Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Cineman VODFilmy VODNews

Meryl Streep w filmie „Czwarta władza” na Cineman VOD

Premierowy czerwiec w internetowym kinie Cineman VOD prezentuje takie hity jak „Czwarta władza”, „Atak paniki” czy „Jaskiniowiec”.

W czerwcu na Cineman VOD będzie można zobaczyć Czwartą władzę Stevena Spielberga ze znakomitą rolą Meryl Streep oraz animowaną komedię Jaskiniowiec od twórców Baranka Shauna. Także w czerwcu będzie można zobaczyć Atak paniki – polską komedię w reżyserii Pawła Maślony.

Czwarta władza – PREMIERA 22.06

Czwarta władza to oparta na faktach historia starcia dwóch wydawców „The Washington Post” z najważniejszymi postaciami amerykańskiego establishmentu, które pragną, aby skandaliczne działania amerykańskiej administracji nigdy nie wyszły na jaw. W tle gorącego sporu o wolność prasy toczy się równie zawzięta walka o prymat na rynku prasowym, na którym „The Washigton Post” rywalizuje z „New York Times”. Film wyreżyserował trzykrotny zdobywca Oscara Steven Spielberg. W rolach głównych wystąpili jedni z najlepszych aktorów Hollywood – zdobywcy Oscarów Meryl Streep i Tom Hanks. Obok w nich w filmie można zobaczyć: Sarah Paulson (American Crime Story) oraz Boba Odenkirka. Film zdobył 2 nominacje do Oscara oraz sześć nominacji do Złotego Globu.

Jaskiniowiec – PREMIERA 15.06

Jaskiniowiec to najnowsza produkcja Aardman Animation wyreżyserowana przez trzykrotnego zdobywcę Oscara Nicka Parka. Tym razem twórca kultowych Uciekających Kurczaków, Baranka Shauna oraz Wallace’a i Gromita opowiada historię przesympatycznego jaskiniowca Duga, który musi zjednoczyć swoje plemię – nadal tkwiące w epoce kamiennej – do walki z konkurencją, która sięgnęła już po nowoczesne narzędzia z brązu. Konkurencyjne plemię w każdy dostępny sposób chce podporządkować sobie Duga i jego nieco zacofaną ferajnę. Gorący spór ma ostatecznie rozstrzygnąć gra bogów – piłka nożna.

Atak paniki – PREMIERA 06.06

Oklaskiwana na ubiegłorocznym festiwalu w Gdyni czarna komedia Pawła Maślony Atak paniki to opowieść o zwykłych ludziach uwikłanych w splot niecodziennych sytuacji, które na zawsze odmienią ich życie. Kelner, autorka kryminałów, ukrywająca się gwiazda porno, znudzone małżeństwo i próbujący trawki nastolatek przeżyją najkoszmarniejsze chwile swojego życia, które u widzów wywołają salwy śmiechu. W filmie występują między innymi Artur Żmijewski, Dorota Segda oraz – nagrodzona Złotymi Lwami za brawurowo zagraną rolę Moniki – Magdalena Popławska.Wszystkie premiery na Cineman VOD w czerwcu:

  • 01.06. Cud – Litewskie wejście w kapitalizm w komedii Egle Vertelyte
  • 01.06. Pełnia życia – Andrew Garfield w niezwykłej historii o tym, że czasami w najgorszych chwilach można odnaleźć prawdziwe szczęście
  • 06.06. Atak paniki
  • 08.06. Happy End – Najnowszy film Michaela Hanekego z Isabelle Huppert i Jean-Louis Trintignantem. Kilka dramatycznych dni z życia bogatej europejskiej rodziny, mieszkającej w Calais
  • 15.06. Papierowe gody – Andie MacDowell w opowieści o miłości, którą zabija rzeczywistość
  • 15.06. Jaskiniowiec
  • 22.06. Nie jestem czarownicą – Obsypany nagrodami na międzynarodowych festiwalach, niezwykły film Rungano Nyoni
  • 22.06. Czwarta władza
  • 29.06. Lato 1993 – Przejmująca historia małej Fridy. Nagrodzony Kryształowym Niedźwiedziem na Berlinale debiut fabularny Carli Simon
  • 29.06. Escape room – pierwszy horror o coraz bardziej popularnych escape roomach

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!