News

Bundesliga przechodzi do ELEVEN SPORTS! Gdzie oglądać w internecie?

Medialna grupa ELEVEN SPORTS ponownie namieszała na rynku sportowych praw licencyjnych. Sprawdź, gdzie oglądać legalnie w internecie.

W nowym sezonie (2017/2018), przez cztery lata, niemieckie rozgrywki Bundesligi będą pokazywane na kanałach grupy medialnej ELEVEN SPORTS. Do tej pory mecze były dostępne na kanałach Eurosport.

Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy dodać prawa do pokazywania Bundesligi i Bundesligi 2 na żywo do naszej powiększającej się oferty premium.

ELEVEN SPORTS nie przestaje rewolucjonizować światowego rynku telewizyjnego oferując kibicom dostęp do rozgrywek z najwyższej półki, kiedy i gdzie chcą.

Najnowszym zakupem potwierdzamy, że zamierzamy z niezmiennym zaangażowaniem dalej realizować naszą innowacyjną strategię dającą widzom łatwy dostęp do obszernych relacji z najlepszych rozgrywek, w których grają największe gwiazdy – mówi Danny Menken, Dyrektor Zarządzający grupy ELEVEN SPORTS

Znamy świetną robotę, jaką wykonuje ELEVEN SPORTS pokazując piłkę nożną i jesteśmy przekonani, że stacja zaoferuje kibicom Bundesligi w Polsce wysokiej klasy relacje stworzone specjalnie dla nich – dodaje Jörg Daubitzer, Dyrektor Zarządzający DFL Sports Enterprises.

Transmisje z Bundesligi dołączą do obszernej oferty sportowej, która każdego roku jest powiększana.

Nadawca w ramach swoich kanałów już teraz pokazuje hiszpańską LaLigę Santander, włoską Serie A TIM, francuską Ligue 1, angielskie The Emirates FA Cup, EFL Cup i Sky Bet Championship, a także ligę szkocka, belgijską i brazylijską oraz eliminacje Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL.

Kanały z grupy Eleven można oglądać legalnie nie tylko na platformach satelitarnych i w kablówkach. Do zobaczenia także w internecie, m.in w IPLA (TUTAJ), na platformie Player (TUTAJ) oraz na oficjalnej stronie Grupy Eleven (TUTAJ).

Dodaj komentarz

Comodo SSL banner
Close

Dostarczamy newsy dzięki reklamom :)

Prosimy o wyłączenie wtyczki AdBlock lub dodanie serwisu VODnews.pl do białej listy. Gwarantujemy, że nasz reklamy nie przeszkadzają w przeglądaniu serwisu, ani nie irytują. Dziękujemy!
%d bloggers like this: