HBONewsSeriale VOD

„Hackerville” – nowy europejski serial od 4 listopada w HBO GO

„Hackerville” to nowy serial HBO Europe o policjantce, która zajmuje się sprawą cyberataku na niemiecki bank. Premiera w HBO GO już jutro.

Produkcja miała swoją światową premierę podczas konkursowego pokazu na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Zurichu. Autorem zdjęć do serialu jest Tomasz Augustynek (Wataha). Premiera w HBO GO oraz HBO3 już w najbliższą niedzielę, 4 listopada.

Nareszcie serial o hakerach! Przedstawiamy „Hackerville”

Duży niemiecki bank zostaje zaatakowany przez hakerów. Niedługo potem okazuje się, że trop prowadzi do Rumunii. Lisa Metz (Anna Schumacher), specjalistka od cyberprzestępczości w niemieckiej federalnej policji kryminalnej, zostaje wysłana z Frankfurtu do Timisoary, swojego rodzinnego miasta, gdzie rozpoczyna współpracę z lokalnym zespołem śledczym.

Lisa wraz z rodzicami uciekła z Rumunii, kiedy jeszcze była dzieckiem. Wiele lat później rodzinny kraj wydaje jej się być jednocześnie dziwnie znajomy i kompletnie obcy. Po raz pierwszy w swoim życiu Lisa zmuszona jest skonfrontować się z niejasną historią swojej rodziny. Różnice kulturowe stają się boleśnie widoczne, kiedy okazuje się, że Adam Sandor (Andi Vasluianu), policjant z Timisoary, z którym ma współpracować podczas śledztwa, myśli w zupełnie inny sposób, co jest przyczyną frustracji Lisy.

Pomimo dzielących ich różnic dwójka śledczych musi jednak zacząć ze sobą współpracować, aby ocalić 14-letniego Cipiego (debiutant Voicu Dumitras), genialnego gracza, który staje się celem przestępców.

HBO GO prezentuje zwiastun

„Hackerville” to pierwsza rumuńsko-niemiecka koprodukcja HBO Europe. W rolach głównych występują: Anna Schumacher, Andi Vasluianu oraz debiutant Voicu Dumitras.

Pomysłodawcami tego serialu są Ralph Martin i Joerg Winger (Szpieg D’83) z UFA Fiction, a obowiązki producentów pełnią Cristian Mungiu i Tudor Reu reprezentujący spółkę Mobra Films. Obraz został wyreżyserowany przez Igora Cobileanskiego i Ancę Mirunę Lăzărescu. Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek (Wataha). Serial składa się z sześciu odcinków.

Premiera już jutro, 4 listopada, na platformie HBO GO

Serial miał swoją światową premierę podczas tegorocznego konkursowego pokazu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Zurichu. Premiera w internecie odbędzie się w HBO GO już w najbliższą niedzielę, 4 listopada. W HBO GO od rana tego dnia dostępne będą dwa pierwsze odcinki. Premierowa emisja pierwszego odcinka na antenie HBO3 zaplanowana została na godz. 22.00, kolejne co tydzień o tej samej porze.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!