Bajki VODNewsPromocje VODSeriale VOD

Kochacie anime? Pierwszy sezon „Dragon Ball Z” za darmo w Microsoft Store

Fani anime i kultowego serialu „Dragon Ball Z” mogą legalnie i za darmo obejrzeć pełny, pierwszy sezon. Wystarczy zalogować się do sklepu Microsoft.

Przygody Goku zna każdy, kto wychowywał się w latach 90-tych. Seria „Dragon Ball” nie umknęła również wszystkim fanom anime. Jest to niewątpliwie jedna z lepszych produkcji, która zrzeszała ludzi na całym świecie. Seria doczekała się spin-offów, a wśród z nich jest właśnie „Dragon Ball Z”. Anime ma 9 sezonów i łącznie 291 odcinków.

Pierwszy sezon „Dragon Ball Z” za darmo w Microsoft Store. Kolejne serie ze zniżkami

Serial animowany jest dostępny w sklepie Microsoft Store pod TYM adresem. Jak się okazuje, obecnie trwa promocja, w ramach której pierwszy sezon jest dostępny bezpłatnie. W ramach promocji, użytkownicy obejrzą 39 odcinków całkowicie za darmo.

Warto dodać, że kolejne sezony również zostały objęte promocją. Sezony od 2 do 5 kosztują obecnie 9,99 dol. Przed przeceną, wszystkie serie dostępne są w cenie 22,99 dol.

Co należy zrobić, aby zdobyć pierwszy sezon? Należy zalogować się na konto Outlook (lub zarejestrować nowe), następnie uruchomić zakup, który finalnie wyniesie nas 0 zł. Potem wystarczy kliknąć w „Watch”. Aby móc uruchomić materiały, należy posiadać system Windows 8 lub 10 i pozwolić na uruchomienie aplikacji Filmy i TV. Tam również musimy być zalogowani.

Serial animowany jest dostępny w jakości HD i w angielskiej ścieżce dźwiękowej. Niestety nie ma w ofercie polskich napisów ani lektora.

Odcinki można oglądać także na konsoli xBox One oraz specjalnych okularach HoloLens. Istnieje możliwość uruchamiania materiałów również będąc bez dostępu do internetu.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!