Filmy VODKino ŚwiatNews

Filmy z Trzeciego Przeglądu Horrorów Fest Makabra w serwisach VOD

Fani horroru mają do dyspozycji nowe produkcje w ramach Przeglądu Horrorów Fest Makabra. W serwisach VOD do zobaczenia „Noc pożera świat”, „Zabij i żyj” oraz „Poroniony”.

Trzeci Przegląd Horrorów Fest Makabra to ogólnopolski festiwal prezentujący najciekawsze filmy kina grozy z ostatniego roku. Specjalnie wyselekcjonowane produkcje są oryginalne i warte obejrzenia przez prawdziwego fana horrorów. Na specjalnym wydarzeniu można było zobaczyć premierowo m.in. „Wyleczonych” czy „Mrok”. Teraz także internauci mają okazję to obejrzenia wybranych filmów, takich jak „Noc pożera świat”, „Zabij i żyj” czy „Poroniony”. Tytuły znaleźć można na polskich platformach VOD, takich jak IPLA, Player czy Play Now.

Noc pożera świat

Jak przetrwać inwazję zombie i nie zwariować? „Noc pożera świat” to niezwykle pomysłowy, niepozbawiony humoru i przerażający francuski horror, który łączy w sobie szaleństwo „28 dni później” i humor „Wysypu żywych trupów”. W doborowej obsadzie: Anders Danielsen Lie („Personal Shopper”, „Oslo, 31 sierpnia”), Golshifteh Farahani („Paterson”, „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”) i Denis Lavant („Holy Motors”). Film prezentowany m.in. na festiwalach Nowe Horyzonty, Tribeca, Fantasia i FrightFest.

Zwiastun:

Młody mężczyzna budzi się po imprezie w paryskiej kamienicy i z przerażeniem odkrywa, że miasto zostało opanowane przez hordy wygłodniałych żywych trupów. Aby przetrwać, musi zabarykadować się w starym domu i przystosować się do nowych ekstremalnych okoliczności.

Zabij i żyj

Co zrobisz, gdy Twoja ukochana osoba niespodziewanie zwróci się przeciwko Tobie? „Zabij i żyj” to żywiołowa, pełna fabularnych twistów i pozbawiona hamulców filmowa jazda bez trzymanki z rewelacyjnymi rolami Brittany Allen i Hannah Emily Anderson. Bezlitosny horror o miłości, która potrafi być zabójcza. Film w reżyserii Colina Minihana, twórcy cenionych horrorów „Krew na piasku” i „Tropiciele mogił” (jako połowa duetu The Vicious Brothers. Światowa premiera „Zabij i żyj” odbyła się podczas festiwalu filmowego SXSW w Austin.

Zwiastun:

Jackie (Hannah Emily Anderson) i Jules (Brittany Allen) wyjeżdżają do malowniczego domu nad jeziorem, aby uczcić pierwszą rocznicę ślubu. Żadna z kobiet nie spodziewa się, że idylliczne lasy, będące scenerią dla gorącego uczucia, staną się areną przemocy i makabrycznej gry w kotka i myszkę.

Poroniony

Kultowe obrazy „Dziecko Rosemary” i „Babadook” dobitnie uświadamiają, że macierzyństwo nie jest po prostu trudne – jest ekstremalnie przerażające. Porównywany do „Paranormal Activity”, „Ducha” i wspomnianego arcydzieła Romana Polańskiego. Gęsty od napięcia kanadyjski horror o wyczekiwanym macierzyństwie, które zamienia się w koszmar i desperacką walkę o przetrwanie. Laureat nagrody dla Najstraszniejszego filmu na festiwalu The Overlook.

Zwiastun:

Utrata jednego z bliźniąt podczas porodu wywołuje u Mary wielką traumę. Zdruzgotana śmiercią dziecka, popada w szaleństwo. Podejrzewa, że na ocalałe niemowlę czyha złowroga siła. Według kobiety wróg nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swój okrutny plan.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL