Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HBO MaxNewsSeriale VOD

Długo oczekiwane seriale w styczniu na HBO GO

„Tabu”, „Pustkowie” oraz „Six” to serialowe nowości serwisu HBO GO. W styczniu pojawią się także premiery filmowe od Disney’a.

Od 7 stycznia 2017 roku w ofercie HBO GO dostępny będzie cały sezon serialu „Pustkowie„. Nowy, klimatyczny czeski miniserial produkcji HBO Europe. Historia starosty, która w obliczu działań koncernu wydobywczego próbującego przesiedlić mieszkańców robi wszystko, aby uchronić miejscowość i jej społeczność przed popadnięciem w ruinę. Jednocześnie jej nastoletnia córka znika w niewyjaśnionych okolicznościach.

8 stycznia w HBO premiera pierwszego odcinka serialu „Tabu„. Osadzony w dziewiętnastowiecznych realiach serial z Tomem Hardy’m w roli mężczyzny, który powraca z odległych zakątków świata do Londynu, aby odziedziczyć spadek po ojcu. Szybko jednak wychodzi na jaw, że nie będzie to łatwe. Spadek okazuje się być ciężarem, a nie błogosławieństwem. Otoczony przez wrogów i spiski James musi umiejętnie lawirować w obcym dla siebie świecie, by uchronić się przed śmiercią. Zmowa, morderstwo, podstęp i mroczna rodzinna tajemnica to tło tej intrygującej opowieści o miłości i zdradzie.

Z kolei 19 stycznia w HBO GO premiera pierwszego odcinka serialu „Six„. Zainspirowany prawdziwą historią serial sensacyjny opowiadający o amerykańskim oddziale żołnierzy do zadań specjalnych realizującym misję podczas wojny w Afganistanie. Twórcy prezentują codzienne życie żołnierzy – ich emocje, zmagania z rzeczywistością i zaangażowanie w sprawę. Premiera w HBO 20 stycznia.

Kolekcja dostępna w HBO GO sukcesywnie powiększa się także o hity filmowe. Od początku stycznia w serwisie dostępny jest ostatni film o Kapitanie Ameryce, jeden z najnowszych filmów powstałych w ramach głośnego Marvel Cinematic Universe – „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów„. W obsadzie znaleźli się Chris Evans, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Jeremy Renner i Paul Rudd. W serwisie dostępne są również poprzednie części przygód superbohatera.

Jeszcze w tym miesiącu obejrzeć będzie można także produkcje: „Alicja po drugiej stronie lustra„, sequel adaptacji powieści Lewisa Carrolla z Mią Wasikowską i Johnnym Deppem w rolach głównych, i „Piąta fala” – osadzoną w mrocznym świecie przyszłości opowieść nastolatce, która po inwazji kosmitów stara się odnaleźć swojego brata. Swoją premierę w HBO GO będzie mieć także „Bez paniki, z odrobiną histerii„, zwariowana komedia kryminalna z dreszczykiem w międzynarodowej obsadzie – Alexander Chance, Stephen Baldwin, Zbigniew Zamachowski i Tomasz Karolak.

Obok filmowych hitów HBO GO daje również dostęp do kameralnych dramatów i kina europejskiego. W styczniu kolekcja powiększa się o takie obrazy jak słowacki film „Eva Nova„, historia walczącej z uzależnieniem od alkoholu aktorki, która stara się na nowo poukładać sobie życie i odbudować zaniedbane relacje z synem. Obejrzeć będzie można także oparty na faktach egipski dramat o wydarzeniach z 2013 roku „Zderzenie„, czy „Oczekiwanie” – przesycony melancholią poetycki obraz z przejmującą Juliette Binoche w roli pogrążonej w żałobie matki. Swoją premierę w serwisie będzie mieć także „Mustang„. To doceniona przez widzów i krytyków opowieść o pięciu nastoletnich siostrach z małego nadmorskiego miasteczka w Turcji, które robią wszystko, żeby przeciwstawić się konserwatywnym opiekunom pragnącym jak najszybciej wydać je za mąż.

Styczeń będzie także okazją to obejrzenia polskiego filmu „Baby Bump„, śmiałego i wymykającego się wszelkim schematom głośnego debiutu Kuby Czekaja o dojrzewaniu jedenastoletniego chłopca. W HBO GO pojawi się również włoska produkcja „Suburra„. To gangsterskie kino w najlepszym wydaniu, obraz Stefano Sollimy – reżysera serialu Gomorra. Kolejny film „Zabójczyni” opowiada historię wyszkolonej na bezlitosną zabójczynię dziewczyny, która otrzymuje trudne zadanie: ma zlikwidować swojego byłego narzeczonego. Produkcja nagrodzona została za reżyserię na MFF w Cannes.

W HBO GO powiększy się również kolekcja filmów dokumentalnych. Dostępny już w serwisie obraz „Mapplethorpe: Spójrzcie na zdjęcia” to produkcja o życiu i karierze jednego z najbardziej interesujących i wyrazistych fotografów XX wieku Roberta Mapplethorpe’a, który robił zdjęcia takim sławom, jak Andy Warhol, Richard Gere, Peter Gabriel, Grace Jones czy Patti Smith. Film „Tancerz” prezentuje portret fenomenalnego ukraińskiego tancerza, który jako dziewiętnastolatek został pierwszym solistą londyńskiego Royal Ballet. Dokument „Pod bronią” poświęcony jest problemowi łatwego dostępu do broni palnej w Ameryce. W najnowszym dokumencie HBO „Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie” dwie ikony kina – Carrie Fisher i jej matka, Debbie Reynolds, dzielą się wspomnieniami dotyczącymi życia w świetle reflektorów. Wpuszczają widzów do swojego prywatnego świata w dokumencie nakręconym przed ich niespodziewaną śmiercią. Dokładna data premiery będzie podana wkrótce.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!