Biblioteka VODFilmy VODHOT! FilmyKino ŚwiatNews

Grudniowe premiery VOD od Kino Świat

"Każdy wie lepiej", "Sierota. Narodziny zła", "Jak nie zwariować w Święta"

qnGłóKino Świat zaprasza na grudniowe premiery filmowe w serwisach VOD. Wśród premier do zobaczenia „Jak nie zwariować w Święta” i „Każdy wie lepiej”.

Jeśli lubisz komedie i horrory, to zimowa premierowa oferta filmowa jest dla Ciebie! W nowych filmach zobaczysz Joannę Kulig i Michała Czerneckiego w pełnej humoru i wzruszeń komedii „Każdy wie lepiej”. Przygotuj się też na mrożące krew w żyłach przedstawienie prequelu kultowego horroru „Sierota”. Wśród nowości znajdziesz też świąteczną komedię romantyczną wyprodukowaną przez Vince’a Vaughna, która z pewnością rozbawi dorosłych widzów.

Każdy wie lepiej | Premiera: 1.12

Poszukujesz komedii, która potrafi wzruszyć? „Każdy wie lepiej” jest filmem właśnie dla Ciebie. Nowy film CANAL+ ORIGINAL oparty jest na scenariuszu Krzysztofa Raka, autora hitów „BOGOWIE” i „SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ”. W głównej roli zobaczysz Joannę Kulig, która zaprezentowała się zjawiskowo na 75. Festiwalu Filmowym w Cannes. „Każdy wie lepiej” opowiada o parze zakochanych, która staje się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie – wszyscy biorą udział w lawinie zaskoczeń i przeszłości, która upomina się o swoje. Rodzinne przemeblowanie to idealna recepta na błyskotliwą komedię, która zaskoczy każdego!

Sierota. Narodziny zła | Premiera 9.12

W nowym filmie reżysera „Demonów” i „The Boy” opowiadana jest historia psychopatycznej morderczyni o wyglądzie dziecka, która podszywa się pod zaginioną dziewczynkę i rozpętuje piekło w domu bogatej rodziny. Film jest prequelem do kultowego horroru „Sierota” i powstał dzięki scenariuszowi napisanemu przez znakomitych mistrzów gatunku grozy, odpowiedzialnych za takie hity jak „Obecność 2” i „Obecność 3: Na rozkaz diabła”. Ten tytuł z pewnością przerazi niejednego fana horrorów.

Jak nie zwariować w Święta | Premiera: 09.12

Twórcy hitów „Cztery gwiazdki” i „Fred Claus – brat Świętego Mikołaja” przedstawiają nową komedię romantyczną. Główna bohaterka po rozstaniu z chłopakiem decyduje się na spędzenie Świąt z jego rodziną. Film „Jak nie zwariować w Święta” opowiada o odkrywaniu siebie, dojrzewaniu do zmian w życiu i o tym, że prawdziwa miłość czeka nas w nieoczekiwanych momentach. W rolach głównych występują Brittany Snow, Justin Long i Alex Moffat. Połączenie klasycznego świątecznego romansu z wesołą komedią zapewni widzom wiele świeżych i pikantnych dialogów.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!