Filmy VODKino ŚwiatNews

Styczniowe premiery w serwisach VOD. Mamy pełny program i zwiastuny!

„Awanturyści” (19.01)

Emocjonujący rosyjski film przygodowy o trojgu przyjaciół, którzy postanawiają odnaleźć zatopiony skarb z czasów II wojny światowej.

Zamożny bankier Andriej (Denis Szwiedow) i jego ukochana Katia (Swietłana Chodczenkowa) spędzają wakacje na Malcie. Na plaży przypadkiem spotykają Maksa (Konstantin Chabienskij), zawodowego instruktora nurkowania, który pokątnie zajmuje się „czarną archeologią”. Kiedyś był również narzeczonym Katii. Nieświadomy niczego Andriej wykupuje u niego lekcje nurkowania dla ukochanej. Katia znajduje pod wodą fragment kamizelki ratunkowej z numerem niemieckiego okrętu wojennego z czasów II wojny światowej. Dziewczyna opowiada Maksowi, że w 1942 r. Niemcy przechwycili na Malcie kolekcję staroegipskich zabytków, które zamierzali wywieźć do Rzeszy. Ładunek jednak nigdy tam nie dotarł. Katia, Maks i Andriej stwierdzają, że okręt podwodny ze skarbem na pokładzie zatonął u wybrzeży Malty. Postanawiają go odnaleźć.

„Młodzi łowcy i bestia z Bevendean” (19.01)

Przygodowa opowieść o dwóch chłopcach, którzy wyruszają w emocjonującą podróż za tajemniczą bestią z lasu.

Gdy coś zabija psa Pana Harpera, a sam właściciel przeżywa wstrząs, podejrzenie pada na zbiegłego, wielkiego kota. Dwaj 11-letni chłopcy, Sam (Brenock O’Connor) i Raffi (Toby Murray), postanawiają wyruszyć w podróż
i złapać potwora. Po drodze okazuje się, że nie są jedynymi osobami w lesie. Gdy mali łowcy odkryją prawdziwą naturę tropionej bestii, beztroska zabawa zamieni się w niebezpieczną walkę o przetrwanie.

Zwiastun:„Zielony interes” (12.01)

Rzeczywistość jest dla ludzi, którzy nie biorą! Tak przynajmniej uważają dwaj nastoletni bohaterowie zakręconej australijskiej komedii „Zielony interes”. Jedno jest pewne. Ten film zapewni Wam niezły odlot!

Dwaj absolwenci australijskiego liceum przypadkiem odkrywają dużą ilością marihuany. Zachęceni sugestią starszego brata, zaczynają sprzedawać towar, przez co trafiają w sam środek prowadzonej przez władze wojny z narkotykami. Nie zważając na powagę sytuacji, ścigani przez nieustępliwego szefa policji i brutalne gangi, dwaj kumple starają się zdobyć pozycję, jednocześnie nie zapominając o najważniejszym – dobrej zabawie z okazji zakończenia szkoły.

Przejdź do podstrony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Poprzednia strona 1 2 3 4 5

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL