NewsPlayerSport VOD

Dron Racing League – sport przyszłości wyłącznie w Player.pl

Nieprawdopodobna prędkość, dreszcz emocji i przekraczanie granic fizyki – to właśnie Dron Racing League. Jeden z popularniejszych sportów na całym świecie.

Teraz po raz pierwszy w Polsce dostępny tylko na player.pl.

Dron Racing League to sport przyszłości. Skomplikowane tory i wyjątkowe przyśpieszenie, aż do 160km/h sprawiają, że jest to najbardziej ekstremalna dyscyplina sportu na świecie. DRL to 5 wyścigów odbywających się w różnych miastach, gdzie piloci zdobywają punkty. Ci z największą liczbą punktów zaklasyfikują się do wyścigu Mistrzostw Świata. I to właśnie tam emocje sięgną zenitu.

Dron Racing League
Dron Racing League

Drony DRL są specjalnymi sportowymi dronami zbudowanymi z myślą o prędkości i świetnej widoczności. Piloci sterują z punktu widzenia dronu używając do tego gogli FPV (ang. First Person View), które wyświetlają obraz na żywo transmitowany z dronu. Latanie dronem DRL wymaga świetnej koncentracji i matematycznej precyzji. Jednak mistrzostwo czasem zależy od szybkości akrobacji i ułamków sekundy.

Jak toczy się akcja? Jaki jest najważniejszy ruch? Wszystkie ciekawostki i wskazówki będą komentowane przez Maca Poschwalda, wielokrotnie nagradzanego polskiego pilota dronów, jednego z najlepszych na świecie i faworyta wielu mistrzostw nadchodzącego sezonu wyścigowego.

Dron Racing League
Dron Racing League

Aż do teraz Dron Racing Leagu dostępny był na Sky Sport Mix i Prosiebien Maxx. Teraz, DRL jest dostępy po raz pierwszy w Polsce tylko na player.pl w pakiecie player PLUS za 9,99 zł miesięcznie.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL