FOX PlayNewsPlayerSeriale VOD

FOX Play już w serwisie Player+. Droższy od większości platform VOD

Zapowiadana platforma FOX Play została już wprowadzona w formie pakietu do usługi Player+. Drogo i bez premier po emisji w USA.

Usługa FOX Play z najlepszymi serialami została już uruchomiona dla szerszej publiczności za pomocą pakietu w Player+. Kolekcja zawiera materiały VoD i jak się reklamuje dostawca: tytuły bijące rekordy oglądalności. Serwis Player.pl pisze także o najnowszych sezonach tuż po światowej premierze, choć nie do końca.

FOX Play daje możliwość obejrzenia seriali niedostępnych nigdzie indziej

Jak już informowaliśmy naszych czytelników VODnews.pl, na platformie pojawią się seriale wyczekiwane przez rzeszę polskich widzów:

 • The Walking Dead (S1-S8)
 • Z Archiwum X (S1-S9)
 • Outcast: Opętanie (S1)
 • Miasteczko Wayward Pines (S1-S2)
 • Demony Da Vinci (S1-S3)
 • Legion (S1)
 • Atlanta (S1)
 • American Horror Story (S1-S7)
 • Kości (S1-S3)
 • Homeland (S1-S4)
 • Ostatni prawdziwy mężczyzna (S1-S3)
 • Współczesna rodzina (S1-S3)

W usłudze w późniejszym czasie zostaną dodane także nowe produkcje FOXa, mowa o najnowszym projekcie Ryana Murphy o pracy służb ratunkowych „9-1-1„, a także serial „Deep State„.

Dostęp kosztuje 40 zł, czyli więcej niż najtańszy pakiet Netfliksa, HBO GO, Showmax czy Amazon Prime Video

Aby uzyskać dostęp do pakietu FOX Play, należy aktywować najpierw podstawowy pakiet START EXTRA za 20 zł na 30 dni. Pakiet bazowy posiada podstawowe stacje telewizyjne z rodziny TVNu oraz własne od nc+ (np. Kuchnia+ czy Planete+). Subskrybenci oglądają także materiały VoD realizowane na potrzeby wspomnianych kanałów, a także bez reklam w całej bibliotece. Subskrybenci mogą liczyć również na przedpremierowe odcinki seriali znanych z anteny TVN.

Dopiero przy aktywnej subskrypcji START EXTRA, użytkownik może wykupić dostęp do FOX Play, który również kosztuje 20 zł na 30 dni. A zatem, aby móc oglądać znane seriale, ostatecznie należy opłacić 40 zł na miesiąc.

FOX Play dla użytkowników Player+
FOX Play dla użytkowników Player+

Skąd taka kosmiczna cena? Platforma satelitarna nc+ najprawdopodobniej testuje popyt na pakiet przy najwyższej stawce. W przyszłości, gdy sprzedaż nie będzie realizowana zgodnie z planem, zapewne usługa będzie oferowana w dużo niższej kwocie. Dokładnie tak samo było z pakietami Canal+, gdzie można już oglądać za 60 zł wraz z dostępem do HBO GO.

Sam koszt aktywacji nie odzwierciedla także tego, co użytkownik finalnie dostaje. Owszem, do dyspozycji ma seriale, które na próżno szukać u innych dostawców takich jak Netflix czy HBO GO. Jednak same materiały są dostępne w jakości 720p, a nowe odcinki nie pojawiają się zaraz po emisji światowej. A dokładniej, w momencie zakończenia ostatecznie odcinka w telewizji, wówczas cały sezon wpada do platformy FOX Play. Subskrybenci mogą liczyć jedynie na dwie opcje jeśli chodzi o wybór ścieżki dźwiękowej – z lektorem lub w oryginale, bez napisów.

Już niedługo Player+ udostępni drugą, oczekiwaną usługę z materiałami od stacji National Geographic, Nat Geo People czy Nat Geo Wild. Jak się dowiedzieliśmy, wybrane materiały będą w jakości Ultra HD 4K. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!