Biblioteka VODCineman VODFilmy VODNews

Cineman wspiera akcję #ZostańWdomu

Internetowe kino Cineman gotowe jest na przyjęcie miłośników dobrych filmów z okazji akcji #ZostańWdomu. Serwis VOD zaprasza na seans takich hitów jak „La La Land”, „Wilk z Wall Street” czy „Był sobie pies”.

Platforma Cineman zachęca wszystkich miłośników dobrego kina do pozostania w domu w ramach akcji #ZostańwDomu. Z powodu panującej pandemii, najbliższe dni to czas na zadbanie o siebie i swoich najbliższych. Serwis VOD zaprasza na należytą rozrywkę i odpoczynek w postaci filmów, których nie brakuje w bibliotece.

Cineman wspiera akcję #ZostańWdomu. Czas na kino domowe!

Na Cineman jest dostępnych blisko półtora tysiąca filmów, w tym takie perełki jak: La La Land, Wilk z Wall Street, Cudowny chłopak, Dziewczyna z pociągu, opowieści o ukochanym psie wszystkich dzieci Był sobie pies czy Czwarta władza z niezapomnianą rolą Meryl Streep i Tomem Hanksem.

Poszukiwacze nowości mogą wybrać epicką opowieść o bitwie Midway, głośny Parasite czy już w rewelacyjną komedię kryminalną Na noże. Ci, którzy wolą cieszyć się swobodnym dostępem bez limitu mogą zdecydować się na pakiet Cineman GO z 7-dniowym okresem próbnym. W tej opcji już teraz jest dostępny film Eskorta z Markiem Wahlbergiem czy superprodukcja Smak zemsty. Peppermint z Jennifer Garner w roli bezlitosnej egzekutorki, a ponadto wiele znanych i lubianych pozycji filmowych.

Specjalna kategoria najlepszych filmów online

Serwis Cineman przygotował specjalną listę wybitnie wyselekcjonowanych produkcji filmowych. Lista dostępna jest pod TYM adresem. Oprócz wymienionych wyżej tytułów, na liście znalazły się także takie hity jak „Paddington 2„, „Niedobrani„, „Rambo. Ostatnia krew” oraz „Wysoka dziewczyna„.

Zobacz najlepsze filmy dostępne bezpiecznie i wygodnie nie tylko za pomocą smartfona, tabletu czy komputera, ale także telewizora Samsung Smart TV oraz przez Chromecast.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL