HBONews

Specjalnie dla najmłodszych oscarowe animacje w HBO GO

Platforma HBO GO przygotowała kilka nowości dla najmłodszych widzów, w tym oscarowe animacje z biblioteki Disney’a i Pixar.

W ofercie HBO GO znajdziemy nie tylko znane i cenione seriale telewizyjne czy hity filmowe od największych wytwórni. To także źródło treści dla najmłodszych widzów dzięki współpracy z Disney’em i z Pixar. W marcu do zobaczenia”

Baranek Shaun – kolejne 20 odcinków już w HBO GO (łącznie 110 odcinków)

Pełen uroku serial opowiadający o niepokornym baranku Shaunie, mieszkającym na tradycyjnej angielskiej farmie. Zwierzak jest nieprzeciętnie bystry i żądny wrażeń. Przez swoją ciekawość świata co chwila wpada w tarapaty.

Razem ze swoimi przyjaciółmi ze stada w każdym odcinku serialu przeżywa ekscytujące przygody, których rezultaty stara się ze wszystkich sił ukryć przed poczciwym właścicielem gospodarstwa.

Seria Wallace i Gromit – cztery krótkometrażowe filmy już w HBO GO

Opowieści o pociesznych przygodach angielskiego wynalazcy i jego wiernego psa z pełną ciepła fabułą i absurdalnym humorem. Dostępne w HBO GO od marca produkcje:

  • Wallace i Gromit: Golenie owiec
  • Wallace i Gromit: Wściekłe gacie
  • Wallace i Gromit: Podróż na Księżyc
  • Wallace i Gromit: Kwestia tycia i śmierci

Oscarowe animacje w HBO GO

Marcowe nowości dla dzieci dołączą do bogatej biblioteki wytwórni Disney i Pixar, wśród których dostępne są także obrazy docenione w lutym na gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej – Zwierzogród uhonorowany Oscarem za najlepszy pełnometrażowy film animowany i Księga dżungli, nagrodzona za najlepsze efekty specjalne.

Ponadto w serwisie znajdują się także inne produkcje, które mogą pochwalić się Nagrodą Akademii za najlepszy pełnometrażowy film animowany – Gdzie jest Nemo?, Ratatuj, Kraina lodu i W głowie się nie mieści.

Od marca najmłodsi widzowie będą mogli także powrócić do klasyków Disneya – kolekcja filmów poszerza się o wszystkie części Króla Lwa, z których pierwsza otrzymała Oscara za najlepszą muzykę oryginalną i najlepszą piosenkę, i Dzwonnika z Notre Dame, nominowanego do Nagrody Akademii za najlepszą muzykę oryginalną.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: