Cineman VODFilmy VODNews

„Pozycja obowiązkowa” we wrześniu na Cineman VOD

Cineman VOD we wrześniu zaprasza na filmowe premiery, w tym „Pozycja obowiązkowa” i najnowszy film Romana Polańskiego „Prawdziwa historia”.

We wrześniu na Cineman VOD będzie można zobaczyć uroczą komedię Pozycja obowiązkowa z laureatkami Oscara Jane Fondą i Diane Keaton, oparty na bestsellerowej powieści Delphine de Vigan najnowszy film Romana Polańskiego Prawdziwa historia oraz kontynuację pasjonującego cyklu – Bóg nie umarł: Światło w ciemności.

Pozycja obowiązkowa – PREMIERA 14.09

Pozycja obowiązkowa to pełna humoru opowieść o kręgu przyjaciółek, które po przeczytaniu Pięćdziesięciu twarzy Greya postanawiają odmienić swoje życie. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć frywolnej lekturze. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie nie tracąc czasu na nowo odkrywają świat miłosnych uniesień i radosnego flirtowania… W filmie wyreżyserowanym przez znanego producenta Billa Holdermana, dla którego Pozycja obowiązkowa jest reżyserskim debiutem, wystąpiły laureatki Oscara Jane Fonda i Diane Keaton. W obsadzie zobaczymy także Candice Bergen, Mary Steenburgen, Andy’ego Garcię i Dona Johnsona. Za zdjęcia do filmu odpowiedzialny był nominowany do BAFTA Andrew Dunn (Dama w vanie oraz Charlie), a muzykę skomponował Peter Nashel (Jestem najlepsza. Ja, Tonya oraz Marco Polo).

Prawdziwa historia – PREMIERA 21.09

Najnowszy film Romana Polańskiego opowiadający historię poczytnej pisarki. Cierpiąca na brak weny autorka pewnego dnia poznaje tajemniczą dziewczynę. Nowa znajomość powoduje, że życie pisarki zaczyna stopniowo zbaczać z wcześniej wytyczonego toru. Między kobietami rodzi się relacja, która z czasem z przyjaźni zmienia się w toksyczne uzależnienie. W Prawdziwej historii podobnie jak w Wenus w futrze Polański główną rolę powierzył swojej żonie, znakomitej francuskiej aktorce Emmanuelle Seigner. Obok niej w filmie wystąpili: nominowana do Złotego Globu za rolę w serialu Dom grozy Eva Green oraz Vincent Perez i Dominique Pinon. Film został uhonorowany nagrodą FIPRESCI na Sztokholmskim Festiwalu Filmowym.

Bóg nie umarł: Światło w ciemności – PREMIERA 07.09

Bóg nie umarł: Światło w ciemności to kontynuacja cyklu, opowiadającego o walce o prawa wierzących, a także o dylematach wiary. Tym razem wokół kościoła Św. Jakuba narasta coraz więcej sporów. Przeciwnikom wiary przeszkadza fakt, że świątynia stoi na terenie uniwersytetu. Gdy pewnej nocy pożar pustoszy kościół, władze uczelni postanawiają wykorzystać okazję, by usunąć parafię ze swojego terenu. Wielebny Dave zmaga się z pogróżkami i szykanami. Mimo poparcia parafian, zaczyna rozważać przeniesienie świątyni. Prawdziwe wątpliwości w jego sercu zasieje pojawienie się jego dawno niewidzianego brata, który niespodziewanie włączy się w konflikt wokół kościoła. Film wyreżyserował Michael Mason, a w rolach głównych wystąpili: dwukrotnie nominowany do Złotego Globu John Corbett oraz występujący w poprzednich częściach David A.R. White i Shane Harper.

Wszystkie premiery na Cineman VOD we wrześniu:

  • 07.09. Bóg nie umarł: Światło w ciemności
  • 07.09. Delirium – Topher Grace w roli człowieka, który po opuszczeniu szpitala psychiatrycznego musi się zmierzyć ze swoim szaleństwem i własną przeszłością
  • 14.09. Pozycja obowiązkowa
  • 14.09. Ostateczna rozgrywka – Pierce Brosnan, Dave Bautista i Ray Stevenson w najnowszym thrillerze Scotta Manna
  • 21.09. Syberia – Keanu Reeves i Ana Uralu w sensacyjnej historii według scenariusza nominowanego do Oscara Scotta B. Smitha
  • 21.09. Prawdziwa historia
  • 28.09. Korytarzem w mrok – oparta na powieści Lois Duncan, autorki „Koszmaru minionego lata”, przerażająca opowieść o nawiedzonej szkole dla dziewcząt zarządzanej przez demoniczną Umę Thurman

Cineman VOD to ponad 1200 filmów dostępnych „na żądanie”. Ponad 900 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów każdego tygodnia jest wzbogacana o kolejne premiery. Więcej informacji na stronie Cineman.pl.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!