HBONewsSeriale VOD

„Hackerville” – nowy europejski serial od 4 listopada w HBO GO

„Hackerville” to nowy serial HBO Europe o policjantce, która zajmuje się sprawą cyberataku na niemiecki bank. Premiera w HBO GO już jutro.

Produkcja miała swoją światową premierę podczas konkursowego pokazu na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Zurichu. Autorem zdjęć do serialu jest Tomasz Augustynek (Wataha). Premiera w HBO GO oraz HBO3 już w najbliższą niedzielę, 4 listopada.

Nareszcie serial o hakerach! Przedstawiamy „Hackerville”

Duży niemiecki bank zostaje zaatakowany przez hakerów. Niedługo potem okazuje się, że trop prowadzi do Rumunii. Lisa Metz (Anna Schumacher), specjalistka od cyberprzestępczości w niemieckiej federalnej policji kryminalnej, zostaje wysłana z Frankfurtu do Timisoary, swojego rodzinnego miasta, gdzie rozpoczyna współpracę z lokalnym zespołem śledczym.

Lisa wraz z rodzicami uciekła z Rumunii, kiedy jeszcze była dzieckiem. Wiele lat później rodzinny kraj wydaje jej się być jednocześnie dziwnie znajomy i kompletnie obcy. Po raz pierwszy w swoim życiu Lisa zmuszona jest skonfrontować się z niejasną historią swojej rodziny. Różnice kulturowe stają się boleśnie widoczne, kiedy okazuje się, że Adam Sandor (Andi Vasluianu), policjant z Timisoary, z którym ma współpracować podczas śledztwa, myśli w zupełnie inny sposób, co jest przyczyną frustracji Lisy.

Pomimo dzielących ich różnic dwójka śledczych musi jednak zacząć ze sobą współpracować, aby ocalić 14-letniego Cipiego (debiutant Voicu Dumitras), genialnego gracza, który staje się celem przestępców.

HBO GO prezentuje zwiastun

„Hackerville” to pierwsza rumuńsko-niemiecka koprodukcja HBO Europe. W rolach głównych występują: Anna Schumacher, Andi Vasluianu oraz debiutant Voicu Dumitras.

Pomysłodawcami tego serialu są Ralph Martin i Joerg Winger (Szpieg D’83) z UFA Fiction, a obowiązki producentów pełnią Cristian Mungiu i Tudor Reu reprezentujący spółkę Mobra Films. Obraz został wyreżyserowany przez Igora Cobileanskiego i Ancę Mirunę Lăzărescu. Autorem zdjęć jest Tomasz Augustynek (Wataha). Serial składa się z sześciu odcinków.

Premiera już jutro, 4 listopada, na platformie HBO GO

Serial miał swoją światową premierę podczas tegorocznego konkursowego pokazu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Zurichu. Premiera w internecie odbędzie się w HBO GO już w najbliższą niedzielę, 4 listopada. W HBO GO od rana tego dnia dostępne będą dwa pierwsze odcinki. Premierowa emisja pierwszego odcinka na antenie HBO3 zaplanowana została na godz. 22.00, kolejne co tydzień o tej samej porze.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: