Cineman VODFilmy VODNews

Meryl Streep w filmie „Czwarta władza” na Cineman VOD

Premierowy czerwiec w internetowym kinie Cineman VOD prezentuje takie hity jak „Czwarta władza”, „Atak paniki” czy „Jaskiniowiec”.

W czerwcu na Cineman VOD będzie można zobaczyć Czwartą władzę Stevena Spielberga ze znakomitą rolą Meryl Streep oraz animowaną komedię Jaskiniowiec od twórców Baranka Shauna. Także w czerwcu będzie można zobaczyć Atak paniki – polską komedię w reżyserii Pawła Maślony.

Czwarta władza – PREMIERA 22.06

Czwarta władza to oparta na faktach historia starcia dwóch wydawców „The Washington Post” z najważniejszymi postaciami amerykańskiego establishmentu, które pragną, aby skandaliczne działania amerykańskiej administracji nigdy nie wyszły na jaw. W tle gorącego sporu o wolność prasy toczy się równie zawzięta walka o prymat na rynku prasowym, na którym „The Washigton Post” rywalizuje z „New York Times”. Film wyreżyserował trzykrotny zdobywca Oscara Steven Spielberg. W rolach głównych wystąpili jedni z najlepszych aktorów Hollywood – zdobywcy Oscarów Meryl Streep i Tom Hanks. Obok w nich w filmie można zobaczyć: Sarah Paulson (American Crime Story) oraz Boba Odenkirka. Film zdobył 2 nominacje do Oscara oraz sześć nominacji do Złotego Globu.

Jaskiniowiec – PREMIERA 15.06

Jaskiniowiec to najnowsza produkcja Aardman Animation wyreżyserowana przez trzykrotnego zdobywcę Oscara Nicka Parka. Tym razem twórca kultowych Uciekających Kurczaków, Baranka Shauna oraz Wallace’a i Gromita opowiada historię przesympatycznego jaskiniowca Duga, który musi zjednoczyć swoje plemię – nadal tkwiące w epoce kamiennej – do walki z konkurencją, która sięgnęła już po nowoczesne narzędzia z brązu. Konkurencyjne plemię w każdy dostępny sposób chce podporządkować sobie Duga i jego nieco zacofaną ferajnę. Gorący spór ma ostatecznie rozstrzygnąć gra bogów – piłka nożna.

Atak paniki – PREMIERA 06.06

Oklaskiwana na ubiegłorocznym festiwalu w Gdyni czarna komedia Pawła Maślony Atak paniki to opowieść o zwykłych ludziach uwikłanych w splot niecodziennych sytuacji, które na zawsze odmienią ich życie. Kelner, autorka kryminałów, ukrywająca się gwiazda porno, znudzone małżeństwo i próbujący trawki nastolatek przeżyją najkoszmarniejsze chwile swojego życia, które u widzów wywołają salwy śmiechu. W filmie występują między innymi Artur Żmijewski, Dorota Segda oraz – nagrodzona Złotymi Lwami za brawurowo zagraną rolę Moniki – Magdalena Popławska.Wszystkie premiery na Cineman VOD w czerwcu:

  • 01.06. Cud – Litewskie wejście w kapitalizm w komedii Egle Vertelyte
  • 01.06. Pełnia życia – Andrew Garfield w niezwykłej historii o tym, że czasami w najgorszych chwilach można odnaleźć prawdziwe szczęście
  • 06.06. Atak paniki
  • 08.06. Happy End – Najnowszy film Michaela Hanekego z Isabelle Huppert i Jean-Louis Trintignantem. Kilka dramatycznych dni z życia bogatej europejskiej rodziny, mieszkającej w Calais
  • 15.06. Papierowe gody – Andie MacDowell w opowieści o miłości, którą zabija rzeczywistość
  • 15.06. Jaskiniowiec
  • 22.06. Nie jestem czarownicą – Obsypany nagrodami na międzynarodowych festiwalach, niezwykły film Rungano Nyoni
  • 22.06. Czwarta władza
  • 29.06. Lato 1993 – Przejmująca historia małej Fridy. Nagrodzony Kryształowym Niedźwiedziem na Berlinale debiut fabularny Carli Simon
  • 29.06. Escape room – pierwszy horror o coraz bardziej popularnych escape roomach
Tagi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Comodo SSL banner
Close
Close

Wyłącz AdBlock :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o rynku VOD!
%d bloggers like this: