IPLANewsSport VOD

Filmowo-sportowe zakończenie roku w Ipla

Na zakończenie roku telewizja internetowa Ipla przygotowała specjalną ofertę filmowych propozycji. W ofercie widzowie znajdą m.in. kryminał polityczny „Czerwony kapitan”.

Ponadto w ofercie znajduje się także thriller „Hel”, zwariowana komedia z Kevinem Spacey „Jak zostać kotem” czy francuska komedia romantyczna „Facet skrojony na miarę”. Nie zabraknie również świątecznych opowieści.

„Czerwony kapitan” z Maciejem Stuhrem w roli głównej to mocny dreszczowiec utrzymany w najlepszym skandynawskim stylu. W thrillerze „Hel” widzowie znajdą kłamstwo, zbrodnię i tajemnicę. Familijna komedia Barry’ego Sonnenfelda „Jak zostać kotem” odpowie na odwieczne pytania – ile żyć mają koty oraz czy zawsze spadają na cztery łapy? Wielbicielom francuskiego kina przypadnie do gustu komedia romantyczna „Facet na miarę„, która w ciepły i wzruszający sposób udowadnia, że miłości nie mierzy się w centymetrach. Dramat biograficzny „Geniusz” ukaże historię skomplikowanej relacji pisarza Thomasa Wolfe’a (Jude Law) i jego wydawcy, Maksa Perkinsa (Colin Firth), który odkrył dla świata takich literackich gigantów jak Fitzgerald i Hemingway. „Nie ma mowy” to romantyczna komedia o przyciągających się przeciwieństwach z Jasonem Sudeikisem i Rebeccą Hall w rolach głównych. Losy bohaterów dramatu Guya Édoina „Noc w Ville-Marie” przecinają się w murach szpitala położonego w dzielnicy Ville-Marie, a ciąg zaskakujących wydarzeń ujawnia głęboko skrywane tajemnice.

Mimo że Boże Narodzenie już za nami, dzięki specjalnie przygotowanej filmowej ofercie Ipli, w dalszym ciągu można poczuć wyjątkową, świąteczną magię. „Święta z pazurem” to historia o wyjątkowej miłości do zwierząt i serii zwariowanych zdarzeń, które zbliżą dwojga ludzi w pięknej aurze świąt. „Wigilijny przyjaciel” ukaże, jak piękna i ważna jest przyjaźń oraz wzajemna troska. W „Opowieści wigilijnej Olivera i June” zwierzęta przemówią ludzkim głosem, co wywoła serię nieoczekiwanych i zabawnych sytuacji. Komedia romantyczna „Święta marzeń” to niesamowita opowieść, o tym, że czasami perfekcja nie zawsze idzie w parze z prawdziwym szczęściem. „Zimowe przygody Jill i Joy” przeniosą widzów do magicznego domku i dwóch mieszkających w nim 9-letnich lokatorek, a „Święta w Canaan” przypomną, co tak naprawdę w życiu jest ważne.

W świąteczno-sylwestrowej ofercie IPLI królują sporty zimowe na czele z trwającym właśnie Pucharem Świata w skokach narciarskich. W nadchodzących dniach razem ze skoczkami widzowie przeniosą się do położonego w niemieckich Alpach Oberstdorfu. Odbywający się tam konkurs będzie jednocześnie początkiem Turnieju Czterech Skoczni – najbardziej prestiżowego turnieju w skokach narciarskich. 31 grudnia sportowa impreza przeniesie się do Garmisch-Partenkirchen, gdzie odbędzie się sobotni i niedzielny trening, a także kwalifikacje i konkurs. Turniej Czterech Skoczni jest wydarzeniem, którym będziemy żyli również w nadchodzącym wielkimi krokami 2017 roku. W pierwszych dniach stycznia skoczkowie wystąpią w leżącym w Austrii Insbrucku, a potem w Bischofshofen. Trzymamy mocno kciuki za Biało-Czerwonych zawodników na czele z Kamilem Stochem i Maciejem Kotem.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sprawdź także

Close
Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: