Biblioteka VODHBOHOT! SerialeNewsSeriale VOD

Bo to grzech – nowy serial autorstwa Russela T. Daviesa w HBO GO

Nowy serial Bo to grzech już jutro debiutuje w serwisie HBO GO. Produkcja opowiada o losach gejów w latach 80, gdzie głównym tematem jest epidemia AIDS.

Bo to grzech (It’s a Sin), za scenariusz którego odpowiada Russel T. Davies, to opowieść o miłości, życiu i stracie. Serial koncentruje się na historiach przyjaźni i miłości widzianych oczami trzech młodych gejów. Młodzi mężczyźni rozpoczynają nowe życie w Londynie, w cieniu kryzysu AIDS w latach 80. Premiera produkcji odbędzie się w serwisie HBO GO już 23 stycznia. Do serwisu od razu dodane zostaną wszystkie odcinki serialu.

Miłość w czasie pandemii AIDS, czyli nowy serial Bo to grzech w HBO GO

Bohaterami serialu Bo to grzech są Ritchie (Olly Alexander), Roscoe (Omari Douglas) i Colin (Callum Scott Howells). Młodzi geje, którzy na początku lat 80. rozpoczynają na nowo życie w Londynie. Niedługo po pierwszym spotkaniu chłopcy i ich przyjaciółka Jill (Lydia West) bardzo zbliżają się do siebie. Młodzi przyjaciele otwarcie rozmawiają o swoich przygodach. Kiedy pojawia się nowy wirus, bohaterowie niespodziewanie zostają poddani życiowej próbie. Przez kolejne dziesięć lat uczą się dorosłości w cieniu epidemii AIDS. Mimo wszystko nadal mają nieposkromiony apetyt na życie i chcą żarliwie kochać.

W rolach głównych w serialu występują: Olly Alexander (wokalista zespołu Years & Years), Omari Douglas, Callum Scott Howells, Lydia West (serial HBO Rok za rokiem) oraz Nathaniel Curtis. W pozostałych rolach zobaczymy Keeley Hawes (Honour, Bodyguard, Durrellowie, Line of Duty), Shauna Dooley’a (serial HBO Gentleman Jack, Broadchurch, Kobieta w czerni), Neila Patricka Harrisa (Jak poznałem waszą matkę, Zaginiona dziewczyna, Seria niefortunnych zdarzeń), Stephena Fry’a (Wilde, Gosford Park, Kości) i Tracy Ann Oberman (Friday Night Dinner, Toast of London, After Life).

Zobacz zwiastun serialu Bo to grzech

Autorem scenariusza jest wielokrotnie wyróżniany Russel T. Davies (serial HBO Rok za rokiem, Skandal w angielskim stylu, Doktor Who), który wspólnie z Nicolą Shindler (Happy Valley, The Stranger) pełnił obowiązki producenta wykonawczego. Za reżyserię odpowiada Peter Hoar.

Premiera serialu Bo to grzech (It’s a Sin) odbędzie się 23 stycznia w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki produkcji. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 9 marca. Sezon liczy 5 odcinków

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!