IPLANewsSport VOD

Gala KSW 47: The X-Warriors w IPLI. Prezentujemy karty walk

W walkach wieczoru podczas gali KSW 47 w IPLI zobaczymy starcia gigantów. Na ringu będą walczyć Narkun vs De Fries oraz Pudzianowski vs Kołecki.

Już teraz użytkownicy IPLI mogą zamawiać dostęp do gali KSW 47: The X-Warriors. W sobotę, 23 marca br. w Atlas Arenie w Łodzi w walce o mistrzowski pas zmierzą się pogromca Mameda Khalidova, Tomasz Narkun z mistrzem kategorii ciężkiej Philem de Fries, a Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z mistrzem olimpijskim, Szymonem Kołeckim. Dostęp do gali realizowanej w systemie „pay-per-view” (PPV) kosztuje 40 zł.

Gala KSW 47 już 23 marca 2019 roku. Walki wieczoru z Pudzianowskim i z Narkunem w roli głównej

Widzowie ponownie będą mogli obejrzeć aż 9 emocjonujących walk w klatce. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00, a specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

W walce wieczoru o pas w królewskiej kategorii wagowej zmierzą się mistrz KSW, Philip de Fries (16-6, 2 KO, 12 Sub) i pogromca Mameda Khalidova, mistrz kategorii półciężkiej, Tomasz Narkun (16-2, 3 KO, 12 Sub). „Żyrafa” znokautował lub poddał aż 15 dotychczasowych rywali. Czy Anglik zdoła obronić tytuł?

Podczas Gali KSW 47: The X-Warriors dojdzie także do starcia gigantów. Naprzeciw siebie staną najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski (12-6, 5 KO, 2 Sub) oraz debiutujący w KSW złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki (6-1, 6 KO). „Pudzian” ma już na koncie wygraną ze złotym medalistą olimpijskim, znakomitym judoką, Pawłem Nastulą. Natomiast Kołecki szturmem wdarł się do świat MMA w marcu 2017 i do tej pory zanotował już 6 zwycięstw.

Diabeł Tasmański po przerwie wraca do walki o zwycięstwo

Kolejnym pojedynkiem będzie starcie Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 Sub) vs Norman Parke (25-6-1, 4 KO, 12 Sub). „Diabeł Tasmański” i niepokorny Irlandczyk będą mieli szansę rozwiązać konflikt rozpoczęty jeszcze podczas gali KSW 40, na której między panami doszło do scysji. Mańkowski wraca do klatki po przerwie i na pewno będzie chciał zaprezentować się fanom z jak najlepszej strony.

Bardzo ciekawie zapowiada się walka byłego mistrza KSW, który skrzyżuje rękawice ze złotym medalistą Igrzysk Olimpijskim w judo. Fernando Rodrigues Jr. (12-4, 8 KO, 2 Sub) wraca do KSW i zmierzy się z debiutującym w KSW mistrzem olimpijskim z Pekinu, Satoshim Ishim (19-8-1, 2 KO, 9 Sub).

Wschodzące gwiazdy polskiego MMA

W następnym starciu walczyć będą Damian Janikowski (3-1, 3KO) i mocno bijący Aleksandar Ilić (10-2, 6 KO, 2 Sub). Przed naszym brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich z Londynu i wschodzącą gwiazdą polskiego MMA stoi trudne zadanie. Serbski zawodnik, popularny „Joker” to najlepszy zawodnik wagi średniej w swoim kraju, wygrał 10 z ostatnich 11 pojedynków.

Naprzeciw siebie staną także słynący z efektownego stylu walki były mistrz kategorii piórkowej, Marcin Wrzosek (13-5, 5 KO, 3 Sub) oraz widowiskowy Daniel Torres (8-4, 4 KO, 1 Sub), który do KSW dołączył w ubiegłym roku.
Niezwykłą atrakcją podczas nadchodzącej gali będzie starcie kobiet. W oktagonie do walki staną powracająca do klatki była pięściarka i dziennikarka Polsatu Sport Karolina Owczarz (1-0, 1 Sub) i debiutująca w organizacji KSW, Aleksandra Rola (2-0).

Pierwsze walki, które zobaczymy w IPLI podczas gali KSW 47

Drugim pojedynkiem podczas gali będzie walka pomiędzy mocno bijącym Maciejem Kazieczką (4-1, 2 KO) a bardziej doświadczanym łodzianinem Bartłomiejem Koperą (9-4, 7 Sub), który w klatce pojawi się dopiero drugi raz.

Galę KSW 47: The X-Warriors otworzy starcie dwóch powracających do organizacji zawodników w kategorii koguciej. Będą to Dawid Gralka (6-2, 4 Sub) i Paweł Polityło (3-1). Pierwszy będzie chciał jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością, a drugi – pokazać, że nabrał już sporo zawodowego doświadczenia.

Jak obejrzeć walkę De Fries vs Narkun w IPLI?

Wszystkie pojedynki zbliżającej się gali KSW 47 zobaczymy w IPLI. Widzowie mogą kupić dostęp w systemie PPV. W zamian otrzymają dostęp do transmisji na żywo i w HD. LIVE będzie dostępny za pomocą serwisu www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA. Czyli na komputerach z systemem Windows oraz w wybranych Smart TV. Aplikacja IPLI jest takżę na urządzeniach Netia Player oraz w smartfonach z systemem Android oraz iOS. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk

  • Philip de Fries vs Tomasz Narkun o pas wagi ciężkiej KSW
  • Mariusz Pudzianowski vs Szymon Kołecki
  • Borys Mańkowski vs Norman Parke
  • Fernando Rodrigues Jr vs Satoshi Ishii
  • Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić
  • Marcin Wrzosek vs Daniel Torres
  • Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola
  • Maciej Kazieczko vs Bartłomiej Kopera
  • Dawid Gralka vs Paweł Polityło

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!