinki 5 oraz 6.
 • Cudowni gladiatorzy (Varazslatos Gladiatorok aka. Wonderful Gladiators) – węgierski dokument produkcji HBO Europe o jedynym w kraju profesjonalnym teatrze. W tym obiekcie występują upośledzeni umysłowo aktorzy i aktorki – premiera: 1 lipca.
 • Wiatr (aka. The Wind) – najnowszy polski film dokumentalny HBO Europe pokazujący zmagania mieszkańców Podhala z potężnymi siłami natury, reżyseria Michał Bielawski – premiera: 7 lipca.
 • Kocham Cię, teraz umieraj (I Love You, Now Die: the Commonwealth vs. Michelle Carter) –dwuczęściowy film dokumentalny HBO o sprawie samobójstwa nastolatka, która wywołała ogromną dyskusję publiczną w Stanach Zjednoczonych w 2014 roku – premiera: 10 lipca – część 1, 11 lipca – część 2.
 • Pionier (El Pionero) – nowy, czteroodcinkowy hiszpański serial dokumentalny HBO Europe. Bohaterem jest hiszpański polityk, magnat rynku nieruchomości i właściciel klubu piłkarskiego Jesús Gil. Jest on jednym z najbardziej fascynujących i kontrowersyjnych postaci hiszpańskiego życia publicznego ostatnich dekad – premiera: 14 lipca.

 • Axios II – drugi sezon serialu dokumentalnego omawiającego najważniejsze wydarzenia tygodnia zrealizowany przez HBO we współpracy z firmą Axios – nowe odcinki.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!