NewsPlayerSeriale VOD

Drugi sezon „Pod powierzchnią” przedpremierowo w Player

Już za tydzień w serwisie Player.pl zadebiutuje drugi sezon „Pod powierzchnią”. Premiera serialu w TVN zaplanowana jest na jesień.

Już od 17 czerwca w serwisie Player pojawi się pierwszy odcinek serialu „Pod powierzchnią” rozpoczynający drugi sezon. Po sukcesie pierwszego sezonu, który był jedną z najczęściej wybieranych nowości serialowych w serwisie, to właśnie użytkownicy Playera, jako pierwsi zajrzą pod powierzchnię nowych tajemnic bohaterów.

Nowy sposób dystrybucji seriali TVN. „Pod powierzchnią” przedpremierowo już 17 czerwca w serwisie Player

Grupa TVN Discovery Polska konsekwentnie realizuje strategię udostępniania propozycji programowych TVN w pierwszej kolejności na platformie player.pl. Pierwszy odcinek drugiego sezonu będzie można obejrzeć po wykupieniu pakietu już 17 czerwca. Kolejne zostaną udostępnione w tygodniowych odstępach. Na antenie TVN emisja serialu planowana jest na jesień w czasie prime time.

Zeszłej jesieni „Pod powierzchnią” podbiło serca widzów. Korzystając z wolności jaką daje player.pl, drugi sezon serialu pojawi się już 17 czerwca w serwisie. Dzięki temu fani mogą decydować, gdzie, kiedy i na jakim ekranie będą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Naszym celem jest regularne dostarczanie nowych treści, by użytkownicy zawsze mieli świeże propozycje programowe do wyboru.
Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl

O czym będzie opowiadał drugi sezon „Pod powierzchnią”?

Drugi sezon "Pod powierzchnią": już 17 czerwca w serwisie Player
Drugi sezon „Pod powierzchnią”: już 17 czerwca w serwisie Player

Drugi sezon „Pod powierzchnią” to emocjonująca, siedmioodcinkowa produkcja w reżyserii Borysa Lankosza oraz Bartka Konopki. Finałowy odcinek pierwszej serii odkrył przed widzami zaskakującą prawdę o zniknięciu Maksa – synka Marty (Magdalena Boczarska) i Bartka (Bartłomiej Topa). Chłopiec żyje i znajduje się pod opieką swojej dawnej niani – Igi. Co tak naprawdę wydarzyło się przed laty, a czego jeszcze nie wiemy, przekonamy się niebawem. Dlaczego dziewczyna uprowadziła dziecko? Czy Marta zdoła odzyskać syna? Ola, po dramatycznych wydarzeniach na szkolnym balu, znika wraz z Jankiem. Jak potoczą się ich losy? Czy Maciek zdoła odnaleźć ciężarną córkę? Na wszystkie pytania poznamy odpowiedzi niebawem w serwisie Player lub jesienią na antenie TVN.

Do obsady dołączają Agnieszka Suchora, Katarzyna Kwiatkowska, Jacek Poniedziałek oraz Dorota Kolak

„Pod powierzchnią” jest autorskim projektem stacji TVN, od początku rozwijanym przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Główną scenarzystką serialu jest Kaśka Śliwińska-Kłosowicz, kierownikiem produkcji Tomasz Parnowski, autorem zdjęć Bogumił Godfrejów, producentką Karolina Izert. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat, Maria Kowalska, Michalina Łabacz, Mateusz Banasiuk, Ilona Ostrowska, Małgorzata Hajewska – Krzysztofik. W drugim sezonie dołączą do nich Agnieszka Suchora, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Kolak oraz Jacek Poniedziałek.

Pierwszy odcinek "Pod powierzchnią" z drugiego sezonu już w czerwcu w serwisie Player
Pierwszy odcinek „Pod powierzchnią” z drugiego sezonu już w czerwcu w serwisie Player

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!