HBO MaxNews

Specjalnie dla najmłodszych oscarowe animacje w HBO GO

Platforma HBO GO przygotowała kilka nowości dla najmłodszych widzów, w tym oscarowe animacje z biblioteki Disney’a i Pixar.

W ofercie HBO GO znajdziemy nie tylko znane i cenione seriale telewizyjne czy hity filmowe od największych wytwórni. To także źródło treści dla najmłodszych widzów dzięki współpracy z Disney’em i z Pixar. W marcu do zobaczenia”

Baranek Shaun – kolejne 20 odcinków już w HBO GO (łącznie 110 odcinków)

Pełen uroku serial opowiadający o niepokornym baranku Shaunie, mieszkającym na tradycyjnej angielskiej farmie. Zwierzak jest nieprzeciętnie bystry i żądny wrażeń. Przez swoją ciekawość świata co chwila wpada w tarapaty.

Razem ze swoimi przyjaciółmi ze stada w każdym odcinku serialu przeżywa ekscytujące przygody, których rezultaty stara się ze wszystkich sił ukryć przed poczciwym właścicielem gospodarstwa.

Seria Wallace i Gromit – cztery krótkometrażowe filmy już w HBO GO

Opowieści o pociesznych przygodach angielskiego wynalazcy i jego wiernego psa z pełną ciepła fabułą i absurdalnym humorem. Dostępne w HBO GO od marca produkcje:

  • Wallace i Gromit: Golenie owiec
  • Wallace i Gromit: Wściekłe gacie
  • Wallace i Gromit: Podróż na Księżyc
  • Wallace i Gromit: Kwestia tycia i śmierci

Oscarowe animacje w HBO GO

Marcowe nowości dla dzieci dołączą do bogatej biblioteki wytwórni Disney i Pixar, wśród których dostępne są także obrazy docenione w lutym na gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej – Zwierzogród uhonorowany Oscarem za najlepszy pełnometrażowy film animowany i Księga dżungli, nagrodzona za najlepsze efekty specjalne.

Ponadto w serwisie znajdują się także inne produkcje, które mogą pochwalić się Nagrodą Akademii za najlepszy pełnometrażowy film animowany – Gdzie jest Nemo?, Ratatuj, Kraina lodu i W głowie się nie mieści.

Od marca najmłodsi widzowie będą mogli także powrócić do klasyków Disneya – kolekcja filmów poszerza się o wszystkie części Króla Lwa, z których pierwsza otrzymała Oscara za najlepszą muzykę oryginalną i najlepszą piosenkę, i Dzwonnika z Notre Dame, nominowanego do Nagrody Akademii za najlepszą muzykę oryginalną.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL