IPLANewsSport VOD

Filmowo-sportowe zakończenie roku w Ipla

Na zakończenie roku telewizja internetowa Ipla przygotowała specjalną ofertę filmowych propozycji. W ofercie widzowie znajdą m.in. kryminał polityczny „Czerwony kapitan”.

Ponadto w ofercie znajduje się także thriller „Hel”, zwariowana komedia z Kevinem Spacey „Jak zostać kotem” czy francuska komedia romantyczna „Facet skrojony na miarę”. Nie zabraknie również świątecznych opowieści.

„Czerwony kapitan” z Maciejem Stuhrem w roli głównej to mocny dreszczowiec utrzymany w najlepszym skandynawskim stylu. W thrillerze „Hel” widzowie znajdą kłamstwo, zbrodnię i tajemnicę. Familijna komedia Barry’ego Sonnenfelda „Jak zostać kotem” odpowie na odwieczne pytania – ile żyć mają koty oraz czy zawsze spadają na cztery łapy? Wielbicielom francuskiego kina przypadnie do gustu komedia romantyczna „Facet na miarę„, która w ciepły i wzruszający sposób udowadnia, że miłości nie mierzy się w centymetrach. Dramat biograficzny „Geniusz” ukaże historię skomplikowanej relacji pisarza Thomasa Wolfe’a (Jude Law) i jego wydawcy, Maksa Perkinsa (Colin Firth), który odkrył dla świata takich literackich gigantów jak Fitzgerald i Hemingway. „Nie ma mowy” to romantyczna komedia o przyciągających się przeciwieństwach z Jasonem Sudeikisem i Rebeccą Hall w rolach głównych. Losy bohaterów dramatu Guya Édoina „Noc w Ville-Marie” przecinają się w murach szpitala położonego w dzielnicy Ville-Marie, a ciąg zaskakujących wydarzeń ujawnia głęboko skrywane tajemnice.

Mimo że Boże Narodzenie już za nami, dzięki specjalnie przygotowanej filmowej ofercie Ipli, w dalszym ciągu można poczuć wyjątkową, świąteczną magię. „Święta z pazurem” to historia o wyjątkowej miłości do zwierząt i serii zwariowanych zdarzeń, które zbliżą dwojga ludzi w pięknej aurze świąt. „Wigilijny przyjaciel” ukaże, jak piękna i ważna jest przyjaźń oraz wzajemna troska. W „Opowieści wigilijnej Olivera i June” zwierzęta przemówią ludzkim głosem, co wywoła serię nieoczekiwanych i zabawnych sytuacji. Komedia romantyczna „Święta marzeń” to niesamowita opowieść, o tym, że czasami perfekcja nie zawsze idzie w parze z prawdziwym szczęściem. „Zimowe przygody Jill i Joy” przeniosą widzów do magicznego domku i dwóch mieszkających w nim 9-letnich lokatorek, a „Święta w Canaan” przypomną, co tak naprawdę w życiu jest ważne.

W świąteczno-sylwestrowej ofercie IPLI królują sporty zimowe na czele z trwającym właśnie Pucharem Świata w skokach narciarskich. W nadchodzących dniach razem ze skoczkami widzowie przeniosą się do położonego w niemieckich Alpach Oberstdorfu. Odbywający się tam konkurs będzie jednocześnie początkiem Turnieju Czterech Skoczni – najbardziej prestiżowego turnieju w skokach narciarskich. 31 grudnia sportowa impreza przeniesie się do Garmisch-Partenkirchen, gdzie odbędzie się sobotni i niedzielny trening, a także kwalifikacje i konkurs. Turniej Czterech Skoczni jest wydarzeniem, którym będziemy żyli również w nadchodzącym wielkimi krokami 2017 roku. W pierwszych dniach stycznia skoczkowie wystąpią w leżącym w Austrii Insbrucku, a potem w Bischofshofen. Trzymamy mocno kciuki za Biało-Czerwonych zawodników na czele z Kamilem Stochem i Maciejem Kotem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL