Cineman VODFilmy VODNews

Nagrodzony w Cannes „Nigdy cię tu nie było” na Cineman VOD

W lipcu na Cineman VOD będzie można zobaczyć thriller „Nigdy Cię tu nie było ze znakomitą” najnowszy film Wima Wendersa „Zanurzeni”.

W przyszłym miesiącu, w internetowym kinie Cineman VOD do zobaczenia „Nigdy Cię tu nie było” ze znakomitą, nagrodzoną na festiwalu w Cannes rolą Joaquina Phoenixa. Także w lipcu Cineman VOD udostępni najnowszy film Wima Wendersa „Zanurzeni” z laureatką Oscara Alicią Vikander i Jamesem McAvoyem oraz kontynuację kultowego horroru Nieznajomi: Ofiarowanie.

Nigdy Cię tu nie było – PREMIERA 20.07

Okrzyknięty kobiecą odpowiedzią na Taksówkarza film wybitnej reżyserki Lynne Ramsay (Musimy porozmawiać o Kevinie). Pełen pasji i gniewu thriller, który zachwyca precyzyjnie skonstruowaną intrygą i mistrzowską grą Joaquina Phoenixa (Ona, Mistrz). Całości dopełnia hipnotyzująca muzyka Jonny’ego Greenwooda z zespołu Radiohead. Scenariusz filmu autorstwa Lynne Ramsay, jak również rewelacyjna rola Joaquina Phoenixa, został nagrodzony na festiwalu w Cannes.

Zanurzeni – PREMIERA 06.07

Zanurzeni to oparta na powieści byłego korespondenta wojennego J.M. Ledgarda historia miłosna o dwojgu ludzi, którzy chcą być ze sobą mimo rozdzielających ich oceanów, kontynentów i wojny domowej. Myśli obojga wciąż wracają do pewnego dnia, kiedy przypadkowe spotkanie na francuskiej plaży przerodziło się w namiętny romans i na zawsze naznaczyło ich losy. Najnowszy film wielokrotnie nagradzanego na międzynarodowych festiwalach i aż trzykrotnie nominowanego do Oscara Wima Wendersa. Główne role powierzono laureatce Oscara Alicii Vikander (Dziewczyna z portretu) i nominowanemu do Złotego Globu Jamesowi McAvoyowi.

Nieznajomi: Ofiarowanie – PREMIERA 13.07

Nieznajomi: Ofiarowanie to kontynuacja horroru, który stał się już ikoną gatunku. Tym razem grupa zamaskowanych psychopatów powraca i atakuje mieszkającą w uroczym domku na uboczu miasteczka rodzinę Jamesonów. W filmie wyreżyserowanym przez Brytyjczyka Johannesa Robertsa, zagrali: znana z serialu Mad Men Christina Hendricks, Martin Henderson (serial Chirurdzy) oraz młodziutka, ale z dużym dorobkiem filmowym Bailee Madison.

Wszystkie premiery na Cineman VOD w lipcu:

  • 06.07. Zanurzeni
  • 06.07. Siła wyższa – thriller science fiction o tym, co się stanie, gdy przeciętny człowiek otrzyma boską moc
  • 08.07. Bezlitosny – Gangsterska historia przyjaźni i zdrady w koreańskim wydaniu
  • 13.07. Nieznajomi: Ofiarowanie
  • 13.07. Jeannette. Dzieciństwo Joanny d’Arc – Dzieciństwo Joanny d’Arc w nieprzeciętnej oprawie filmowej, wyreżyserowane przez wielokrotnie nagradzanego na festiwalu w Cannes Bruno Dumonta
  • 20.07. Burn, Burn, Burn – Joe Dempsie (Gra o tron) w komediodramacie o niezwykłej sile przyjaźni
  • 20.07. Pętla – koreański thriller sci-fi o człowieku uwięzionym w pętli czasu – w jednym dramatycznym dniu
  • 20.07. Nigdy Cię tu nie było
  • 27.07. W blasku nocy – Bella Thorne i Patrick Schwarzenegger w niesamowitej historii miłości, która przetrwa najtrudniejsze chwile
  • 27.07. Zimowi bracia – wyróżniony na Camerimage, festiwalu Nowe Horyzonty oraz w Locarno surrealistyczny i pełen humoru obraz zimy w małej górniczej osadzie

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL