HBO MaxNews

Filmowe hity na wiosnę w HBO GO, do zobaczenia „Ofiara” z Nickiem Jonasem

Nowości filmowe w marcu w HBO GO: „Grimsby”, „Ofiara”, „Cicha noc” czy „Ghostbusters. Pogromcy duchów”.

W marcu w HBO GO zadebiutują też takie hity filmowe jak Grimsby, Ofiara, Cicha noc czy Ghostbusters. Pogromcy duchów. Do kolekcji dołączą ponadto nowe tytuły dziecięce i filmy festiwalowe oraz dokumenty – Szukając schronienia i Richard Linklater, spełnione marzenia.

Nowe hity filmowe w gwiazdorskiej obsadzie

HBO GO wzbogaci się także w marcu o kilkadziesiąt nowych propozycji filmowych, a wśród nich:

  • Wszędobylska mamuśka – pogodne kino z Susan Sarandon w roli energicznej wdowy, która przeprowadza się do Los Angeles, aby spędzić więcej czasu ze swoją dorosłą córką. Plus J.K. Simmons (film dostępny od 11 marca)
  • Grimsby – Sacha Baron Cohen i Mark Strong w odważnej i absurdalnej komedii o angielskim chuliganie z małego miasteczka, który odnajduje po latach swojego brata, jednego z najlepszych agentów MI6. Satyra na filmy o agencie 007 oraz brytyjskie kino społeczne. Plus Isla Fisher, Rebel Wilson i Penélope Cruz (film dostępny od 12 marca)
  • Ofiara – produkcja z Jamesem Franco i Nickiem Jonasem. To oparta na faktach, wstrząsająca historia dziewiętnastolatka, który po rozpoczęciu nauki w college’u zapisuje się do uczelnianego bractwa. Żeby zostać przyjętym, musi jednak przetrwać otrzęsiny, które zamieniają jego życie w piekło (film dostępny od 17 marca)
  • Cicha noc – Joseph Gordon-Levitt, Seth Rogen i Anthony Mackie w szalonej komedii o trzech kumplach, którzy co roku organizują wielką wigilijną imprezę. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne przyjęcie będzie ostatnie. Przyjaciele zrobią więc wszystko, żeby było to niezapomniane wydarzenie (film dostępny od 19 marca)
  • Ghostbusters. Pogromcy duchów – pomysłowa kobieca wersja komediowego hitu Ivana Reitmana. Gdy w Nowym Jorku zaczynają panoszyć się duchy, do akcji muszą wkroczyć nieustraszone badaczki zjawisk paranormalnych. Plus Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Kate McKinnon, Leslie Jones i Chris (film dostępny od 26 marca)

Od poniedziałku, 6 marca w HBO GO pojawiły się również filmy Davida Lyncha, jednego z najbardziej kontrowersyjnych i charakterystycznych współczesnych reżyserów. W serwisie obejrzeć można pełnometrażowy debiut Lyncha, Głowa do wycierania. To osadzona w zindustrializowanym mieście przyszłości historia o młodym człowieku, który dowiaduje się, że jest ojcem zmutowanego dziecka.

Udostępniony został także film Zagubiona autostrada, psychodeliczny thriller z Billem Pullmanem i Patricią Arquette opowiadający historię muzyka jazzowego i jego żony, którzy zaczynają znajdować pod drzwiami swojego domu tajemnicze kasety wideo. Na widzów czeka wreszcie kinowy prequel kultowego serialu Miasteczko Twin Peaks – Twin Peaks: Ogniu, krocz ze mną.

Międzynarodowe kino festiwalowe

Obok filmowych hitów HBO GO daje także dostęp do kameralnych dramatów i kina nagradzanego na międzynarodowych festiwalach. Wśród nowości znajdą się:

 • Black – Romeo i Julia w realiach współczesnej, wielokulturowej Brukseli. Piętnastoletnia członkini gangu Back Bronx poznaje marokańskiego chłopaka Marwana, który należy do innej grupy przestępczej. Produkcja została wyróżniona nagrodami na festiwalach w Toronto, w Ostendzie, Gandawie i Tallinie (film już dostępny w HBO GO)
 • Drzewko oliwne – kameralna opowieść produkcji hiszpańsko-niemieckiej o rodzinie, przyjaźni, buncie i walce o ideały. Nastolatka z południa Hiszpanii wyrusza do Düsseldorfu, żeby odzyskać starożytne drzewko oliwne, uwielbiane przez jej podupadającego na zdrowiu dziadka. Obraz otrzymał nominacje do Nagrody Goya i do nagród przyznawanych przez hiszpańskich krytyków filmowych (film dostępny od 11 marca)
 • Barash – porównywana z głośnym Życiem Adeli Abdellatifa Kechiche’a zmysłowa izraelska opowieść o dojrzewaniu, poszukiwaniu wolności w konserwatywnym społeczeństwie i odkrywaniu własnej cielesności. Zbuntowana nastolatka zakochuje się do szaleństwa w koleżance ze szkoły. Obraz nagrodzony na festiwalu w Hajfie (film dostępny od 12 marca)
 • Junction 48 – poruszająca opowieść o życiu i karierze charyzmatycznego palestyńskiego rapera. Kareem mieszka w arabskim getcie w izraelskim mieście Lod, gdzie bieda, przemoc i narkotyki są codziennością. Mimo przeciwności losu chłopak stara się jednak czerpać z życia jak najwięcej. Zaczyna poważniej myśleć o karierze muzycznej. Historia zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Plus dwie Nagrody Izraelskiej Akademii Filmowej (film dostępny od 25 marca)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL