Biblioteka VODFilmy VODNewsPlayer
Popularne

Dziś premiera „Sala samobójców. Hejter” w Player

Film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” miał premierę w kinie zaledwie dwa tygodnie temu. Przez koronawirusa Covid-19 film już dziś trafi do platformy Player i Canal+.

6 marca na ekranach kin zadebiutowała druga odsłona filmu „Sala samobójców. Hejter” w reżyserii Jana Komasy. W wyniki pandemii koronawirusa Covid-19, w Polsce wszystkie kina zostały zamknięte. Po dwóch tygodniach, producenci postanowili udostępnić film na platformach Player.pl oraz dla abonentów Canal+.

„Sala samobójców. Hejter” w internecie. Gdzie oglądać?

Już teraz została uruchomiona specjalna strona, gdzie niebawem będzie można opłacić „wirtualny bilet” do kina Player. Klienci Canal+ również będą mogli wypożyczyć film w ramach sekcji VOD na dekoderach. Film będzie dostępny w modelu tVOD, czyli jednorazowa opłata za obejrzenie. Koszt dostępu wyniesie 35 zł na 48 godzin.

Pojawienie się kinowego filmu w tak krótkim czasie to ruch nieunikniony. Obraz Jana Komasy stosunkowo niedawno pojawił się w kinach. Przez obecną sytuację z pandemią, premiery produkcji zostały odwołane. Współproducenci Player oraz Canal+ podjęli decyzję o wrzuceniu filmu do sieci – już teraz.

„Sala samobójców. Hejter” to nowy film nominowanego do Oscara Jana Komasy

Film przedstawia zupełnie nowy, a przy tym porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Widzowie Playera i Canal+ będą mogli zobaczyć jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież. Obraz pokazuje mroczną stronę mediów społecznościowych i przekleństwo hejtu.

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity.

Doborowa obsada w filmie „Sala samobójców. Hejter”

Główną rolę w produkcji gra znany z serialu „Druga szansa” i programu „Ameryka Express” Maciej Musiałowski. Obok niego na ekranie zobaczymy m.in.: Vanessę Aleksander („Wojenne dziewczyny”), Danutę Stenkę („Planeta singli”), Agatę Kuleszę („Zimna wojna”), Macieja Stuhra („Belfer”), Jacka Komana („Prokurator”), Julię Wieniawę („Kobiety mafii”) i Adama Gradowskiego („Belfer 2”).

Producentami filmu są ojcowie sukcesu pierwszej „Sali samobójców” oraz superhitu „Jesteś Bogiem”.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: