Filmy VODKino ŚwiatNews

Premiery we wrześniu: „Pitbull. Ostatni pies”, „Taxi 5” i „Śmierć Stalina”

MADE IN ITALY (7.09)

Uwielbiana za granicą KASIA SMUTNIAK („Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”) i nagrodzony na festiwalu w Wenecji STEFANO ACCORSI (serial „Młody papież”) w słodko-gorzkiej historii o miłości, nienawiści i współczesnych Włoszech.

Riko pracuje w fabryce przetwarzającej mięso, podobnie jak jego ojciec. Częściej widzi zwierzęta niż ludzi, a życia nie ułatwia mu skomplikowana relacja z Sarą. Zresztą Riko i tak ma szczęście: większość jego kolegów straciła pracę po pięćdziesiątce i w ogóle nie ma źródła utrzymania. Czas wolny spędza z przyjaciółmi, ale nie pomaga mu to ukoić duszy skołatanej kryzysami egzystencjalnymi. Pewnego dnia grupa przyjaciół postanawia pojechać do Rzymu, by wziąć udział w protestach ulicznych. Riko zostaje ranny w głowę, co powoduje, że chce zmienić swoje życie: zaczyna rozmawiać z żoną, a w pracy dopominać się o swoje.

2036: NIEZNANY OBIEKT

Spektakularny i intrygujący thriller science fiction o niezwykłym odkryciu, które może odmienić losy świata i zagrożeniach ze strony sztucznej inteligencji. W rolach głównych występują: wielokrotnie nagradzana aktorka znana z kultowego serialu „Battlestar Galactica” – Katee Sackhoff, Steven Cree („John Carter”, „Czarownica”) oraz Ray Fearon („Piękna i bestia”).

Po zakończonej katastrofą pierwszej załogowej wyprawie na Marsa, kontrolerka misji Mackenzie „Mack” Wilson (Katee Sackhoff) zostaje przydzielona do kolejnego zadania. Ma wziąć udział w misji dowodzonej przez oparty na sztucznej inteligencji system ARTI. Dzięki badaniom nad Marsem zlokalizowany zostaje tajemniczy obiekt, który może na zawsze odmienić losy świata.

OSTATNI SAKRAMENT (11.09)

Mistrz horroru Eli Roth („HOSTEL”, „ŚMIERTELNA GORĄCZKA”) i ceniony reżyser Ti West („DOM DIABŁA”, „ZAJAZD POD DUCHEM”) przedstawiają wstrząsający i trzymający w napięciu thriller inspirowany prawdziwą historią sekty w Jonestown, której członkowie popełnili największe masowe samobójstwo w historii. W obsadzie filmu znaleźli się: Joe Swanberg („V/H/S”), AJ Bowen („NASTĘPNY JESTEŚ TY”), Gene Jones („NIENAWISTNA ÓSEMKA”) i Amy Seimetz („OBCY: PRZYMIERZE”). Światowa premiera „Ostatniego sakramentu” odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Dwaj dziennikarze (Joe Swanberg i AJ Bowen) wyruszają z przyjacielem fotografem (Kentucker Audley) w podróż w celu odnalezienia jego zaginionej siostry. Trafiają do położonego z dala od cywilizacji miejsca zwanego „Parafią Eden” – samowystarczalnej, wiejskiej społeczności liczącej prawie dwustu członków. Założycielem i najważniejszą osobą niezwykle religijnej grupy jest tajemniczy i charyzmatyczny przywódca zwany Ojcem (Gene Jones). Gdy fotograf odnajduje swoją siostrę, nowo przybyli goście odkrywają, że miejsce wcale nie jest idylliczną sielanką, na jaką wygląda, a pozornie rutynowa praca dziennikarska zamienia się w desperacką walkę o przeżycie.

KHALI ZABÓJCA (18.09)

Amerykański kryminał o doświadczonym płatnym zabójcy, który przed przejściem na emeryturę podejmuje się ostatniego i – jak się szybko okazuje – najtrudniejszego zadania w karierze.

Płatny zabójca z Los Angeles przed przejściem na emeryturę podejmuje się ostatniego zadania, aby wesprzeć finansowo leczenie chorej babci. Sytuacja komplikuje się, gdy w mężczyźnie rodzi się uczucie wobec ofiary. Zabójca będzie musiał stanąć przed najtrudniejszą decyzją w swoim życiu.

ROBO-PIES (4.09)

Pełen humoru i przygód familijny film o posiadającym supermoce psie-robocie, który wywraca życie pewnej rodziny do góry łapami.

Gdy umiera ukochany pies Tylera (Michael Campion), jego ojciec-wynalazca Tom (Patrick Muldoon) przy użyciu najnowocześniejszych technik tworzy mechanicznego zastępcę pupila. Nowy i udoskonalony robo-pies, naszpikowany rozmaitymi supermocami, nie tylko wywraca rodzinne życie do góry nogami, ale też przyciąga uwagę rywali ojca…

Wszystkie podstrony >>  |  1  |  2  |  3  |

Poprzednia strona 1 2 3

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!