HBONewsSeriale VOD

Daniel Radcliffe w miniserialu komediowym „Cudotwórcy” w HBO GO

Steve Buscemi oraz Daniel Radcliffe wystąpili w miniserialu komediowym „Cudotwórcy”. Na platformie HBO GO dostępnych jest już pięć odcinków.

„Cudotwórcy” (Miracle Workers) to nowy miniserial komediowy o perypetiach aniołów, które próbują przekonać Boga, aby nie niszczył Ziemi i nie skazywał ludzkości na zagładę. W obsadzie występują m.in. Steve Buscemi oraz Daniel Radcliffe. Produkcja dostępna jest już na platformie.

Daniel Radcliffe znany z serii „Harry’ego Pottera” w niecodziennej roli

Craig (Daniel Radcliffe) jest aniołem niskiego szczebla w firmie Niebo, a do jego obowiązków należy odpowiadanie na modlitwy ludzi. Jego szef, Bóg (Steve Buscemi), wydaje się być ostatnio w wyjątkowo podłym nastroju. Rozczarowany stworzoną przez siebie Ziemią, chce rozprawić się z nią raz na zawsze, aby – jak rasowy przedsiębiorca – zająć się nowym projektem. Zbliża się dzień Sądu Ostatecznego. Craig i anielskie zastępy niższego szczebla mają zaledwie dwa tygodnie na dokonanie cudu. Aby ocalić Ziemię, muszą sprawić, aby dwoje chorobliwie nieśmiałych ludzi zakochało się w sobie.

„Cudotwórcy” na platformie HBO GO. Zobacz zwiastun

W miniserialu wystąpiła plejada gwiazd znanych z hitów takich jak „Harry Potter”, „Zakazane imperium” czy „Deadpool”

W rolach głównych w serialu TNT Cudotwórcy występują: Daniel Radcliffe (Harry Potter i Kamień Filozoficzny) jako Craig, Steve Buscemi (serial HBO Zakazane imperium) jako Bóg, Geraldine Viswanathan (Strażnicy cnoty) jako Eliza, Karan Soni (Deadpool) jako Sanjay. Gościnnie w produckji pojawią się: Tituss Burgess, Margaret Cho, Angela Kinsey, Tim Meadows, John Reynolds, Lolly Adefope oraz Chris Parnell.

Obraz powstał na podstawie książki satyryka i pisarza Simona Richa What in God’s Name, który jest pomysłodawcą produkcji. Rolę producentów wykonawczych pełnią Lorne Michaels oraz Andrew Singer z firmy Michaels’ Broadway Video. A także Simon Rich, Daniel Radcliffe oraz Steve Buscemi. Serial wyprodukowany został przez Broadway Video we współpracy ze Studiem T należącym do spółki Turner.

Odcinki dostępne są pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!