Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HBO MaxNewsSeriale VOD

Wiemy wszystko o nadchodzącej serii „Gry o Tron”. Premiera w HBO GO

Będzie się działo! Mamy plakaty, zwiastun i opis nadchodzącego, siódmego sezonu serialu wszechczasów „Gry o Tron”. Premiera już niedługo w HBO GO.

Siódmy sezon kultowego serialu HBO Gra o tron pojawi się w HBO i HBO GO w poniedziałek, 17 lipca. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. Premiera pierwszego odcinka w HBO równo z amerykańską premierą o godz. 3.00 w nocy, a następnie emisja wieczorna o godz. 20.10.

W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę. Bohaterowie, którzy chcą rządzić krainą Westeros, są gotowi na bezwzględną rozgrywkę.

Gra o Tron – zobacz nowy zwiastun siódmego sezonu

Premiera pierwszego odcinka serialu HBO Gra o tron odbędzie się w poniedziałek, 17 lipca w HBO o godz. 3.00 w nocy równo ze światową premierą. Kolejne emisje tego odcinka zaplanowane są o godz. 20.10 w HBO oraz o godz. 21.00 w HBO3. Wszystkie sezony Gry o tron można oglądać w HBO GO. Nowe odcinki będą się pojawiały w HBO i HBO GO w każdy poniedziałek. Siódmy sezon liczy siedem odcinków.

Wybrane plakaty

Gra o Tron - Siódmy sezon - Plakat - Cersei
Gra o Tron – Siódmy sezon – Plakat – Cersei
Gra o Tron - Siódmy sezon - Plakat - Ayra
Gra o Tron – Siódmy sezon – Plakat – Ayra
Gra o Tron - Siódmy sezon - Plakat - Dany
Gra o Tron – Siódmy sezon – Plakat – Dany
Gra o Tron - Siódmy sezon - Plakat - Jamie
Gra o Tron – Siódmy sezon – Plakat – Jamie

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!