NewsPlayerSport VOD

Electronic Sports League: największe e-sportowe emocje na Player.pl

Pełna oferta programowa międzynarodowej ligi gier komputerowych Electronic Sports League (ESL) będzie dostępna na player.pl.

Platforma, ekskluzywny partner Electronic Sports League w Polsce, poszerza swoje portfolio o „player for gamers” – strefę, która w jednym miejscu skupi najważniejsze e-sportowe wydarzenia.

Udana współpraca player.pl z ESL w trakcie IEM2016 oraz rosnąca liczba graczy i widzów zainteresowanych śledzeniem na żywo rozgrywek e-sportowych zaowocowała uruchomieniem specjalnej strefy „player for gamers”.

To właśnie tu wszyscy fani e-sportu będą mogli śledzić aż 60 międzynarodowych wydarzeń.

– Dzięki współpracy player.pl z Electronic Sports League możemy zaoferować naszym użytkownikom unikatowy dostęp do świata e-sportu i współuczestniczenie w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rozgrywkach. Strefa „player for gamers” znakomicie uzupełnia naszą ofertę adresowaną do współczesnych młodych konsumentów nowych mediów – mówi Maciej Gozdowski, Dyrektor Zarządzający player.pl

Pierwszą transmisją zrealizowaną w strefie były rozgrywki Intel Extreme Masters 2017, a to dopiero początek. Player.pl będzie dostarczał e-sportowych emocji przynajmniej przez najbliższe dwa lata.

Poza turniejami międzynarodowych mistrzostw z katowickiego Spodka w „player for gamers” regularnie pojawiać się będą wielkie finały mistrzostw ESL. W tym transmisje z zawodów ESL One (w Kolonii i Hamburgu) i ESL Pro League (w Odense), rozgrywki Mistrzostw Polski ESL w Katowicach i Łodzi.

Na fanów e-sportów czekać będą również podsumowania z najważniejszych światowych rozgrywek w Nowym Jorku i Dallas, a także ciekawostki z 12 meczów eliminacyjnych do Pro League.

Nie zabraknie też piłkarskich emocji w zawodach Fifa17.

Wszystkie programy z oferty ESL dostępne w strefie „player for gamers” oglądać będzie można na platformie player.pl bez opłat.Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL