NewsPlayerSport VOD

Electronic Sports League: największe e-sportowe emocje na Player.pl

Pełna oferta programowa międzynarodowej ligi gier komputerowych Electronic Sports League (ESL) będzie dostępna na player.pl.

Platforma, ekskluzywny partner Electronic Sports League w Polsce, poszerza swoje portfolio o „player for gamers” – strefę, która w jednym miejscu skupi najważniejsze e-sportowe wydarzenia.

Udana współpraca player.pl z ESL w trakcie IEM2016 oraz rosnąca liczba graczy i widzów zainteresowanych śledzeniem na żywo rozgrywek e-sportowych zaowocowała uruchomieniem specjalnej strefy „player for gamers”.

To właśnie tu wszyscy fani e-sportu będą mogli śledzić aż 60 międzynarodowych wydarzeń.

– Dzięki współpracy player.pl z Electronic Sports League możemy zaoferować naszym użytkownikom unikatowy dostęp do świata e-sportu i współuczestniczenie w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rozgrywkach. Strefa „player for gamers” znakomicie uzupełnia naszą ofertę adresowaną do współczesnych młodych konsumentów nowych mediów – mówi Maciej Gozdowski, Dyrektor Zarządzający player.pl

Pierwszą transmisją zrealizowaną w strefie były rozgrywki Intel Extreme Masters 2017, a to dopiero początek. Player.pl będzie dostarczał e-sportowych emocji przynajmniej przez najbliższe dwa lata.

Poza turniejami międzynarodowych mistrzostw z katowickiego Spodka w „player for gamers” regularnie pojawiać się będą wielkie finały mistrzostw ESL. W tym transmisje z zawodów ESL One (w Kolonii i Hamburgu) i ESL Pro League (w Odense), rozgrywki Mistrzostw Polski ESL w Katowicach i Łodzi.

Na fanów e-sportów czekać będą również podsumowania z najważniejszych światowych rozgrywek w Nowym Jorku i Dallas, a także ciekawostki z 12 meczów eliminacyjnych do Pro League.

Nie zabraknie też piłkarskich emocji w zawodach Fifa17.

Wszystkie programy z oferty ESL dostępne w strefie „player for gamers” oglądać będzie można na platformie player.pl bez opłat.Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: