NewsPlayerSport VOD

Dron Racing League – sport przyszłości wyłącznie w Player.pl

Nieprawdopodobna prędkość, dreszcz emocji i przekraczanie granic fizyki – to właśnie Dron Racing League. Jeden z popularniejszych sportów na całym świecie.

Teraz po raz pierwszy w Polsce dostępny tylko na player.pl.

Dron Racing League to sport przyszłości. Skomplikowane tory i wyjątkowe przyśpieszenie, aż do 160km/h sprawiają, że jest to najbardziej ekstremalna dyscyplina sportu na świecie. DRL to 5 wyścigów odbywających się w różnych miastach, gdzie piloci zdobywają punkty. Ci z największą liczbą punktów zaklasyfikują się do wyścigu Mistrzostw Świata. I to właśnie tam emocje sięgną zenitu.

Dron Racing League
Dron Racing League

Drony DRL są specjalnymi sportowymi dronami zbudowanymi z myślą o prędkości i świetnej widoczności. Piloci sterują z punktu widzenia dronu używając do tego gogli FPV (ang. First Person View), które wyświetlają obraz na żywo transmitowany z dronu. Latanie dronem DRL wymaga świetnej koncentracji i matematycznej precyzji. Jednak mistrzostwo czasem zależy od szybkości akrobacji i ułamków sekundy.

Jak toczy się akcja? Jaki jest najważniejszy ruch? Wszystkie ciekawostki i wskazówki będą komentowane przez Maca Poschwalda, wielokrotnie nagradzanego polskiego pilota dronów, jednego z najlepszych na świecie i faworyta wielu mistrzostw nadchodzącego sezonu wyścigowego.

Dron Racing League
Dron Racing League

Aż do teraz Dron Racing Leagu dostępny był na Sky Sport Mix i Prosiebien Maxx. Teraz, DRL jest dostępy po raz pierwszy w Polsce tylko na player.pl w pakiecie player PLUS za 9,99 zł miesięcznie.

Tagi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: