Filmy VODNetflixNewsSeriale VOD

Druga połowa marca w serwisie Netflix. Co jeszcze zadebiutuje?

"Santa Clarita Diet", "Miłość, śmierć i roboty", "Porady Różowej Brygady", "The Highwayman", "Jane the Virgin"

Za nami pierwsza połowa miesiąca, ale w serwisie Netflix pojawi się jeszcze kilka ciekawych produkcji. Sprawdź, co warto obejrzeć.

W tym miesiącu, na platformie Netflix, zadebiutowały już długo wyczekiwane produkcje. Mowa oczywiście o filmie dokumentalnym o rajdowcach z Formuły 1. A także serial „The Order” z wilkołakami i z magią w tle. W bibliotece pojawił się również tajemnicy tytuł „After life”. W drugiej połowie marca, do biblioteki Netfliksa, zostaną dodane kolejne produkcje, jak zawsze warte uwagi.

„Miłość, śmierć i roboty” – czy odważysz się sięgnąć po ten tytuł?

Serial zadebiutował u giganta VOD w dniu wczorajszym, tj. 15 marca. Obdarzone świadomością produkty mleczarskie, żołnierze-wilkołaki, zbuntowane roboty, potwory z wysypisk, łowcy cyborgów, pająki z innego wymiaru i piekielne, żądne krwi demony — to bohaterowie 18 animowanych historii absolutnie i bezwzględnie dla dorosłych.

„Santa Clarita Diet” powraca z trzecią serią już pod koniec miesiąca

Pamiętacie jeszcze o żarłocznych bohaterach, którzy jedzą coś zupełnie innego, niż my – widzowie? Nowe odcinki pojawią się w serwisie 29 marca. Nadchodząca seria odpowie nam na pytanie, czy prawdziwa miłość przetrwa najgorsze.

Trzeci sezon produkcji nie tylko dla środowiska LGBT, czyli „Porady Różowej Brygady”

Nowe odcinki pojawiły się już na platformie 15 marca. Przytoczymy słowa przedstawicieli Netfliksa, którzy ostrzegają przed włączeniem serialu: „NIE JESTEŚCIE NA TO GOTOWI. Czeka Was naprawdę dużo wrażeń i dużo miłości! Przygotujcie chusteczki.”

Stróże prawa vs. przestępcy, kto wygra sławę? Film „The Highwayman” w serwisie Netflix

Przestępcy trafiają na pierwsze strony gazet, ale to stróże prawa tworzą historię. Film „The Highwaymen” zadebiutuje na Netflix już 29 marca tego roku.

„The Highwayman” w reżyserii Johna Lee Hancocka (Wielki Mike. The Blind Side) to oparta na faktach opowieść o legendarnych detektywach, którzy dopadli Bonnie i Clyde’a. Gdy okazuje się, że dysponujący najnowszą technologią kryminalistyczną funkcjonariusze FBI nie są w stanie schwytać tej sławnej pary złodziei i morderców, do akcji wkracza dwóch byłych strażników Teksasu (Kevin Costner i Woody Harrelson), którzy może są dość staroświeccy w swoich metodach, ale nigdy nie zawodzą. W filmie występują także: Kathy Bates, John Carroll Lynch oraz Kim Dickens.

Muzyka dała im rozgłos. Styl życia dał im złą sławę. „Brud” już 22 marca

Nakręcony na podstawie bestsellerowej autobiografii grupy Mötley Crüe film „Brud” to do bólu szczera opowieść bez cenzury o seksie, narkotykach, rock’n’rollu, sławie i cenie, jaką się płaci za życie pełne skandali. Reżyser Jeff Tremaine (współtwórca programu „Jackass”, „Jackass: Bezwstydny dziadek”) pokazuje nam drogę do (nie)sławy Nikkiego Sixxa (Douglas Booth), Micka Marsa (Iwan Rheon), Tommy’ego Lee (Colson Baker) oraz Vince’a Neila (Daniel Webber), którzy, zanim przebojem wdarli się na światową scenę muzyczną, koncertowali w klubach przy ulicy Sunset Strip. Jak wyglądało życie członków najbardziej wywrotowej grupy rockowej na świecie?

Nadchodzą kolejne przygody „Jane the Virgin”. Co tydzień nowy odcinek

Piąty sezon wolnymi krokami wędruje do biblioteki Netfliksa. Premierowy odcinek pojawi się w bibliotece pod koniec miesiąca, tj. 28 marca. Każdy kolejny epizod będzie udostępniany co tydzień w czwartki.

"Jane the Virgin" - piąty sezon w serwisie Netflix
„Jane the Virgin” – piąty sezon w serwisie Netflix

W drugiej połowie marca, subskrybenci będą mogli obejrzeć ciekawy film dokumentalny pt. „Legenda o kokainowej wyspie” (premiera 29 marca) oraz jeden z wyróżnionych tytułów „Dunkierka”. Na platformie Netflix film pojawi się już najbliższy wtorek, czyli 19 marca.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!