Biblioteka VODFilmy VODNewsPlayer
Popularne

Dziś premiera „Sala samobójców. Hejter” w Player

Film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” miał premierę w kinie zaledwie dwa tygodnie temu. Przez koronawirusa Covid-19 film już dziś trafi do platformy Player i Canal+.

6 marca na ekranach kin zadebiutowała druga odsłona filmu „Sala samobójców. Hejter” w reżyserii Jana Komasy. W wyniki pandemii koronawirusa Covid-19, w Polsce wszystkie kina zostały zamknięte. Po dwóch tygodniach, producenci postanowili udostępnić film na platformach Player.pl oraz dla abonentów Canal+.

„Sala samobójców. Hejter” w internecie. Gdzie oglądać?

Już teraz została uruchomiona specjalna strona, gdzie niebawem będzie można opłacić „wirtualny bilet” do kina Player. Klienci Canal+ również będą mogli wypożyczyć film w ramach sekcji VOD na dekoderach. Film będzie dostępny w modelu tVOD, czyli jednorazowa opłata za obejrzenie. Koszt dostępu wyniesie 35 zł na 48 godzin.

Pojawienie się kinowego filmu w tak krótkim czasie to ruch nieunikniony. Obraz Jana Komasy stosunkowo niedawno pojawił się w kinach. Przez obecną sytuację z pandemią, premiery produkcji zostały odwołane. Współproducenci Player oraz Canal+ podjęli decyzję o wrzuceniu filmu do sieci – już teraz.

„Sala samobójców. Hejter” to nowy film nominowanego do Oscara Jana Komasy

Film przedstawia zupełnie nowy, a przy tym porażająco aktualny manifest młodego pokolenia. Widzowie Playera i Canal+ będą mogli zobaczyć jak bawi się, kocha i nienawidzi współczesna polska młodzież. Obraz pokazuje mroczną stronę mediów społecznościowych i przekleństwo hejtu.

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity.

Doborowa obsada w filmie „Sala samobójców. Hejter”

Główną rolę w produkcji gra znany z serialu „Druga szansa” i programu „Ameryka Express” Maciej Musiałowski. Obok niego na ekranie zobaczymy m.in.: Vanessę Aleksander („Wojenne dziewczyny”), Danutę Stenkę („Planeta singli”), Agatę Kuleszę („Zimna wojna”), Macieja Stuhra („Belfer”), Jacka Komana („Prokurator”), Julię Wieniawę („Kobiety mafii”) i Adama Gradowskiego („Belfer 2”).

Producentami filmu są ojcowie sukcesu pierwszej „Sali samobójców” oraz superhitu „Jesteś Bogiem”.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL