Cineman VODFilmy VODNews

Premiera tygodnia Cineman VOD: „My Little Pony”

Internetowe kino Cineman VOD zaprasza na premierę tygodnia. Na platformie do zobaczenia wielki powrót kucyków „My Little Pony”.

Zupełnie nowe przygody magicznych kucyków, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć z tajemniczy wielki świat.

Kucyki ponownie galopują w filmowej wersji „My Little Pony”

Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

Kucyki już na platformie Cineman VOD. Zobacz zwiastun >>>

Film dostępny jest pod TYM adresem. Wypożyczenie materiału kosztuje od 9,90 zł i jest w wersji do wyboru: SD lub HD. Najmłodsza widownia może cieszyć się z polskim dubbingiem.

  • produkcja: USA/Kanada, 2017
  • gatunek: Kino familijne/Animacja/Przygodowy
  • obsada: Magdalena Krylik, Agnieszka Mrozińska, Julia Kołakowska, Anna Sroka, Tomasz Borkowski
  • reżyseria: Jayson Thiessen
  • scenariusz: Meghan McCarthy, Rita Hsiao, Michael Vogel
  • zdjęcia: Anthony Di Ninno
  • muzyka: Daniel IngramW premierach tygodnia do zobaczenia jest także film „The Square”, który został nominowany do Oscara. W lutym z nowości pojawią się jeszcze „Tulipanowa gorączka”, „Cudzoziemiec” oraz „Potworna rodzinka”. Więcej o premierach w internetowym kinie Cineman VOD pisaliśmy pod TYM adresem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL