Canal+NewsPolecamy

CANAL+ online z nową odświeżoną ofertą

Telewizja internetowa Canal+ online zaprezentowała nową pakietyzację dostępu do kanałów TV. Teraz tańszy dostęp do stacji TV z paczki Canal+.

CANAL+ online odświeża ofertę serwisu wprowadzając do sprzedaży opcje zapewniające dostęp do bogatej biblioteki treści VOD i LIVE. Nowe pakiety to przede wszystkim oryginalne seriale CANAL+, hity filmowe, programy informacyjne i sport na żywo. W nowych pakietach znajdziemy również tysiące programów dokumentalnych, kulinarnych i lifestylowych. W Canal+ online oferowany jest m.in. dostęp do pełnej oferty CANAL+ z ponad 6000 godzin treści na życzenie. Znaleźć można także treści na żywo w cenie 45 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 20 zł).

Nowa oferta serwisu CANAL+ online to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do świata CANAL+. Mowa o nagradzanych seriali i filmów z Polski i ze świata, w tym oryginalnych produkcji CANAL+. Do zobaczenia jest m.in. Klangor, Król, Żmijowisko, Belfer czy Kruk. Widzowie mogą oglądać także hity kinowe oraz najlepszy sport na żywo z transmisjami rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej, turniejów cyklu WTA Tour. To również wiele inspirujących dokumentów, programów lifestyle’owych i programów dla najmłodszych. A to wszystko przez internet, bez długoterminowej umowy, z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i w nawet dwóch streamach jednocześnie.

Paczka kanałów telewizyjnych Canal+ podstawową ofertą. Teraz dobierzesz dodatkowe pakiety

Aby skorzystać z dodatkowych ofert, użytkownicy platformy Canal+ online muszą najpierw wykupić podstawowy pakiet zawierający stacje telewizyjne Canal+. Widzowie mogą rozszerzyć ofertę o trzy dodatkowe opcje z treściami na życzenie oraz na żywo.

Nowa oferta w serwisie Canal+ online
Nowa oferta w serwisie Canal+ online
  • HBO – ponad 200 seriali, 800 filmów i wiele tytułów dla dzieci. Najgorętsze hity filmowe zaraz po premierze kinowej i najnowsze kultowe seriale, w tym oryginalne produkcje HBO oraz nowe tytuły pojawiające się każdego dnia. Jeśli jesteś fanem seriali i filmów, wybierz opcję CANAL+ z HBO, aby zyskać dostęp do nielimitowanej rozrywki. Pakiet CANAL+ z HBO jest oferowany w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł).
  • FUN&NEWS – najlepsza rozrywka dla całej rodziny. Mieszanka informacji na żywo, ciekawych dokumentów, świeżych trendów lifestylowych na życzenie oraz muzyki i ambitnych programów rozrywkowych. Znajdziesz tu starannie dobrane kanały na żywo i materiały na życzenie np. kolekcje: FOX Play, Paramount Play, National Geographic Play, z których Ty i Twoi bliscy wybierzecie coś dla siebie. CANAL+ z opcją FUN&NEWS jest oferowany w cenie 65 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 40 zł).
  • Eleven Sports – cztery sportowe kanały na żywo: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4. Sportowe emocje na najwyższym poziomie. Dynamiczna piłka nożna (LaLiga, Bundesliga, liga włoska oraz francuska), Formuła 1 oraz żużel. Jeśli jesteś fanem sportu, wybierz opcję CANAL+ z Eleven Sports, aby zyskać pełen dostęp do najważniejszych rozgrywek piłkarskich i nie tylko. Pakiet CANAL+ z Eleven Sports jest oferowany w cenie 55 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 30 zł).

Chcesz mieć więcej pakietów? Dodatkowe rabaty przy łączeniu pakietów

Dostępne opcje można łączyć tworząc najlepszą dla siebie ofertę, np. CANAL+ i HBO oraz Eleven (65 zł za miesiąc subskrypcji; pierwszy miesiąc za 40 zł) czy CANAL+ oraz HBO i FUN&NEWS (75 zł za miesiąc subskrypcji; pierwszy miesiąc za 50 zł). Pełna oferta CANAL+ online ze wszystkimi dodatkowymi opcjami jest oferowana w cenie 85 zł za miesiąc subskrypcji (pierwszy miesiąc za 60 zł).

Z dodatkowych opcji w podanych powyżej cenach można skorzystać wyłącznie przy zakupie podstawowej subskrypcji CANAL+. Podane ceny obowiązują po wyrażeniu zgód marketingowych.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!