HBONewsSeriale VOD

Czarny poniedziałek nowym serialem w HBO GO. Pilot już dostępny

Don Cheadle, Andrew Rannells i Regina Hall w nowym serialu Czarny poniedziałek od 21 stycznia. Przedpremierowo pierwszy odcinek już w HBO GO

W latach osiemdziesiątych grupa outsiderów przejmuje klub oldboyów z Wall Street. Wydarzyć się może wiele rzeczy, między innymi krach na giełdzie. Serial Czarny poniedziałek, którego producentami są Seth Rogen oraz Evan Goldberg, opowiada o takiej właśnie historii. Pierwszy odcinek produkcji przedpremierowo jest już dostępny w HBO GO. Premiera w HBO i HBO GO odbędzie się 21 stycznia.

Czarny poniedziałek to połączenie historii z ekonomią

19 października 1987 roku przeszedł do historii jako Czarny poniedziałek. Tego dnia przez globalne rynki przetoczył się jeden z największych krachów po II wojnie światowej. Giełda na Wall Street odnotowała największą dzienną stratę w historii. Nikt nie wiedział, co było przyczyną tych zdarzeń… do czasu. Serial opowiada o grupie outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street. Doprowadzając do upadku największego na świecie systemu finansowego.

Don Cheadle, Andrew Rannells i Regina Hall w rolach głównych

W rolach głównych w serialu Czarny poniedziałek (Black Monday) występują: wyróżniony dwoma Złotymi Globami Don Cheadle (Hotel Ruanda), Andrew Rannells (serial Dziewczyny) oraz Regina Hall (Stracone nadzieje). W pozostałych rolach pojawią się także: Yassir Lester (serial Making History), Horatio Sanz (serial Glow) oraz Michael James Scott (Aladdin on Broadway).

Gościnnie w produkcji pojawią się także m.in.: wyróżniony nagrodą Emmy oraz dwoma nominacjami do Oscara Bruce Dern (serial Trzy na jednego), Melissa Rauch (Teoria wielkiego podrywu), Julie Hagerty (Czy leci z nami pilot?), Kadeem Hardison (A Different World), Eugene Cordero (Kong: Wyspa Czaszki), Vanessa Bell Calloway (serial Shameless: Niepokorni), Tim Russ (iCarly) oraz Jason Michael Snow (The Book of Mormon), czy Casey Wilson (Happy Endings), Ken Marino (Wet Hot American Summer) i Kurt Braunohler (serial Bunk).

Zobacz zwiastun serialu

Twórcami serialu są Jordan Cahan (Dziewczyna mojego kumpla) i David Caspe (serial Happy Endings). Rolę producentów wykonawczych pełnią wyróżnieni nominacją do Emmy Seth Rogen oraz Evan Goldberg (Preacher, Supersamiec, Future Man). Seth i Evan wyreżyserowali także pierwszy odcinek. Wśród pozostałych producentów jest także odtwórca jednej z głównych ról Don Cheadle. Za produkcję serialu odpowiada telewizja Showtime we współpracy z Sony Pictures Television.

Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: