NewsPlay NowSport VOD

Eleven Sports z pakietem SPORT za darmo w Play Now

Klienci w ramach usługi Play Now mogą teraz uruchomić promocyjny pakiet SPORT z kanałami Eleven Sports bezpłatnie przez 3 miesiące.

Operator telekomunikacyjny Play przygotował niemałą gratkę dla fanów sportów. W ramach aktywnej usługi Play Now, klienci mogą aktywować promocyjny pakiet SPORT bezpłatnie przez 3 miesiące. Nowa oferta jest dostępna z poziomu Play24.

Pakiet SPORT z kanałami Eleven Sports, Motowizja HD i Extreme Sports Channel

Aby uruchomić promocję, należy wejść do aplikacji Play24 i w zakładce TELEWIZJA znaleźć tę konkretną pozycję przy Play Now. Po aktywacji, użytkownik otrzymuje 3 miesiące bezpłatnego dostępu do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Motowizja HD oraz Extreme Sports Channel.

Jeżeli jesteście zainteresowani promocją, to musicie się pośpieszyć, bowiem akcja potrwa tylko do 31 lipca. Nie należy aktywować pakietu z poziomu Play Now, bo wówczas użytkownik uruchomi standardową promocję, w ramach której dostaje bezpłatne 30 dni.

Play Now z pakietem SPORT

To doskonała okazja, by móc oglądać największe ligi piłkarskie, wyścigi Formuły 1, turnieje tenisowe i wiele innych wydarzeń sportowych. Z kolei na kanałach Motowizja HD nie zabraknie ciekawych materiałów dla fanów motoryzacji. Faktem jest też to, że kanał emituje bardzo dużo treści europejskich. Z kolei wielbiciele ekstremalnych i hardkorowych sportów mogą znaleźć coś dla siebie odpalając kanał Extreme Sports Channel. Uruchamiając pakiet, można oglądać na wielu urządzeniach, w tym mobilnych z systemem iOS i Android, na tabletach i na dekstopach pod TYM adresem.

Pakiet SPORT w Play Now kosztuje 15 zł na 30 dni. Korzystając z okazji, użytkownik może zaoszczędzić 45 zł.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL