Cineman VODFilmy VODNews

„After”, „Hellboy” i „Praziomek” – gorący sierpień na Cineman

Cineman zaprasza do internetowego kina z gorącymi premierami. W sierpniu zobaczymy melodramat „After”, zadziorną animację „Praziomek” oraz niecodzienny superbohater „Hellboy”.

Sierpień na Cineman zapowiada się imponująco. Wśród premier pojawi się melodramat „After”, będący ekranizacją bestsellera Anny Todd, oraz zadziorna i przezabawna animacja „Praziomek”. Miłośnicy filmów o superbohaterach będą mogli zobaczyć „Hellboya” – mroczną, pełną akcji i przemocy ekranizację kultowego komiksu.

Wszystkie nadchodzące premiery w serwisie Cineman można zobaczyć na dedykowanej zakładce z zapowiedziami.

After – PREMIERA 09.08.

After to luźna ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Todd. Główna bohaterka filmu, Tessa Young, przyjeżdża do wymarzonego college’u. Świetna uczennica i dobrze ułożona dziewczyna ma wielkie ambicje. Wszystko to się zmienia diametralnie, kiedy w życiu Tessy pojawia się buntowniczy Hardin Scott i odkrywa przed nieśmiałą dziewczyną świat namiętności. After, porównywany do 50 twarzy Greya, został wyreżyserowany przez Jenny Gage, a w rolach głównych wystąpili Josephine Langford i Hero Fiennes-Tiffin.

Hellboy – PREMIERA 16.08.

Hellboy, bohater kultowego komiksu, powrócił na ekrany w mrocznym i pełnym akcji filmie Neila Marshalla, reżysera mającego w swoim dorobku między innymi pracę przy kultowej serii Gra o tron. Tym razem piekielny superbohater będzie musiał walczyć z Królową Krwi, która niegdyś wypędzona, powraca na Ziemię, aby siać śmierć i spustoszenie. Hellboy odkrywa, że jest dziedzicem potęgi samego króla Artura, ale mimo to sam nie powstrzyma sił zła. Musi zebrać sprzymierzeńców gotowych oddać życie w walce z armią królowej. W roli tytułowej wystąpił nominowany do Złotego Globu David Harbour, a partnerują mu Milla Jovovich i laureat Złotego Globu Ian McShane.

Praziomek – PREMIERA 30.08.

Praziomek to przezabawna historia pewnej niezwykłej przyjaźni. Sir Lionel Frost, XIX wieczny gentelman, za wszelką cenę chce dołączyć do elitarnego klubu odkrywców. Oczywiście aby zostać przyjętym w poczet tego szacownego grona, trzeba wykazać się jakimś wielkim odkryciem. Sir Frost próbował odnaleźć potwora z Loch Ness, niestety jego wysiłki poszły na marne. Jednak szczęśliwy los sprawia, że Frost trafia na ślad mitycznej Wielkiej Stopy. Natychmiast rusza w podróż. Na miejscu spotyka przedziwnego i niezwykle łagodnego olbrzyma, który prosi go pomoc w dotarciu do swoich kuzynów Yeti. Tak zaczyna się niesamowita i pełna abstrakcyjnie zabawnych sytuacji przyjaźń Frosta i Praziomka zwanego Zuzią. Reżyserem i autorem scenariusza filmu jest Chris Butler. W polskiej wersji językowej głosu sympatycznemu Praziomkowi udzielił Piotr Adamczyk.

Księżniczka Emmy – PREMIERA 16.08.

Emmy to dziewczynka jakich wiele. No może nie do końca. Po pierwsze jest księżniczką, a po drugie posiada niezwykły dar. Jako jedyna w Królestwie Kandis potrafi rozmawiać z końmi. Dopóki w jej życiu nie pojawiła się irytująca kuzynka Gizana, było ono pozbawione większych trosk. Teraz razem mają przygotowywać się do pełnienia oficjalnych dworskich ról. Czy bycie „dorosłą” księżniczką da się pogodzić z dziecięcymi marzeniami? Mimo niesprzyjających okoliczności Emmy zrobi wszystko, by nie utracić swojego daru i zachować najwspanialszych przyjaciół.

Aga – PREMIERA 09.08.

Nanook i Sednya mieszkają samotnie w lodowej krainie, gdzieś na północy Jakucji. Wieczorami pod stertą futer starzejąca się para opowiada sobie dawne mity, nieprzystające już do rzeczywistości. Nad szczęśliwą jesienią życia małżonków unosi się jednak bolesne wspomnienie córki, która przed laty opuściła rodziców i odeszła do miasta.

Szare śniegi Syberii – PREMIERA 23.08.

Rok 1941. Wojska sowieckie zajmują Litwę. Rozpoczyna się terror okupacji. Młodziutka, utalentowana plastycznie dziewczyna razem z matką zostaje zesłana do łagru. Okrutne reguły obozu, głód, choroby i wszechogarniający bezsens wegetacji w niewoli doprowadzają do śmierci wielu zesłańców. Dziewczynę trzyma przy życiu tylko jej pasja – miłość do sztuki.

Dzika grusza – PREMIERA 30.08.

Absolwent pedagogiki przed ostatnimi egzaminami wraca do rodzinnego Çan w północno-zachodniej Turcji. Jako przybysz z większego miasta z mieszanką niechęci i pobłażania patrzy na prowincjonalną społeczność, którą opuścił przed laty. Stopniowo jednak życie w Çan angażuje go coraz bardziej, a marzenia o sukcesie i wymarzonej karierze pisarza okazują się trudne do urzeczywistnienia.

Sharon Tate – premiera 23.08.

26 letnia Sharon Tate, hollywodzka aktorka i żona Romana Polańskiego jest w zaawansowanej ciąży. Czeka na powrót męża z Europy. Kobieta ma przerażajace wizje swojej tragicznej śmierci. Niebawem jej sny się koszmary się urzeczywistniają.

Schyłek dnia – PREMIERA 30.08.

Budapeszt u progu XX wieku. Po przekwitającym mieście oprowadza młodziutka Irisz, córka właścicieli sklepu z kapeluszami, którzy przed laty zginęli w pożarze. Dziewczyna szuka zaginionego brata, ale też odpowiedzi na pytania o własną tożsamość. Niesłychanie sugestywna aura apokalipsy przypomina, że nic nie trwa wiecznie, że dzisiejsze stolice to jutrzejsze peryferie, że historia wcale nie dobiegła końca.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
Comodo SSL banner

Dzięki reklamom się utrzymujemy :)

Dzięki naszym nienachalnym reklamom możemy oferować Ci informacje o serwisach VOD. Jeśli uznasz, że wybrana reklama przeszkadza Ci w korzystaniu naszej strony - po prostu do nas napisz!