HBONewsSeriale VOD

Wszystkie odcinki serialu „Graves” już dostępne w HBO GO

Jeszcze przed polską premierą w TV, serwis HBO GO publikuje cały sezon „Graves” przedstawiającego perypetie emerytowanego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

W każdy piątek na antenie HBO3 będzie emitowany premierowy odcinek serialu „Graves”. Dla niecierpliwych i seryjnych oglądaczy, produkcja jest dostępna w całości w serwisie HBO GO. Główną rolę wciela się nominowany do Złotego Globu Nickie Nolte.

Graves to niecodzienny serial komediowy, który świetnie wstrzelił się w aktualną sytuację polityczną w USA. Jego głównym bohaterem jest emerytowany amerykański prezydent, który dopiero po latach zaczyna dostrzegać negatywne skutki swoich rządów. Będzie próbował naprawić błędy, których dopuścił się jako lider wolnego świata. W tytułowego Gravesa wciela się kapitalny Nick Nolte (Książę przypływów), nominowany za tę rolę do Złotego Globu.

W obsadzie produkcji znaleźli się również: laureatka Złotego Globu Sela Ward (serial Once and Again), Skylar Astin (Pitch Perfect 2), Heléne Yorke (serial Masters of Sex) oraz Chris Lowell (Służące). Twórcą obrazu jest Joshua Michael Stern, znany z reżyserii filmu pt. Jobs o legendarnym założycielu firmy Apple.

Wywodzący się z Partii Republikańskiej, były prezydent Stanów Zjednoczonych Richard Graves (Nick Nolte) obchodzi dwudziestą piątą rocznicę opuszczenia Białego Domu, w którym spędził aż dwie kadencje. Mężczyzna przeżywa kryzys egzystencjalny. Uświadamia sobie, że wiele decyzji jego administracji mogło mieć dla kraju bardzo negatywne skutki. Mimo sprzeciwu najbliższych – w tym żony Margaret (Sela Ward), która sama ma polityczne ambicje – Graves postanawia wrócić do życia publicznego i naprawić swoje błędy.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: